دغدغه تخصیص ۵۰۰ میلیون دلار اعتبار به دارو و تجهیزات پزشکی

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از تحریم ها، کمبود تجهیزات پزشکی و تامین ارز مورد نیاز آنها به عنوان دغدغه های حوزه دارو و تجهیزات پزشکی یاد کرد.مطالب مرتبط

لزوم تعیین سهم داروسازان از محل ۵۰۰ میلیون یورو/ اختصاص ۳.۳ میلیارد دلار برای واردات دارو و مواد اولیه

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: یکی از دغدغه‌های ما بحث اختصاص ۵۰۰ میلیون یورو است و توافق شده بود که این مبلغ در اختیار صنعت داروسازی و تجهیزات پزشکی قرار گیرد اما متأسفانه این مبلغ در بخش‌های دیگر هزینه شد.

بزودی باقیمانده ۵۰۰ میلیون یورو دارو واریز می شود

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران: بانک مرکزی معادل ریالی باقیمانده ۵۰۰ میلیون یورویی که از صندوق توسعه ملی برای دارو و تجهیزات پزشکی تخصیص یافته بود به حساب سازمان برنامه و بودجه واریز کرد.

تکمیل واریز ۵۰۰ میلیون یورو شرکت های دارویی

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران: بانک مرکزی معادل ریالی باقیمانده ۵۰۰ میلیون یورویی که از صندوق توسعه ملی برای دارو و تجهیزات پزشکی تخصیص یافته بود به حساب سازمان برنامه و بودجه واریز کرد.

واریز باقیمانده ۵۰۰ میلیون یورو شرکت های دارویی بزودی

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران: بانک مرکزی معادل ریالی باقیمانده ۵۰۰ میلیون یورویی که از صندوق توسعه ملی برای دارو و تجهیزات پزشکی تخصیص یافته بود به حساب سازمان برنامه و بودجه واریز کرد.

واریز ۵۰۰ میلیون یورو به حساب بیمه سلامت

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران: معادل ریالی ۵۰۰ میلیون یورویی که از صندوق توسعه ملی برای دارو و تجهیزات پزشکی تخصیص یافته بود اکنون به حساب بیمه سلامت واریز شده است

واریز کامل ۵۰۰ میلیون یورو برای شرکت های دارویی

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران: معادل ریالی ۵۰۰ میلیون یورویی که از صندوق توسعه ملی برای دارو و تجهیزات پزشکی تخصیص یافته بود از سوی بانک مرکزی بطور کامل به حسابی که سازمان برنامه و بودجه تعیین کرده واریز شد و بمحض دریافت از خزانه ظرف یک هفته در سراسر

بودجه 75 هزار میلیاردی وزارت بهداشت در سال 98 /برداشت 3.3 میلیارد دلاری برای واردات دارو و تجهیزات

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه وزارت بهداشت در سال آینده 75 هزار میلیارد تومان با احتساب درآمدهای اختصاصی است و حتی 3.3 میلیارد دلار به این وزارتخانه برای واردات دارو و تجهیزات پزشکی در نظر گرفته شده که معنای این ارقام یعنی استمرا

پول تجهیزات پزشکی «ستاره دار» شد/ می توانیم صادر کننده جهانی شویم

عضو هیات مدیره اتحادیه صادرکنندگان تجهیزات پزشکی، با اشاره به فعالیت بیش از ۱۰۰۰ شرکت تجهیزات پزشکی در کشور، از ستاره دار شدن اعتبارات تجهیزات پزشکی خبر داد.

راهی جز واگذاری جنگل‌ها به مردم نداریم/اختصاص ۲۰۰ میلیون دلار برای جنگل‌کاری

رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری از اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار جهت اجرای طرح تنفس جنگل‌ها خبر داد و گفت: امسال ۲۰۰ میلیون دلار از محل صندوق توسعه ملی برای جنگل‌کاری ۲۵ هزار هکتار تخصیص داده شده است.

مقررات ۱۰ ساله تجهیزات پزشکی، به‌روز شد

مدیرکل اداره تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: شفاف سازی در مقام اجرا و تسهیل و تسریع فرایندهای مربوط به حوزه تجهیزات پزشکی از مهم ترین راهبردهای ما بوده است.

چالش های حوزه تجهیزات پزشکی در سال ۹۸/وضعیت صادرات

مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، عدم تعیین سیاست های کلان ارزی در اردیبهشت ۹۸ و بدهی مراکز درمانی به تامین کنندگان تجهیزات پزشکی را از چالش های پیش رو در این حوزه دانست.

ابلاغ دستورالعمل رتبه‌بندی مسئولان فنی تجهیزات پزشکی

رییس اداره مهندسی و نگهداری اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت نحوه رتبه بندی مسئولین فنی تجهیزات پزشکی و ضوابط مربوط به آن را تشریح کرد.]]>

تخصیص 7 میلیارد و 800 میلیون ریال اعتبار به شهرستان نهبندان

پس از سفر استاندار خراسان جنوبی به شهرستان نهبندان 7 میلیارد و 800 میلیون ریال برای اتمام طرح های این شهرستان تخصیص یافت.

ترخیص تجهیزات پزشکی با حداقل اسناد به مدیرکل تجهیزات پزشکی تفویض شد

سرپرست وزارت بهداشت با ارسال نامه‌ای به گمرک، ترخیص تجهیزات پزشکی با حداقل اسناد تجهیزات را به مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت تفویض کرد.

ابلاغ دستورالعمل رتبه بندی مسئولین فنی تجهیزات پزشکی

رئیس اداره مهندسی و نگهداری اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، نحوه رتبه بندی مسئولین فنی تجهیزات پزشکی و ضوابط مربوط به آن را تشریح کرد.

ابلاغ دستورالعمل رتبه بندی مسئولین فنی تجهیزات پزشکی

رییس اداره مهندسی و نگهداری اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت نحوه رتبه بندی مسئولین فنی تجهیزات پزشکی و ضوابط مربوط به آن را تشریح کرد.

ترخیص تجهیزات پزشکی با حداقل اسناد

سرپرست وزارت بهداشت با ارسال نامه‌ای به گمرک، ترخیص تجهیزات پزشکی با حداقل اسناد تجهیزات را به مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، تفویض کرد.

دستورالعمل رتبه بندی مسئولان فنی تجهیزات پزشکی

رییس اداره نگهداری اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت نحوه رتبه بندی مسئولان فنی تجهیزات پزشکی و ضوابط مربوط به آن را تشریح کرد.

آشنایی با شرایط اتحادیه اروپا برای انتقال وجه تجهیزات پزشکی

مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، از برگزاری کارگاه آموزشی برای دست اندرکاران حوزه تجهیزات پزشکی، برای نحوه تامین مالی و انتقال وجه بر اساس شرایط روز اتحادیه اروپا، خبر داد.

پیشنهاد اختصاص ۳۰۰ میلیون دلار از صندوق توسعه ملی بر‌ا‌ی آبیاری نوین

معاون امور آ‌ب و خاک وزارت جهاد کشاورزی با بیان این‌که ۹۵ درصد تجهیزات آبیاری د‌ر کشور تولید می‌شو‌د، گفت: پیشنهاد دادیم ۳۰۰ میلیون دلار از منابع صندوق توسعه ملی بر‌ا‌ی سامانه‌های نوین آبیاری اختصاص یابد.