قدرت ایران دلیل معاف شدن برخی کشورها از لیست تحریم‌های آمریکا است

لنگرود- نماینده ولی فقیه در گیلان تأکید کرد: قدرت جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان دلیل معاف شدن برخی از کشورها از لیست تحریم‌های آمریکا علیه نظام است.مطالب مرتبط

مقام آمریکایی: مجبور بودیم برخی از کشورها را از تحریم‌ها ضد ایران معاف کنیم

نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران اعتراف کرده دولت کشورش مجبور شده برخی کشورها را از معافیت‌های نفتی علیه ایران معاف کند.

مجبور به معافیت برخی کشورها از تحریم های ایران شدیم

تهران- ایرنا- رئیس گروه ضدایرانی وزارت خارجه آمریکا اعتراف کرد که واشنگتن برای کنترل قیمت نفت مجبور شد برخی کشورها را از تحریم های نفتی ایران معاف کند.

آمریکا با تحریک دیگر کشورها سعی در ملتهب کردن فضای اقتصادی کشور دارد

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه آمریکا به دنبال ناامن کردن فضای اقتصادی کشور است، گفت: آمریکا مجبور شد برخی کشورها را از تحریم نفتی معاف کند در حالی که اکثر کشورهای مهم نیز در این مسأله آمریکا را همراهی نکردند.

جنگ روانی آمریکا علیه ایران به نتیجه نمی رسد

تهران- ایرنا- دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ترسی که ترامپ از تحریم ها نزد برخی کشورها ایجاد می‌کند، بزرگتر از واقعیت تحریم است، بی تردید جنگ تحریم روانی آمریکا به نتیجه نخواهد رسید.

آمریکا با معاف‌کردن مشتریان نفتی ایران از تحریم‌ها بازیگران بازار را غافلگیر کرد

رئیس آژانس بین المللی انرژی گفت: تصمیم آمریکا مبنی بر معاف ساختن مشتریان نفتی ایران از تحریم ها موجب غافلگیری بعضی از بازیگران بازار نفت شده است. در نتیجه شرایطی که امروز شاهدش هستیم یعنی افزایش عرضه در بازار و افت 20 درصدی قیمت نفت رخ داده است.

آمریکا ۴ فرد و یک گروه را به دلیل ارتباط با حزب الله تحریم کرد

وزارت خزانه داری آمریکا ۴ فرد و یک گروه فلسطینی را به دلیل ارتباط با حزب الله لبنان به لیست تحریم های خود اضافه کرد.

بی تردید جنگ تحریم روانی آمریکا به نتیجه نخواهد رسید

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل گفت: ترسی که ترامپ از تحریم ها نزد برخی کشورها ایجاد می‌کند، بزرگ تر از واقعیت تحریم است؛ بی تردید جنگ تحریم روانی آمریکا به نتیجه نخواهد رسید.

دستگاه دیالیز ایرانی ساخته شد/زمان رضایت اهدای عضو در ایران 90 ساعت-دیگر کشورها 5دقیقه

رئیس مرکز مدیریت و پیوند و امور بیماریهای وزارت بهداشت گفت: رضایت از خانواده ها در برخی کشورها برای اهدای عضو پیوندی فرد مرگ مغزی سه الی 5دقیقه طول می کشد ولی در ایران این رضایتمندی 90 ساعت طول می کشد،درحالیکه روزی 10بیمار در لیست انتظار فوت می کنند.

عراق برای جبران کمبود برق از تحریم‌های ایران معاف شد

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد واشنگتن به عراق معافیت 45 روزه از تحریم‌های آمریکا داد تا به بغداد که با کمبود نیرو به خصوص در استان نفت‌خیز بصره مواجه است، اجازه دهد به پرداخت پول واردات گاز طبیعی و برق از ایران ادامه دهد.

شکست آمریکا در اجماع بر سر تحریم‌های ایران

بعیدی نژاد: آمریکا تحت فشار کشورهای مختلف ناچار شده بسیاری از کشورها را از تحریم ها مستثنی کند و این مبین ناکامی و شکست آمریکا در ایجاد اجماع بین المللی علیه ایران است.

المالکی: عراق باید از تحریم های آمریکا معاف شود

بغداد - ایرنا - نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون عراق خطاب به 'آندرو پیک' مسئول امور عراق و ایران در وزارت خارجه آمریکا خواستار معافیت کشورش از تحریم های یکجانبه آمریکا شد.

رسانه چینی: تحریم های آمریکا علیه ایران بی تاثیر است

پکن- ایرنا- تارنمای 'یوتی وی' چین که اخبار حوزه انرژی را منتشر می کند در گزارشی تحلیلی، تحریم های آمریکا علیه ایران را «کاغذی» توصیف کرد و نوشت ممنوعیت خرید نفت چیزی نیست که جهان آن را بپذیرد به همین دلیل «کاغذ باطله تحریم آمریکا دیگر برای ایران و جهان بی

آیا ایران با موفقیت از تحریم‌های آمریکا عبور خواهد کرد؟

مقامات و تحلیل‌گران بر این باورند که ایران به لطف افزایش قیمت‌های نفت و فاصله افتادن بین آمریکا و قدرت‌های جهانی، خواهد توانست از طوفان تحریم‌های جدید آمریکا عبور کند.

سیاستمدار لبنانی: ایران قدرت بازدارنده در برابر تمام دشمنان امت است

رئیس جنبش «الاصلاح و الوحده» لبنان اعلام کرد تحریم‌های کنونی علیه ایران به دلیل مواضع این کشور در حمایت از مقاومت است و ایران همان قدرت بازدارنده در برابر دشمنان است.

فلاحت‌پیشه: آمریکا به‌دنبال ایجاد جو روانی است/برخی از دموکرات‌ها با سیاست‌های تحریم مخالفند

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادعاهای اخیر وزیر خارجه آمریکا درباره تحریم‌های آمریکا را توهین به ملت ایران خواند و گفت: آمریکا با این تحریم‌ها به دنبال تبدیل ایران به کشوری کوچک و ضعیف است حال این‌که این رفتارها باعث وحدت بیشتر ای

کدام کشورها از تحریم‌های ایران به شدت ضربه خوردند؟

ازسرگیری تحریم‌های آمریکا علیه تهران، ابهامات اقتصادی را برای آذربایجان، گرجستان و ارمنستان که همسایگان ایران در قفقاز هستند به همراه آورده است.

تحریم ها تاثیری بر قدرت نظامی ایران ندارد

دهلی نو-ایرنا- امیر دریادار حسین خانزادی با تاکید بر بی اثر بودن تهدیدات دشمنان گفت هر چند ایران از ابتدای پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی قربانی تحریم های گوناگون بوده که بیشترین آنها بر بخش دفاعی اعمال شده است اما این تحریم ها بر قدرت نظامی ایران تاثیر نگذ

واکنش رییس فراکسیون بدر در پارلمان عراق به شرط آمریکا برای معاف کردن عراق از تحریم‌های ضدایرانی

سازمان بدر عراق به شرط واشنگتن مبنی بر منحل کردن الحشدالشعبی در مقابل دریافت معافیت از تحریم های آمریکا علیه ایران واکنش نشان داد.

اعمال استثنا در تحریم ها نشان از عقب نشینی آمریکائی هاست

تبریز - ایرنا - معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت: اعمال استثنا در تحریم های جدید از سوی آمریکا و مجاز دانستن برخی کشورها به خرید نفت از جمهوری اسلامی ایران نشان از عقب نشینی آن هاست.

پیام مخالفت جهانی با تحریم ایران

تهران-ایرنا- تلاش برای قطب زدایی از جهان، مقابله با یک جانبه گرایی آمریکا و به زبان ساده تر تکاپو برای عرض اندام در مناسبات بین المللی سبب شده تا برخی کشورها تن به تبعیت تام و تمام از دولت واشنگتن نداده و بدعهدی این کشور را در توافق هسته ای با ایران برنتا