رویترز: ایران از طوفان تحریم‌ها به سلامت عبور خواهد کرد

خبرگزاری رویترز در گزارشی با ارجاع به نقل قول های کارشناسان و چند دیپلمات اروپایی تصریح کرد که ایران "طوفان" تحریم های نفتی آمریکا را بدون آسیبی جدی پشت سر خواهد گذاشت.مطالب مرتبط

آیا ایران با موفقیت از تحریم‌های آمریکا عبور خواهد کرد؟

مقامات و تحلیل‌گران بر این باورند که ایران به لطف افزایش قیمت‌های نفت و فاصله افتادن بین آمریکا و قدرت‌های جهانی، خواهد توانست از طوفان تحریم‌های جدید آمریکا عبور کند.

به فشار و مقاومت در برابر تحریم های آمریکا عادت کرده ایم

ظریف: ایران نه تنها از تحریم‌ها اعمال شده از سوی آمریکا عبور خواهد کرد، بلکه پیشرفت هم خواهد کرد.

ملت ایران با اتحاد و همدلی از تحریم‌هاعبور خواهد کرد

اصفهان – امام جمعه اصفهان گفت: ملت ایران با اتحاد بی بدیل خود از تحریم‌های ناجوانمردانه کنونی عبور خواهد کرد و البته در این راه مسئولان باید هوشیار بوده و برنامه ریزی های اصولی داشته باشند.

ظریف: تحریم‌ کسی را به میز مذاکره برنمی‌گرداند

وزیر امور خارجه کشورمان با تاکید بر اینکه تحریم‌ها هرگز سیاست را تغییر نمی‌دهد، گفت: ایران نه تنها از تحریم‌های آمریکا عبور می‌کند، بلکه پیشرفت هم خواهد کرد.

ماجرای خبرسازی رویترز درباره فروش گاز ایران در برابر غذای عراق چه بود؟

رویترز بعد از آنکه عراق از تحریم های نفتی آمریکا معاف شد دست به خبرسازی غذا به جای گاز زد. این خبرسازی دروغین در شرایطی صورت گرفت که هم اکنون ایران در شرایط تحریم، مواد غذایی عراق راهم تامین می کند.

تدابیر شرکت‌های تابعه صندوق بازنشستگی برای عبور از تحریم‌ها

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: با شفاف‌سازی، تحمل اقتصاد ایران در مقابل تحریم‌ها افزایش می‌یابد و می‌توان از تحریم‌ها عبور کرد.

مطهرنیا: همکاری اتحادیه اروپا با ایران، تنفس‌گاهی برای عبور از تحریم‌ها است

یک تحلیلگر مسائل بین‌الملل با بیان این‌که تلاش تحریم‌ها محدود کردن همکاری بین‌المللی با ایران است، اظهار کرد: همکاری اتحادیه اروپا با ایران می‌تواند تنفس‌گاهی برای عبور از فشار بین‌المللی تحریم‌های ایالات متحده آمریکا باشد.

رویترز: آمریکا 17 تبعه سعودی را تحریم می کند

تهران - ایرنا - خبرگزاری رویترز شامگاه پنجشنبه به نقل از منابع آگاه گزارش داد: به زودی خزانه داری آمریکا، 17 عربستانی را به خاطر دست داشتن در قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد سعودی تحریم می کند.

تحریم های آمریکا سلامت مردم ایران را نشانه گرفته است

انجمن علمی رادیولوژی ایران، در محکومیت تحریم ها و اثرات آن بر سلامت و جان مردم، بیانیه ای صادر کرد.

رویترز: اتحادیه اروپا در پی تحریم اتباع ایران است

منابع رسانه‌ای از تصمیم اتحادیه اروپا برای تحریم اتباع ایران بابت ادعاهای ضد ایرانی در فرانسه و دانمارک خبر دادند.

وسعت خسارات طوفان، بازتاب "سوء مدیریت شهری" در هنگ‌کنگ

دو ماه پس از طوفان "منگهوت" هنوز هم درختان بسیاری در خیابان‌های هنگ کنگ دیده می‌شوند که بر اثر این طوفان ویرانگر سقوط کردند.

کشور در حال عبور از مشکلات اقتصادی است

اهواز - ایرنا- معاون اول رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه طی 2 ماه آینده اقتصاد ایران به آرامش نسبی خواهد رسید، گفت: در حال حاضر در مرحله عبور از مشکلات اقتصادی کشور هستیم.

کشور در حال عبور از مشکلات اقتصادی است

اهواز - ایرنا- معاون اول رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه طی 2 ماه آینده اقتصاد ایران به آرامش نسبی خواهد رسید، گفت: در حال حاضر در مرحله عبور از مشکلات اقتصادی کشور هستیم.

اتحادیه اروپا تحریم برخی اتباع ایران را بررسی می‌کند

خبرگزاری رویترز به نقل از ۲ دیپلمات آگاه مدعی شد که اتحادیه اروپا در نشست امروز خود تحریم برخی از اتباع ایران را بررسی می‌کند!

زنان، متولی سلامت خانواده

رئیس مرکز تحقیقات سیاستگذاری سلامت گفت: تجربه خانواده ها نشان داده که زنان معمولا نقش متولی سلامت خانواده را برعهده دارند و حتی سلامت دیگر اعضای خانواده را رصد و دنبال می کنند و به‌همین لحاظ، سلامت آن ها نقش سرنوشت سازی در سلامت کل جامعه خواهد داشت.

خوداتکایی، کانالی امن برای گذر از تحریم ها است

سمنان- ایرنا- پیمودن پله های توسعه و عبور از تحریم های یکجانبه ایالات متحده آمریکا، با وجود بسته بودن درهای تجارت جهانی به روی ملت ایران، تنها با خودباوری و تکیه بر توان داخلی حاصل می شود.

ضربه سخت به تسلط دلار آمریکا بر مبادلات جهان با تحریم سوئیفتی ایران/ جهان در حال عبور از دلار

یک اقتصاددان انگلیسی گفت آمریکا با مجبور کردن سوئیفت به قطع دسترسی موسسات مالی ایران از شبکه سوئیفت، خود را به دردسر انداخته است؛ این اقدام دیگر کشورها را به کاهش وابستگی به دلار آمریکا و ایجاد ابزارهای پرداخت خود، ترغیب خواهد کرد.

رویترز به نقل از روحانی : ایران به صدور نفت خود ادامه می دهد

تهران- ایرنا- خبرگزاری رویترز در بازتاب سخنان امروز(دوشنبه) رئیس جمهوری ، به نقل از 'حسن روحانی' نوشت: ایران به صدور نفت خود ادامه می دهد و در جنگ اقتصادی آمریکا ایستادگی می کند.

حمایت از تولید تنها راه برون‌رفت از شرایط تحریم است/برخی در داخل به جو تبلیغاتی تحریم دامن می‌زنند/آماده کمک به بخش دولتی برای عبور از تحریم‌ها هستیم

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون ایران گفت: راهی که می‌توان از طریق آن تحریم‌ها را دور زد تنها و تنها حمایت از تولید با کیفیت داخلی و قابل رقابت در بازارهای جهانی است. دولتمردان ما با منابعی که در اختیار دارند در بخش تولید سرمایه‌گذاری کنند.]]>

انتقاد تند وزیر بهداشت به سران امریکایی

هاشمی: تحریم دارو و به خطر انداختن سلامت یک ملت به نام حقوق بشر، با انسانیت سنخیت ندارد. اگر این تحریم ها در حوزه سلامت مردم باشد، دیگر باید پاسخ آن را از وجدانهای آگاه و افراد منصف پرسید.