ارائه خدمات سلامت به زائران حرم رضوی بررسی شد

معاون کل وزارت بهداشت در دومین روز سفرش به مشهد مقدس روند ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به زائران امام رضا(ع) را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.مطالب مرتبط

زائران باید به خدمات مورد نظرشان راحت دسترسی داشته باشند

مشهد-مدیر کل امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی گفت: زائران باید بتوانند در نزدیکترین محل و سریع ترین زمان به خدمات و امکانات مورد انتظارشان دسترسی داشته باشند.

بهره‌مندی ۳۰۰۰بیمار روستاهای کلات از خدمات پزشکی رایگان آستان قدس

مشهد- مدیر امور توسعه سلامت بنیاد سلامت آستان قدس رضوی از بهره‌مندی ۳ هزار بیمار محروم روستاهای کلات از خدمات پزشکی تخصصی رایگان خادم‌یاران سلامت رضوی خبر داد.

3000 بیمار روستاهای کلات از خدمات پزشکی رایگان آستان قدس رضوی بهره‌مند شدند

مدیر امور توسعه سلامت بنیاد سلامت آستان قدس رضوی از بهره‌مندی نزدیک به 3 هزار بیمار محروم روستاهای کلات از خدمات پزشکی تخصصی رایگان خادم‌یاران سلامت این بنیاد خبر داد.

۸۰ درصد از خدمات دندانپزشکی در بخش خصوصی ارائه می‌شود

رییس اداره دندانپزشکی وزارت بهداشت با اشاره به اینکه ۸۰ درصد از خدمات دندانپزشکی در بخش خصوصی ارائه می شود،اظهارکرد: بخش خصوصی باید در حوزه سلامت و طرح تحول سلامت مشارکت داشته باشد تا با انجام کارهای گروهی متحدانه شاهد کمترین هدر رفت هزینه‌ها و منابع دیگر

ارائه روشی برای بررسی سلامت سازه‌ها

محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر روشی را برای پایش سلامت سازه‌ها ارائه دادند که از این روش می‌توان برای رصد سلامت سازه‌های مناطق زلزله خیز که در آن زمین لرزه‌های فوج گونه بسیاری رخ می‌دهد، استفاده کرد.

محدود کردن ارائه خدمات اولیه به بیماران امکان‌پذیر نیست

معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت با تاکید بر اینکه بسیاری از خدماتی که اکنون توسط بیمه سلامت پوشش داده شده، از خدمات اولیه و مورد نیاز بیماران است و حذف و محدود کردن آن امکان‌پذیر نیست، گفت: سازمان در طی این مدت اقدامات بسیاری در جهت مدیریت هزین

خرید راهبردی خدمات؛ راهکاری مؤثر برای استفاده بهینه از منابع محدود سلامت

رئیس گروه پاراکلینیک سازمان بیمه سلامت ایران گفت: این سازمان با اولویت خدمات پرهزینه سلامت در هر حوزه و با محوریت معاونت درمان وزارت بهداشت اقدام به تدوین دستورالعمل‌ها و استانداردهای تجویز و انجام خرید راهبردی بیمه‌ای خدمات سلامت کرده است.

محدود کردن ارائه خدمات اولیه به بیماران امکان‌پذیر نیست

معاون بیمه وخدمات سلامت سازمان بیمه سلامت گفت: بسیاری از خدماتی که اکنون توسط بیمه سلامت پوشش داده شده از خدمات اولیه و مورد نیاز بیماران است و حذف و محدود کردن آن امکان‌پذیر نیست.

تمرکز بر سلامت جامعه، هدف اصلی ماست!

مدیر عامل اپل به‌تازگی اعلام کرده است که این شرکت در سال ۲۰۱۹ میلادی بر روی توسعه و ارائه خدمات بهداشت و سلامت الکترونیک تمرکز خواهد کرد.

خدمات آستان قدس رضوی کهگیلویه وبویراحمدبدون ملاحظات قومی است

یاسوج- ایرنا- مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ارائه خدمات به نیازمندان در زمینه های مختلف از سوی این دفتر بدون هیچگونه اهداف و ملاحظات قومی، قبیله ای، گروهی، حزبی، جناحی یا باندی است.

چرا برخی داروخانه‌ها از ارائه اقلام دارویی به بیمه‌شدگان بیمه سلامت خودداری می‌کنند؟

مدیرکل دفتر مدیریت خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت در پاسخ به سوال برخی بیمه‌شدگان مبنی بر اینکه چرا برخی از داروخانه‌ها از ارائه اقلام دارویی به بیمه‌شدگان سازمان بیمه سلامت خودداری می‌کنند، توضیحاتی ارائه داد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر: 40 کاروان سلامت در مناطق محروم استان گلستان خدمات ارائه می‌دهند

رئیس جمعیت هلال احمر کشور گفت: از امروز با حضور رئیس جمهور در استان گلستان 40 کاروان سلامت در مناطق محروم خدمات ارائه می دهند.

خدمات پزشکی بنیاد خیریه نورآوران سلامت در چابهار آغاز شد

چابهار - ایرنا - بنیاد خیریه نورآوران سلامت در 'بلوچی درویش' چابهار واقع در جنوب سیستان و بلوچستان ارائه خدمات پزشکی رایگان خود را آغاز کرد.

درآمد 1000 میلیاردی گردشگری سلامت در یزد

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با بیان این که ارائه خدمات خوب باعث رونق اقتصاد سلامت در استان می‌شود، گفت: در سال گذشته هزار میلیارد ریال از سوی بیماران غیر بومی به سیستم درآمدی استان یزد تزریق شده است .

خدمات درمانی رایگان به مردم روستایی در ایرانشهر

کاروان سلامت جمعیت هلال‌احمر ایرانشهر به اهالی روستای ناصرآباد این شهرستان خدمات درمانی رایگان ارائه کرد.

آغاز ثبت نام از علاقه مندان حضور در مراسم اعتکاف حرم رضوی

مشهد- معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی گفت: ثبت نام برای شرکت در مراسم معنوی اعتکاف سال ۹۸ در مسجد گوهرشاد حرم مطهر رضوی از اول بهمن آغاز می شود.

راه‌اندازی مرکز ملی تحقیقات در بیمه سلامت و توسعه بکارگیری دانش

معاون مرکز ملی تحقیقات بیمه سلامت گفت: هدف از راه‌اندازی این مرکز، توسعه و به کارگیری دانش در حوزه بیمه ‏سلامت، انجام پژوهش‌های بنیادی و اپیدمیولوژیک و بالینی در جهت اصلاح نظام ارائه خدمات بهداشتی درمانی به منظور جوابگویی ‏به نیازهای جامعه، جمع آوری و تنظ

برگزاری کارگروه سلامت و امنیت غذایی در دو شهرستان خراسان رضوی

در کارگروه سلامت و امنیت غذایی در مه ولات و باخرز خراسان رضوی بر لزوم فرهنگ سازی اجتماعی شدن سلامت تاکید شد.

روشی برای بررسی سلامت سازه‌ها در مناطق زلزله خیز

تهران- ایرنا- محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر روشی برای پایش سلامت سازه‌ها ارائه دادند که می‌توان از آن برای رصد سلامت سازه‌های مناطق زلزله خیز استفاده کرد.

میزان ورود زائر و مسافر به مشهد افزایش یافت

مشهد- ایرنا- سخنگوی ستاد خدمات سفر خراسان رضوی گفت: میزان ورود زائران و مسافران به مشهد از ابتدای امسال تاکنون در مقایسه با مدت مشابه پارسال چهار درصد بیشتر شده است.