انقلاب با شتاب گذشته به مسیر خود ادامه می دهد/امن‌ترین کشور هستیم

رودسر- رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: به رغم همه توطئهٰ‌های دشمن علیه ملت، انقلاب و نظام، ایران اسلامی با همان شتاب گذشته به مسیر خود ادامه می دهد.مطالب مرتبط

پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در 24ساعت گذشته

موسوی چه چیزی را از رهبر انقلاب پذیرفت و همتی: به دنبال حذف ۴ صفر از پول ملی هستیم؛ از جمله پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.

گردنه چری همچنان مسدود است/ عملیات بازگشایی در شرایط سخت ادامه دارد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری گفت: راهداران از چند روز گذشته با قوی‌ترین تجهیزات در حال برف‌روبی و بازگشایی مسیر هستند اما به‌علت ارتفاع بالای برف در این محور امکان بازگشایی تا اواخر وقت امروز نیز امکان‌پذیر نیست.

کشور نیازمند انقلاب اقتصادی است/ تولید باید در دست بخش خصوصی باشد

قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با تأکید بر اینکه نیازمند انقلاب اقتصادی در کشور هستیم، گفت: انقلاب سیاسی و فرهنگی در کشور انجام شده ولی انقلاب اقتصادی نشده است.

افزایش قیمت نفت شتاب گرفت

قیمت نفت روز چهارشنبه افزایش پیدا کرد و به روند صعودی روز گذشته که تحت تاثیر امیدواری به حل اختلافات تجاری واشنگتن و پکن روی داده بود ادامه داد.

تامین ارز در کشور شتاب گرفت

رئیس کل بانک مرکزی، از شروع و شتاب گرفتن تامین ارز به کشور خبر داد.

پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در 24ساعت گذشته

ماجرای مخالفت رهبر انقلاب با تیتر یکی از روزنامه‌ها علیه فتنه‌گران و اعلام قیمت‌های جدید محصولات ایران خودرو؛ از جمله پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.

قیام 19 دی؛ جوانه ی درخت تناور انقلاب

قم- ایرنا- وقوع انقلاب اسلامی ایران زمینه های متعددی داشت که یکی از مهمترین آن ها قیام مردم قم در 19 دی سال 56 بود؛ قیامی که دنباله آن در شهرهای دیگر پیگیری و منتج به یکی از بزرگ ترین انقلاب های دنیا شد که این نهضت و بصیرت همچنان با قوت و صلابت ادامه دارد

قیام 19 دی؛ جوانه ی درخت تناور انقلاب

قم- ایرنا- وقوع انقلاب اسلامی ایران زمینه های متعددی داشت که یکی از مهمترین آن ها قیام مردم قم در 19 دی سال 56 بود؛ قیامی که دنباله آن در شهرهای دیگر پیگیری و منتج به یکی از بزرگ ترین انقلاب های دنیا شد که این نهضت و بصیرت همچنان با قوت و صلابت ادامه دارد

حرکت شتابان در مسیر پیشرفت متوقف نخواهد شد

حرکت شتابان در مسیر پیشرفت متوقف نخواهد شد و تا هدف نهایی ادامه دارد این نتیجه استقلال و عظمتی است که انقلاب ۴۰ ساله به ما داده است.

با نگاه خدمتی در مسیر پاسخگویی به مردم هستیم

معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در نشست سراسری مدیران کل ستادی و اجرایی این سازمان اظهار داشت: پاسخگویی با نگاه خدمتی نسبت به مردم محقق می شود و خوشبختانه در مسیر پاسخگویی به مردم هستیم.

حق گرایی اصلی ترین هدف انقلاب اسلامی است

گرگان- معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه های کشور گفت: حق گرایی اصلی ترین هدف انقلاب اسلامی است.

گاز خودکفا‌ترین صنعت پس از انقلاب

مدیر عامل شرکت ملی گاز خودکفا‌ترین صنعت کشور پس از انقلاب اسلامی را صنعت گاز دانست

بنیاد مسکن ارزیابی خسارت‌ها را با شتاب بیشتری انجام دهد

فرماندار قصرشیرین گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با افزایش کارشناسان نسبت به انجام ارزیابی‌های واحد‌های مسکونی خسارت دیده در زلزله ۶.۴ ریشتری چهارم آذر قصرشیرین، اهتمام و شتاب بیشتری داشته باشد.

پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در 17 دی

داستان زندگی و مرگ رازآلود تختی و سیاست ترامپ ادامه سیاست اوباماست؛ از جمله پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.

پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در 18 دی

رهبر انقلاب روز پس از «مناظره» به احمدی‌نژاد چه گفتند؟ و روزهای طوفانی در انتظار کاسب نیویورکی؛ از جمله پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.

برگزیت موجب کاهش فروش خودرو در انگلیس شد

لندن- ایرنا- در ادامه تشدید بحران‌های اقتصادی ناشی از خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، انجمن تولیدکنندگان و فروشندگان خودرو انگلیس روز دوشنبه اعلام کرد که فروش خودرو در این کشور به پایین‌ترین حد طی 10 ساله گذشته رسیده است.

آخرین وضعیت بارش‌های ایران/ جزئیات بارش‌های 110 روز گذشته+جدول

با ثبت 111.1 میلیمتر بارش در 110 روز ابتدایی سال آبی جاری، رشدی 211.2 درصدی در بارش‌های کشور نسبت به بارش‌های مدت مشابه سال گذشته شاهد هستیم.

امیدواریم در زمینه تولید مسکن شتاب بیشتری را شاهد باشیم

وزیر راه و شهرسازی گفت‌: تکمیل واحدهای نیمه تمام شروع شده است و امیدواریم که شتاب بگیرد.]]>

قدردان ایثارگری های مردان و زنان تاریخ ساز انقلاب هستیم

اهواز-ایرنا- فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب غرب ارتش گفت: رهبر معظم انقلاب به تاریخ دفاع مقدس به عنوان گنجینه پایان ناپذیر نگاه می کنند و ما نیز همواره قدردان ایثارگری ها و رشادت های مردان و زنان تاریخ ساز انقلاب و دوران دفاع مقدس هستیم.

معمای شتاب‌زدگی بی.بی.سی در انتشار خبر احضار بعیدی نژاد

لندن – ایرنا – «حمید بعیدی نژاد» سفیر ایران در انگلیس که روز دوشنبه از سوی وزیر امور خارجه این کشور احضار شده بود، شتاب‌زدگی بی.بی.سی در انتشار خبر این رویداد درحالی‌که هنوز ساعت آن نهایی نشده بود، کاملا نمایان کرد.