اشاعه تفکرانقلابی چالش کشورهای استکباری/ایران رهبرمحور مقاومت است

رودسر- مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه امروز اشاعه تفکر انقلابی در جهان چالش کشورهای استکباری است، گفت: ایران رهبر محور مقاومت در دنیا شناخته می شود.مطالب مرتبط

دستگاه های فرهنگی، اشاعه دهنده فرهنگ ایثار و شهادت

محمدرضد پورمحمدی، نقش دستگاه های فرهنگی از جمله صدا و سیما را در اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت پررنگ خواند.

آیا دست ایران به بازار کشورهای همسایه می‌رسد؟

بازار وسیع 15 کشور هم‌مرز با ایران و کشورهای منطقه سی‌آی‌اس برای بسیاری از کشورهای دنیا فریبنده است، ولی آیا ایران در سال 98 می‌تواند خودش را به بازار بزرگ همسایه‌هایش نزدیک کند؟

ملی شدن صنعت نفت؛ پیش درآمدی بر توسعه ایران

خرم آباد - ایرنا - 29 اسفندماه سالروز یک رویداد ملی برای ایرانیان و یک الگوی مقاومت و مبارزه برای کشورهای جهان سوم و در حال توسعه ای است که سالها مورد استثمار واقع شده بودند.

ملی شدن صنعت نفت؛ پیش درآمدی بر توسعه ایران

خرم آباد - ایرنا - 29 اسفندماه سالروز یک رویداد ملی برای ایرانیان و یک الگوی مقاومت و مبارزه برای کشورهای جهان سوم و در حال توسعه ای است که سالها مورد استثمار واقع شده بودند.

مردم خوزستان مقاومت را برای جهانیان تعریف کردند

دزفول - ایرنا - فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی گفت: مردم مقاوم خوزستان با افتخارات خود در جنگ تحمیلی مقاومت را برای دیگر کشورهای جهان تعریف کردند.

ملی کردن صنعت نفت، مقطعی درخشان درمسیر مقاومت ملت ایران است

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت:یکی از مقاطع درخشان در مسیر آزادی خواهی و مقاومت ملی مردم ایران در برابر استعمار، بدون تردید مبارزه برای ملی کردن صنعت نفت است.

سفر رییس جمهوری به عراق انسجام کشورهای منطقه را تقویت کرد

ارومیه - ایرنا - نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: سفر رییس جمهوری به عراق انسجام کشورهای منطقه و فعال در جبهه مقاومت را تقویت کرد.

راهیان نور نماد صلابت و مقاومت ایران است

دزفول- فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: راهیان نور ثابت می‌کند که در این سرزمین وابستگی معنا ندارد بلکه اینجا صلابت، اقتدار و مقاومت موج می‌زند.

پمپئو: در سلب توانایی اشاعه سلاح‌های کشتار جمعی ایران سرسخت خواهیم بود

وزیر امور خارجه آمریکا در پی بیانیه وزارت خزانه‌داری آمریکا مبنی بر متهم کردن چند شخص و نهاد ایرانی که ادعا می‌شود با برنامه تسلیحات هسته‌ای ایران مرتبط هستند و همچنین اعلام گروه جدیدی از تحریم‌ها علیه این اشخاص و نهادها، بر سیاست خصمانه فشار حداکثری آمری

نباید به مزدوران اجازه داد در مرزها نا امنی کنند

مشهد- ایرنا- فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: اجازه ندهیم مزدورانی با افکار استکباری در مرزهای مشترک ایران و پاکستان نا امنی ایجاد کنند.

تاکید حماس بر ادامه مقاومت مردم غزه/ رسانه‌های صهیونیستی خبر آتش‌بس را تکذیب کردند

سخنگوی جنبش مقاومت فلسطین(حماس) بر ادامه مقاومت غزه و مردم آن در برابر اشغالگران تا شکست محاصره ظالمانه این منطقه تاکید کرد.

حماس عملیات مقاومت در کرانه باختری را تبریک گفت؛ تاکید بر گزینه مقاومت

جنبش حماس با صدور بیانیه‌ای به عملیات مقاومت در کرانه باختری اشغالی واکنش نشان داد.

اجرای طرح فرشتگان رحمت در یزد

ترویج و اشاعه فرهنگ غنی فعالیت‌های خیر خواهانه و نیکوکاری، با تکریم و مساعدت به خانواده‌های کم برخورداراز جمله اهداف این طرح اعلام شد.

مقاومت یمن تحریم نجبا از سوی آمریکا را محکوم کرد

تهران - ایرنا - گروه‌های مختلف مردمی و رزمندگان جبهه مقاومت در یمن با انتشار پیام‌هایی ضمن تأکید بر همراهی و اعلام حمایت از جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء، قرار گرفتن نام این جنبش در لیست تحریمی وزارت خزانه‌داری آمریکا موسوم به SDN را محکوم کردند.

حملات تروریستی، شبکه‌های اجتماعی را هم ترور می‌کند!

شبکه های اجتماعی که در سالهای اخیر به شدت از سوی مردم و دولت کشورهای مختلف تحت فشار قرار می گرفتند، حالا حمله تروریستی به مسلمانان حاضر در مسجد نیوزلند باری دیگر آنها را به چالش کشانده است.

حمایت مقاومت یمن از نجبای عراق در برابر فشارهای آمریکا

بغداد - ایرنا - گروهها و رزمندگان مقاومت یمن با حمایت از جنش نُجَبا در برابر فشارهای آمریکا، همراهی با این گروه مقاومت اسلامی عراق را نشان شرافت دانستند.

ترجمه، تنها راه معرفی ادبیات کشور به جهان است

تهران- ایرنا- نویسنده ادبیات کودک و نوجوان معتقد است: تنها راه معرفی و اشاعه ادبیات کودک و نوجوان ایران ترجمه تولیدات ارزشمند ادبی فارسی به زبان های دیگر است.

شیخ دعموش: اولویت حزب الله ادامه دفاع از لبنان است/ مقاومت را بی‌توجه به جوسازی‌ها ادامه خواهیم داد

معاون رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان تاکید کرد تلاش‌‌های آمریکا برای مخدوش کردن وجهه مقاومت راه به جایی نخواهد برد و حزب الله همچنان به مقاومت برای حمایت از کشور و حفظ حقوق و منافع آن ادامه خواهد داد.

میلاد امام علی (ع) آغازگر اشاعه عدالت و مردانگی

میلاد سلطان دین و دل، شه ارض و سماء ، میلاد مولود کعبه است به یمن قدوم مبارکش اهل آسمان و زمین ذکر یا علی می گویند.

فراخوان کمیته ملی المپیک برای طراحی لباس کاروان ایران در المپیک 2020

کمیته ملی المپیک در راستای بکار گیری و اشاعه نمادها،نشان ها و مولفه های ایرانی-اسلامی در عرصه مد و لباس و حمایت از طراحان و تولیدکنندگان داخلی،طی فرخوانی عمومی از تمامی فعلان این عرصه می خواهد تا با رعایت مولفه های عنوان شده، طرحهای خود برای لباس کاروان