الوفاق: نتانیاهو و صهیونیست‌ها جایی در بحرین نخواهند داشت

جمعیت الوفاق بحرین به اخبار منتشر شده درباره درخواست رژیم آل خلیفه از نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی برای سفر به این کشور واکنش نشان داد.مطالب مرتبط

الوفاق: نتانیاهو و صهیونیست‌ها جایی در بحرین نخواهند داشت

جمعیت الوفاق بحرین به اخبار منتشر شده درباره درخواست رژیم آل خلیفه از نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی برای سفر به این کشور واکنش نشان داد.

جمعیت الوفاق: نتانیاهو و صهیونیست‌ها در بحرین جایی ندارند

جمعیت الوفاق بحرین در واکنش به اخبار منتشر شده مبنی بر دعوت رژیم آل خلیفه از نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی برای سفر به بحرین، عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را "خیانتی بزرگ" دانست.

الوفاق: «نتانیاهو» جایی در بحرین ندارد

جنبش «الوفاق» بحرین دعوت از نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی برای سفر به این کشور را محکوم کرد.

جمعیت الوفاق: عادی سازی روابط بحرین با رژیم صهونیستی خیانتی بزرگ است

تهران-ایرنا- جمعیت اسلامی 'الوفاق' بحرین، عادی سازی روابط بحرین با رژیم صهیونیستی را خیانتی بزرگ خواند و اعلام کرد که جایی برای بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اسراییل و صهیونیست های اشغالگر در خاک بحرین وجود ندارد.

ارتش‌های خارجی نخواهند توانست رژیم بحرین را نجات بدهند

یک افسر بازنشسته آژانس اطلاعاتی مرکزی آمریکا (سیا) صدور حکم حبس ابد برای دبیر کل جمعیت الوفاق بحرین را ظالمانه توصیف کرد و گفت، این اتفاق موج اعتراضات در بحرین را تشدید خواهد کرد و کشورهای خارجی هم نخواهند توانست دولت را نجات دهند.

ابراز نگرانی آمریکا از حکم حبس ابد دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین

تهران – ایرنا – وزارت خارجه آمریکا بامداد پنجشنبه در واکنش به صدور حکم حبس ابد «شیخ علی سلمان» دبیر کل جمعیت الوفاق بحرین از سوی رژیم آل خلیفه در بیانیه ای ابراز نگرانی کرد.

رژیم آل خلیفه نماینده سابق الوفاق در مجلس بحرین را دستگیر کرد

تهران- ایرنا- دادستانی بحرین 'علی راشد العشیری' نماینده سابق جمعیت الوفاق ( مخالف رژیم ) در مجلس این کشور را به بهانه تشویق مردم به مشارکت نکردن در انتخابات پارلمانی در شبکه اجتماعی توییتر، بازداشت کرد.

فراخوان علمای بحرین برای برگزاری تظاهرات "جمعه خشم"

علمای بحرین خواستار برگزاری تظاهراتی طی فردا موسوم به "جمعه خشم" علیه عادی‌سازی روابط با اسرائیل و اعتراض به حکم حبس ابد دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین شدند.

تظاهرات در مناطق مختلف بحرین

تظاهرکنندگان تاکید کردند برای جانفشانی آماده اند تا اجازه ندهند صهیونیست ها خاک بحرین را که با خون شهدا آبیاری شده است آلوده و نجس کنند.

دمشق: دشمنان سهمی در بازسازی سوریه نخواهند داشت

معاون وزیر خارجه سوریه در سخنانی تاکید کرد که "کشورهای دشمن ملت سوریه" سهمی در بازسازی این کشور نخواهند داشت.

شهرک نشینان صهیونیست خواستار استعفای نتانیاهو شدند

تهران- ایرنا- در پی پیروزی های گروه های مقاومت فلسطین بر اثر حملات موشکی به شهرک های صهیونیستی ،شهرک نشینان صهیونیست با برپایی تظاهرات در اعتراض به موافقت' بنیامین نتانیاهو' نخست وزیر رژیم صهیونیستی با برقراری آتش بس در نوار غزه ،خواستار استعفای وی شدند.

مردم بحرین در حمایت از رهبران مقاومت راهپیمایی کردند

دوحه – ایرنا - مردم بحرین در ادامه راهپیمایی های هفتگی خود امروز ( جمعه ) با برگزاری راهپیمایی در اطراف مسجد امام جعفر صادق (ع) منطقه الدراز منامه با سر دادن شعارهایی علیه رژیم، حمایت خود را از 'علی سلمان' رهبر زندانی حزب الوفاق و شیخ عیسی قاسم رهبر شیعی

سنای آمریکا به قطعنامه «قطع فروش سلاح به بحرین» رای نداد

قطعنامه پیشنهادی «رند پال» سناتور آمریکایی برای «قطع فروش سلاح به بحرین» با رای مخالف 77 قانونگذار این مجلس در ازای 21 رای موافق، راه به جایی نبرد.

تظاهرات مردم بحرین در مخالفت با عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی

مردم بحرین امروز در مخالفت با عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی و صدور حکم حبس ابد برای دبیرکل جمعیت ملی-اسلامی «الوفاق»، به خیابان‌ها آمدند.

معاون وزیر خارجه سوریه: دشمنان سهمی در بازسازی سوریه نخواهند داشت

معاون وزیر خارجه سوریه اولویت مرحله آینده را بازسازی این کشور اعلام و تأکید کرد کشورهایی که در دوره بحران سوریه مواضعی خصمانه داشته‌اند، سهمی در بازسازی نخواهند داشت.

مقاومت فلسطین، صهیونیست‌ها را متوقف می‌کند

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل نوشت، مقاومت فلسطین، نتانیاهو و صهیونیست‌ها را متوقف و پشیمان می‌سازد.

دعوت یک وزیر صهیونیست برای حضور در کنفرانسی در بحرین

فشار شهرک نشینان صهیونیست برای استعفای نتانیاهو

شهرک نشینان صهیونیست: موافقت نتانیاهو با آتش بس شکست سختی بود

تظاهرات بحرینی‌ها در مخالفت با حکم حبس ابد شیخ «علی سلمان»

صدها نفر از شهروندان بحرینی با برگزاری تظاهراتی حکم حبس ابد صادره علیه دبیرکل جمعیت ملی- اسلامی «الوفاق» به عنوان بزرگ‌ترین جمعیت معارض بحرین را محکوم کردند.