۲ کودک در آبگیر بندرگز غرق شدند

بندرگز- سرپرست فوریت های پزشکی گلستان از غرق شدن دو کودک در آبگیر در بندرگز خبر داد.مطالب مرتبط

۲ کودک در آبگیر بندرگز غرق شدند

بندرگز- سرپرست فوریت های پزشکی گلستان از غرق شدن دو کودک در آبگیر در بندرگز خبر داد.

پیگیری علت غرق شدن 2 کودک در روستای مزنگ بندرگز

آیا بی توجهی مسئولان به سر و سامان دادن کانال حفر شده در اطراف روستای مزنگ ، علت فوت دو کودک خردسال این روستاست؟

ماهیان گرفتار در رودخانه زهره نجات یافتند

گچساران- ایرنا-رئیس اداره حفاظت محیط زیست باشت گفت: نزدیک به 3 هزار قطعه ماهی گرفتار در یک آبگیر کوچک حاشیه رودخانه زهره از مرگ حتمی داده شدند.

یونیسف: 870 کودک سوری در شرق این کشور کشته شدند

تهران – ایرنا – صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) روز جمعه در بیانیه ای اعلام کرد که 870 کودک سوری در شرق این کشور طی 9 ماه گذشته کشته شدند.

مصوبه شورایعالی نمایش در حمایت از فیلم های کودک و نوجوان

سرگروه های سینمایی موظف شدند تا پایان سال حداقل یک فیلم کودک و نوجوان روی پرده داشته باشند.

مصوبه شورایعالی اکران در حمایت از فیلم های کودک و نوجوان

سرگروه های سینمایی موظف شدند تا پایان سال حداقل یک فیلم کودک و نوجوان روی پرده داشته باشند.

53 کودک کار در استان ایلام شناسایی شدند

ایلام - ایرنا - معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی ایلام گفت: 53 کودک کار امسال تاکنون در شهر ایلام شناسایی، ساماندهی و از خدمات حمایتی این دستگاه برخوردار شده اند.

جشنواره تئاتر کودک، یک تیر و دو نشان

همدان - ایرنا - بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با شعار «کودک و حقوق اجتماعی؛ کودک و حقوق شهروندی»، شروع خوبی داشت و بسیاری آن را به فال نیک گرفتند و حال باید دید که این جشنواره تا چه میزان در تحقق این شعار توانمند عمل می کند.

یونیسف : 870 کودک در 9 ماه گذشته در شرق سوریه کشته شدند

خالق «شکرستان» کارگردان جدید «کودک‌شو» شد

تهیه‌کننده «کودک‌شو» با اشاره به تغییرات جدیددر این برنامه، گفت: فصل جدید «کودک‌شو» با حضور کارگردان جدید در مرحله آماده سازی قرار دارد.

یادمان پدر تئاترکودک برگزار شد

همدان - ایرنا - به مناسبت یکصد سالگی تئاتر کودک آیین یادمان پدرتئاتر کودک با حضور اعضای ستاد جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان و جمعی از هنرمندان بر مزار« جبار باغچه بان» برگزار شد.

شش کشتی گیر نونهال خراسانی به مسابقات بین المللی اعزام شدند

مشهد- ایرنا- دبیر هیات کشتی خراسان رضوی گفت: شش کشتی گیر نونهال از این استان در رقابتهای بین المللی کشتی 'جام روز جهانی کودک' به تهران اعزام شدند.

علت فوت کودک 3 ساله در محور ناهارخوران مشخص شد

مدیرکل پزشکی قانونی گلستان با اشاره به حادثه فوت کودک 3 ساله در محور ناهارخوران گرگان، علت فوت این کودک را نارسایی تنفسی و خفگی ناشی از ورود مایع به مجاری تنفسی اعلام کرد.

ترسیم وضعیت کودک‌آزاری در کشور/انتشار تصاویر قربانیان پیگرد قانونی دارد

رئیس اورژانس اجتماعی کشور گفت: براساس آخرین وضعیت کودک آزاری در کشور، 40 درصد از موارد خشونت خانگی مربوط به کودک‌آزاری است.

پیام دو مدیر برای جشنواره‌ی تئاتر کودک و نوجوان

شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی در پیامی که به مناسبت برگزاری بیست و پنجمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان و صدسالگی تئاتر کودک منتشر شد، برپایی این رویداد هنری را جشن صلح و آرامش و دوستی عنوان کرد.

گزارش 1286 کودک آزاری در اصفهان

ثبت یک هزار و 286 گزارش رسمی کودک آزاری در استان اصفهان، حکایت از آن دارد که آتش زیر خاکستر کودک آزاری در لایه های پنهان جامعه همچنان روشن است و شعله های آن، حقوق و نیازهار اولیه کودکان را در لابلای آسیب های اجتماعی مانند فقر، اعتیاد، بیکاری و ... می سوزا

کودک همسری نمونه بارز کودک آزاری است

تهران- ایرنا- رئیس هیات مدیره انجمن حمایت از حقوق کودکان گفت: ازدواج زودهنگام کودکان را به دلیل اینکه آنها در معرض مخاطرات بسیار قرار می‌گیرند، می توان نمونه بارز کودک آزاری قلمداد کرد.

کارنامه بین‌المللی برای ۱۰ نویسنده‌ کودک و نوجوان تدوین می‌شود

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به پیشنهاد نهادها و موسسه‌های کتاب کودک و نوجوان برای ۱۰ نویسنده کودک و نوجوان پرونده‌ای ایجاد می‌کند که نشان‌دهنده کارنامه حرفه‌ای آن‌هاست.

تئاتر کودک زمینه ای ناب برای آموزش حقوق شهروندی است

همدان- ایرنا- دبیر بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان حقوق اجتماعی کودک را از اجزای منشور حقوق شهروندی دانست و گفت: جشنواره تئاتر کودک زمینه ای ناب برای آموزش و تحقق حقوق شهروندی است.

خروج انگشتر دردسرساز در دست کودک سمنانی

آتش نشانان سمنان حلقه مزاحم را از انگشتان کودک دو ساله خارج کردند.