عروسک‌های کفن‌پوش سر از یک پروژه هنری درآوردند

یک هنرمند بریتانیایی ۷۲,۳۹۶ عروسک ۳۰ سانتی‌متری چوبی و کفن‌پوش در بزرگداشت سربازان بریتانیایی ساخت، سربازانی که در نبرد سُم کشته شدند.مطالب مرتبط

بطحائی خبرداد: مطالعه برای ساخت عروسک‌های ایرانی

وزیر آموزش و پرورش گفت که در حال حاضر کانون پرورش فکری با تجربه خوبی که از گذشته دارد کار را در حوزه عروسک سازی جلو می‌برد و مطالعاتی را با اتکا به تجربیات سایر کشورها شروع کرده تا بتوانیم عروسک‌های ایرانی را با آداب و رسوم و فرهنگ ایرانی گسترش دهیم.

عروسک‌هایی که زندگی‌ها را روایت می‌کنند

مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان یزد توانست با تلاش بالای خود علاوه بر اشتغالزایی در رشته عروسک‌سازی 140 هنرآموز را نیز آموزش دهد.

آیا مشکل عروسک‌سازان «ثبت برند» است؟

بسیاری از عروسک‌سازان معتقدند که اگر برندهایشان ثبت قانونی شود در فروش و معرفی آن‌ها موثر است، اما کسی که برندش ثبت شده چنین اعتقادی ندارد.

افسانه هایی که با عروسک ها وارد خانه می شوند

گروه باجی بعد از عروسک «چهارشنبه خاتون» از «شاماران» دومین عروسکی که بر اساس افسانه ها ساخته اند، رونمایی کردند.

خانه عروسک اجراخوانی می‌شود

تهران- ایرنا- نمایش‌نامه خوانی 'خانه عروسک' اثر هنریک ایبسن به کارگردانی طهورا کریمی شنبه 26 آبان‌ماه ساعت 20 در تماشاخانه ایران تماشا به روی صحنه می‌رود.

شادپیمایی عروسک‌های غول‌پیکر

در سالگرد زلزله کرمانشاه، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ادامه طرح امداد‌رسانی فرهنگی خود، مهرواره شادپیمایی عروسک‌های غول پیکر را در شهر‌های سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی به مدت دو روز برگزار می‌کند.

کودکان هنوز با عروسک‌های ایرانی انس پیدا نکرده‌اند

وزیر آموزش و پرورش گفت: کودکان هنوز نتوانسته‌اند با عروسک‌های ایرانی انس پیدا کنند که در حال بررسی و انجام مطالعات در این زمینه هستیم.

ازدواج مرد ژاپنی با عروسک سخنگویش

مرد ژاپنی به نام کاندو با عروسک سخنگویش به نام کاتسون ازدواج کرد. او راجع به این ازدواج می‌گوید: انسان نباید خود را با ازدواج معمولی محدود کند و باید بتواند همه نوع عشق را تجربه کند.

شادپیمایی عروسک‌ها در سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سالگرد زلزله کرمانشاه، مهرواره شادپیمایی عروسک‌های غول‌پیکر را در شهرهای سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی برگزار می‌کند.

برگزاری رقابت عکاسی "پروژه را ببین" در اسفند ماه

رئیس کمیته عضویت و شبکه اعضای جوان انجمن مدیریت پروژه ایران یکی از پروژه‌های این انجمن را برگزاری مسابقه عکاسی تحت عنوان "پروژه را ببین" به منظور مستندسازی پروژه‌ها در اسفند ماه خبر داد و افزود: مصورسازی پروژه‌ها در کشور ما جا نیفتاده است و این پروژه به ا

پروژه «موسیقی ۹۸» اجرایی شد/ حضور آهنگسازان معاصر

مجموعه فرهنگی هنری «عمارت روبرو» با حضور تعدادی از آهنگسازان معاصر پروژه «موسیقی ۹۸» را برگزار می کند.

شادپیمایی عروسک‌های غول‌پیکر در مناطق زلزله زده کرمانشاه

تهران- ایرنا- کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ادامه طرح امدادرسانی فرهنگی بنا دارد به مناسبت سالگرد زلزله کرمانشاه، مهرواره شادپیمایی عروسک‌های غول پیکر را در شهرهای سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی از مناطق زلزله زده کرمانشاه به مدت دو روز برگزار کند.

شادپیمایی عروسک‌های غول‌پیکر در سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی

مهرواره شادپیمایی عروسک‌های غول پیکر در سالگرد زلزله کرمانشاه در شهرهای سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی برگزار می ‌شود.

شادپیمایی عروسک‌های در سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی آغاز شد

کرمانشاه - ایرنا- شادپیمایی عروسک ها در 2 شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی از صبح امروز شنبه به میزبانی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه آغاز شد و تا عصر امروز ادامه دارد.

کتاب زندگینامه شهید شهریاری چاپ می‌شود

​مسئول حوزه هنری استان زنجان از چاپ کتاب زندگینامه و خاطرات شهید مجید شهریاری خبر داد و گفت: به دلیل شاخص بودن چهره این شهید چاپ کتاب زندگینامه وی یکی از پروژه‌های مهم در بحث چاپ کتاب‌های شهدا در حوزه هنری استان به‌شمار می‌آید.

آشنا نبودن با مدیریت پروژه، علت تاخیر در اجرا

عضو شورای شهر تهران در اولین گردهمایی مدیریت پروژه ایران علت تاخیر در اجرایی شدن پروژه‌ها را عدم آشنایی با مدیریت پروژه و در برخی موارد کسری بودجه عنوان کرد و گفت: دانش مدیریت پروژه باید در بدنه اجرایی کشور و در سطح ملی و منطقه‌ای رسوخ کند و باید توجه داش

نیازمند سنت‌شکنی در مدیریت پروژه هستیم/مدیریت پروژه حلقه مفقوده بین صنعت و فضاهای آکادمیک

رئیس هیات مدیره انجمن مدیریت پروژه ایران در اولین گردهمایی ملی اساتید، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مدیریت پروژه و ساخت مهم‌ترین هدف این انجمن را ارتقاء و رشد در رشته مدیریت پروژه در کشور عنوان کرد و با اشاره به اینکه در حال حاضر شاهد هدر رفتن منابع در اجرا

پروژه بهینه سازی انرژی و محیط زیست در ساختمان یک پروژه حیثیتی است

مجری ملی پروژه بهینه سازی انرژی و محیط زیست در ساختمان این پروژه را برای کشور حیثیتی دانست و گفت: لازم است این پروژه به عنوان یک عزم ملی و تلاش بسیاری برای پیشرفت این پروژه انجام شود

آغاز رقابت عکاسی "پروژه را ببین"

رئیس کمیته عضویت و شبکه اعضای جوان انجمن مدیریت پروژه ایران یکی از پروژه‌های این انجمن را برگزاری مسابقه عکاسی تحت عنوان "پروژه را ببین"(مسابقه بین‌المللی عکاسی و مصورسازی پروژه‌ها) برشمرد و با اعلام اینکه داوری این مسابقه در اسفند ماه آغاز می‌شود، اظهار

چند توصیه به شرکت‌کنندگان در مسابقات قهرمانی دانشجویی مدیریت پروژه

عضو هیات مدیره انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه در اولین گردهمایی مدیریت پروژه ایران کسب مقام زرین موسسه محک در بخش پروژه‌های انسان دوستانه مسابقات قهرمانی دانشجویی مدیریت پروژه در سطح جهانی را یادآور شد و ضمن ابراز امیدواری برای موفقیت اعضای انجمن مدیریت پر