افزایش حملات به اقامتگاه‌های پناهندگان در آلمان

یک روزنامه آلمانی از افزایش شمار حملات به اقامتگاه‌های پناهندگان در این کشور در سه ماه گذشته و خشونت‌بارتر شدن این حوادث خبر داد.مطالب مرتبط

زنگ خطر تشدید حملات سایبری به صدا درآمد!

بعد از هشدار رئیس جدید سازمان امنیت داخلی آلمان درباره افزایش حملات سایبری و تلاش کشورهای دیگر برای جاسوسی از اطلاعات این کشور، تحلیلگران نیز برآورد کرده‌اند که وضعیت حملات سایبری در همه کشورهای جهان رو به وخامت است.

افزایش چشمگیر اخراج‌های پناهندگان از آلمان به دیگر کشورهای اروپایی در سال 2018

یک روزنامه آلمانی با استناد به اطلاعات وزارت کشور از افزایش چشمگیر میزان اخراج‌های پناهجویان از آلمان به دیگر کشورهای اروپایی در سال 2018 خبر داد.

تاکید وزیران خارجه روسیه و لبنان بر بازگشت پناهندگان سوری به کشورشان

تهران-ایرنا- سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه با جبران باسیل همتای لبنانی خود طی تماس تلفنی درباره افزایش تلاش ها برای بازگشت پناهندگان سوری به کشورشان گفت و گو کردند.

نقش ترامپ در افزایش حملات صهیونیستها به سوریه چیست؟

رژیم صهیونیستی با افزایش حملات به نقاطی در سوریه تلاش کرده به افکار عمومی آمریکا ثابت کند که حضورش همچنان برای اجرای سیاست‌های واشنگتن در خاورمیانه لازم و ضروی است.

مناقشه در آلمان بر سر افزایش صادرات تسلیحات به عربستان و ترکیه

بر اساس آمار ارائه شده صادرات تسلیحات آلمان به ترکیه و عربستان سعودی علی رغم افزایش انتقادهای عمومی، در سال گذشته به شکل قابل توجهی افزایش یافته است.

افزایش متقاضیان پناهندگی در عربستان طی ۵ سال گذشته

آمارهای کمیساریای عالی امور پناهندگان نشان می‌دهد که تعداد متقاضیان پناهندگی در عربستان سعودی در سال ۲۰۱۷ در مقایسه با سال ۲۰۱۲ میلادی، ۳۱۸ درصد افزایش یافته است. ]]>

مهاجران و پناهندگان به اروپا در معرض بیماری‌های کشنده

سازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار داد: مهاجران و پناهندگان به اروپا در برابر انواع بیماری‌های کشنده آسیب‌پذیر هستند.

مهاجران سهم زیادی در اختراعات آلمان دارند

نتایج یک مطالعه فرهنگی در جامعه آلمان نشان می‌دهد که تعداد مهاجرانی که متقاضی ثبت اختراع در این کشور هستند، افزایش پیدا کرده است.

هشدار آلمان نسبت به افزایش جاسوسی سایبری

رئیس سازمان امنیت داخلی آلمان نسبت به افزایش خطر جاسوسی سایبری در کشورش یا فعالیت‌های سایبری که از سوی سایر کشورها علیه این کشور هدایت می‌شوند، هشدار داد.

تولید برق از ذغال سنگ باید هرچه سریعتر در آلمان آغاز شود

وزیر اقتصاد آلمان از افزایش فرآیند استخراج ذغال‌سنگ تا سال 2030، برای بالابردن تولیدو عرضه برق ابراز حمایت کرد.

لغو صدها پرواز در فرودگاه‌های آلمان همزمان با افزایش اعتصاب‌ها

همزمان با اعتصاب کارمندان امنیتی فرودگاه‌های آلمان به خاطر اختلافات شدید بر سر دستمزدشان، صدها پرواز در هشت فرودگاه آلمان از جمله فرودگاه فرانکفورت که شلوغ‌ترین فرودگاه این کشور محسوب می‌شود، امروز سه‌شنبه لغو شد.

تأکید آلمان و ازبکستان بر افزایش مبادلات تجاری تا 1 میلیارد یورو

رئیس جمهور ازبکستان با صدراعظم آلمان دیدار و چشم‌انداز همکاری‌های اقتصادی، علمی و فرهنگی، امنیتی، حقوق بشر و حفاظت از محیط زیست را بررسی کرد.

۲ هزار مسجد در آلمان به دنبال استقلال مالی هستند

سیاستمداران در آلمان ادعا می‌کنند نظارت بر گردش مالی مساجد در آلمان با هدف جلوگیری از سرمایه‌گذاری و نفوذ کشورهای خارجی در مساجد آلمان انجام می‌شود.

11 اقامتگاه بوم گردی برای تحقق اقتصادمقاومتی دربافق فعال است

یزد- ایرنا- بخشدار مرکزی بافق گفت: در راستای فرآیند تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد فرصت های شغلی پایدار، 11 اقامتگاه بوم گردی در روستاهای این شهرستان با پرداخت 16.5 میلیارد ریال تسهیلات ،فعال شده است.

کاهش حملات صرع با رژیم غذایی کتوژنیک

مطالعه اخیر نشان می دهد افزایش کتون های خون می تواند بدون محدودیت در رژیم غذایی و با استفاده از مکمل کتوژنیک به کاهش حملات صرع کمک کند.

تبدیل خانه تاریخی خانقلی به اقامتگاه بوم گردی

خانه تاریخی مهدی قلی خان روستای قودجان مجوز تبدیل به اقامتگاه بوم گردی را دریافت کرد .

هند خود را قربانی حملات سایبری می داند

تهران - ایرنا - یک مقام هندی، دهلی نو را قربانی حملات سایبری عنوان کرد و گفت: هند در فهرست پنج کشوری است که با بیشترین حملات پیچیده سایبری مواجه شده است .

36 اقامتگاه بوم ‌گردی در خراسان رضوی فعال است

مشهد- ایرنا- معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: 36 اقامتگاه بوم ‌گردی دارای مجوز در این استان فعال است.

افزایش بی‌سابقه اخراج پناهجویان از آلمان در ۲۰۱۸

مقامات دولت آلمان در سال ۲۰۱۸ در قیاس با سال‌های پیش از آن، شمار بیشتری از پناهجویان را بر اساس توافق «دوبلین ۳» از این کشور اخراج کرده و به دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا و به‌ویژه ایتالیا بازگردانده‌اند.

36 اقامتگاه بوم ‌گردی در خراسان رضوی فعال است

معاون گردشگری خراسان رضوی گفت: 36 اقامتگاه بوم ‌گردی دارای مجوز در استان فعال است.