اشاعه تفکرانقلابی چالش کشورهای استکباری/ایران رهبرمحور مقاومت است

رودسر- مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه امروز اشاعه تفکر انقلابی در جهان چالش کشورهای استکباری است، گفت: ایران رهبر محور مقاومت در دنیا شناخته می شود.مطالب مرتبط

اشاعه تفکرانقلابی چالش کشورهای استکباری/ایران رهبرمحور مقاومت است

رودسر- مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه امروز اشاعه تفکر انقلابی در جهان چالش کشورهای استکباری است، گفت: ایران رهبر محور مقاومت در دنیا شناخته می شود.

رسانه‌های استکباری در قبال مردم یمن سکوت قبرستانی اختیار کرده‌اند

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: حقوق بشر نهادهای بین المللی و کشورهای استکباری برای کشته شدن هزاران یمنی و فلسطینی، سکوت قبرستانی اختیار کرده اند.

رسانه های استکباری در خصوص کشتار مردم یمن سکوت قبرستانی اختیار کرده‌اند

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت:‌ حقوق بشر نهادهای بین المللی و کشورهای استکباری زمانی به صدا در می آید که از حامیان خودشان و افراد هم طیف و جریان خود دچار مشکلی شوند ، اما برای کشته شدن هزاران یمنی و فلسطینی سکوت قبرستانی اختیار کرده اند.

عربستان؛ کشور شماره یک در اشاعه تروریسم

سناتور جمهوریخواه، ولیعهد عربستان را به علت نابودی یمن، اشاعه افراط گرایی و قتل خاشقجی به باد انتقاد گرفت.

ایران هزینه حمایت از مقاومت را می پردازد

بیروت-ایرنا-شیخ «ماهر عبدالرزاق» رئیس «جنبش اصلاح و وحدت» و از علمای اهل سنت لبنان با اشاره به تحریم های اقتصادی آمریکا گفت که ایران هزینه حمایت از گروه ها و کشورهای محور مقاومت خصوصا فلسطین را می پردازد.

خبرنگار سوری: تلاشم ارائه چهره واقعی ایران به عرب‌زبانان جهان است/ لزوم ایجاد اتصال فرهنگی و رسانه ای بین ایران و کشورهای مقاومت

حازم کَلّاس خبرنگار سوری تبار از تلا‌هایش برای ارائه چهره واقعی ایران به کشورهای عربی سخن می‌گوید.

امام جمعه زاهدان: تحریم ها نمی تواند دل ملت ایران را خالی کند

کشورهای استکباری تحریم را از سرناچاری ایجاد کردند و تشدید تحریم در طول 40 سال برای کشور ما وجود داشته است و هم اکنون واهمه ای برای آن نباید باشد.

خوی دولت آمریکا استبدادی و استکباری است

زاهدان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: ملت ایران با خوی استبدادی و استکباری آمریکا مشکل دارند و به فرموده امام راحل مادامی که رابطه این کشور با ما رابطه گرگ و میشی باشد با او مقابله می کنیم.

مازندران| دشمن به دنبال اشاعه ناامیدی در افکار ملت است

فرماندار بابلسر با تاکید بر تقویت خدمت خالصانه مسئولان برای مردم گفت: دشمن به دنبال اشاعه ناامیدی در افکار ملت است.

هشتگ مقاومت فلسطین، ترند اول توئیتر شد

تهران -ایرنا - کاربران شبکه اجتماعی 'توئیتر' با هشتگ 'غزه مقاومت می کند' از پاسخ موشکی مقاومت فلسطین به رژیم صهیونیستی حمایت کرده و این هشتگ در مدت زمان کوتاهی به ترند اول این شبکه در کشورهای عربی تبدیل شده است.

رسانه‌ها در اشاعه فرهنگ وقف در جامعه نقش اساسی دارند

رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: رسانه‌ها در ترویج و اشاعه فرهنگ وقف در جامعه نقش بسزایی دارند و باید تمام تلاش خود را برای بجا اوردن این رسالت بکار گیرند چراکه رسانه در تمامی حوزه‌ها اثربخشی فوق‌العاده‌ای دارند.

سناتورآمریکایی:عربستان کشور شماره یک اشاعه تروریسم است

تهران- ایرنا- «رند پل» سناتور جمهوریخواه ایالت کنتاکی آمریکا، عربستان را کشور شماره یک گسترش دهنده تروریسم خواند و ریاض را به دلیل نابودی یمن، اشاعه ایدئولوژِی افراط گرایی در سراسر جهان و قتل هولناک «جمال خاشقچی» روزنامه نگار منتقد آل سعود مورد نکوهش قرار

امریکا با تحریم نمی تواند مقاومت ایران را بشکند

مادرید- ایرنا- «کامبیز شیخ حسنی» سفیر ایران در کوبا گفت که تحریم های یکجانبه و غیر قانونی آمریکا قادر به شکست مقاومت ایران نخواهد بود.

اشاعه تفکر بسیجی توفیق در خدمت را به دنبال دارد

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه بسیج نماد اخلاص و برادری است، گفت: اشاعه تفکر بسیجی توفیق در ارایه خدمت به مردم را به دنبال دارد.

تقدیر از ایران و حزب الله لبنان به خاطر حمایت از مقاومت فلسطین

در پی پیروزی نیروهای مقاومت فلسطینی در برابر رژیم صهیونیستی، سخنگوی کمیته های مردمی مقاومت فلسطین از حمایت های ایران و حزب الله لبنان تقدیر و تشکر کرد.

حمایت سیاسی طرفهای برجام زیان ایران را جبران نمی‌کند

رئیس موسسه کنترل سلاح آمریکا معتقد است اقدام کاخ سفید در بازگرداندن تحریم های ایران ضربه ای دیگر به اعتبار واشنگتن در مسائل مربوط به عدم اشاعه تسلیحات هسته ای وارد کرده است.

چالش پالایشگاه های کره ای در جایگزینی میعانات گازی ایران پس از تحریم ها

به گفته منابع صنعتی، از آنجایی که میعانات گازی ایران به لحاظ قیمت و عرضه بهترین است، پالایشگاه های کره جنوبی و شرکت های پتروشیمی این کشور برای متنوع ساختن وارداتشان با چالش مواجه هستند.

مقاومت مردم ایران ، باطل السحر آمریکا

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت : امروز مقاومت ملت ایران ، باطل کننده سحر و نقشه های آمریکای جهان خوار است.

تفاهم‌نامه‌ای برای اشاعه حفاظت بین المللی از بناهای تاریخی

​یونسکو و صندوق احیاء و بهره‌برداری از بناهای تاریخی تفاهم کردند تا به منظور اشاعه دانش و توانمندی متخصصان حفاظت از ابنیه تاریخی و فرهنگی در زمینه احیاء و بهره‌برداری مجدد از این اماکن در داخل و خارج از کشور مشارکت و همکاری‌های لازم برای برگزاری کارگاه‌ها

عطوان: موشک‌های مقاومت فلسطین پاسخی قوی به «عادی‌سازی» دادند

رای الیوم نوشت، گروه‌های مقاومت فلسطین در غزه با عملیات تلافی جویانه و یکپارچه خود علیه سرزمین های اشغالی پاسخی قوی به هجمه عادی سازی رسمی کشورهای عربی با رژیم اشغالگر اسرائیل دادند.