آب شرب تمامی 400 خانوار روستایی گیلان وصل شد

رشت - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان گفت: با تلاش بی وقفه نیروهای عملیاتی این شرکت، آب شرب تمامی 400 خانواری که روز گذشته بدلیل آبگرفتگی برخی تاسیسات شرکت آبفار قطع شده بود، وصل شد.مطالب مرتبط

86 هزار خانوار روستایی مازندرانی بیمه شدند

ساری-ایرنا- مدیر بیمه روستایی و عشایری مازندران گفت: هم اکنون 86 هزار خانوار روستایی در این خطه شمال کشور تحت پوشش بیمه اجتماعی ( روستایی)قرار دارند.

تمامی راه های گیلان باز است

رشت - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان گفت: تمامی راه های استان غیر از محور پونل - خلخال که در سیلاب گذشته به منظور ایمنی تردد کنندگان مسدود شده بود، باز است.

16 هزار خانوار روستایی ایلام از آب شرب پایدار بهره مند شدند

ایلام - ایرنا - معاون مهندسی توسعه شرکت آب و فاضلاب روستایی ایلام گفت: امسال و با افتتاح پروژه های آبرسانی در سطح روستاهای 6 شهرستان نزدیک به 16 هزار و 500 خانوار روستایی از آب شرب پایدار بهره مند شدند.

مسکن نیاز اصلی 4600 خانوار نیازمند در آذربایجان غربی است

مهاباد- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی گفت: چهار هزار و 600 خانوار تحت حمایت این نهاد در مناطق شهری و روستایی استان نیازمند مسکن هستند.

چند روستا روشن شد؟

طی چهار سال گذشته پروژه برق‌رسانی روستایی به روستاهای بالای ۱۰ خانوار تکمیل و به بیش از ۲۱۵۲ روستا با جمعیتی بالغ بر ۳۲ هزار خانوار برق‌رسانی شد اما هنوز این پروژه ادامه دارد و دولت به‌دنبال روشن کردن تمام نقاط ایران است.

160هزار خانوار شمال آذربایجان غربی مشترک نفت سفید هستند

ارومیه- ایرنا- مدیرشرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: بیش از 160 هزار خانوار شهری و روستایی در این منطقه که شمال استان را شامل می شود، مشترک نفت سفید هستند.

عضویت 22 هزار نفر در صندوق بیمه روستایی دراستان یزد

از این تعداد ۲هزارو ۶۲۶سرپرست خانوار هستند که در حال دریافت انواع مستمری این صندوق می باشند.

تفاهم نامه ای برای تولید همراه با اشتغال

پرورش شتر مرغ در چابهار برای هزار خانوار روستایی سیستانی و بلوچستانی اشتغال ایجاد می کند.

مطالبات بازنشستگان سال 95 دانشگاه علوم پزشکی گیلان تسویه شد

رشت - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان گفت: تمامی مطالبات سال 95 بازنشستگان این دانشگاه تسویه شده است.

آلودگی شبکه‌های آبرسانی روستایی توسط انشعابات غیرمجاز

رئیس اداره درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان گفت: وجود مصارف و انشعابات غیرمجاز علاوه بر آلوده کردن شبکه‌های آبرسانی، هزینه‌هایی را به شرکت‌های آبفار تحمیل کرده است.

امداد رسانی به ۷۲ ‌خانوار/ صاعقه جان یک نفر را گرفت

یاسوج- مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد از خدمات رسانی به ۷۲ ‌خانوار در سیل و آب گرفتگی روز جمعه در مناطق مختلف استان خبر داد.

قصه امامزاده‌ای که 250 سال پیش به خواب جوشقانی‌ها آمد

"جوشقان" یا "کشکان" روستایی است از توابع بخش نوبران شهرستان ساوه در استان مرکزی .  این روستا در دهستان کوهپایه واقع شده و بر اساس آخرین سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۹۵ جمعیت آن ۵۰۲ نفر و مشتمل بر 320 خانوار  است. راه دسترسی به این روستای زیبا از اتوبا

پایش مراکز پزشک خانواده روستایی توسط بیمه سلامت و وزارت بهداشت

مدیرکل دفتر مدیریت خدمات عمومی سازمان بیمه سلامت گفت: تاکنون مراکز پزشک خانواده روستایی در استان های البرز، سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی، گیلان، خراسان شمالی و کرمانشاه پایش شدند.

لرستان| 36 خانوار عشایری گرفتار در برف نجات یافتند

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان لرستان گفت: 36 خانوار عشایری شهرستان الیگودرز که در برف گرفتارشده بودند امدادرسانی شدند.

حقوق کارگر کفاف چند روز را می‎دهد؟

با احتساب هزینه های زندگی یک خانوار 4نفره کارگری که حدود سه میلیون و 800هزار تومان می شود، حقوق فعلی کارگران پاسخگوی تنها 30درصد هزینه های خانوار است.

فعالیت 1.5 میلیون نفر در صنعت فرش دستباف ایران

رئیس هیئت مدیره صندوق کارآفرینی امید گفت: عمده مددجویان و هم‌چنین عمده زنان روستایی سرپرست خانوار بافندگان فرش ایرانی هستند و توجه به این صنعت گام مهمی در راستای فقرزدایی از کشور خواهد بود.

گرفتار شدن سه خانوار عشایری در برف سنگین کوهرنگ

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان کوهرنگ از گرفتار شدن سه خانوار عشایری در دهستان موگویی و بخش بازفت در پی بارش برف خبر داد.

قطع راه اتباطی بیش از 600 خانوار دهستان زیلایی بویراحمد

رئیس شورای روستای موشمی سفلی از توابع شهرستان بویراحمد از قطع راه ارتباطی بیش از 600 خانوار در دهستان زیلایی خبر داد.

بانوی روستایی سیستان و بلوچستان، برترین بانوی روستایی جهان

بنیاد جهانی زنان ، یکی از بانوان روستایی قصرقند را به عنوان چهارمین بانوی روستایی جهان برگزید.

امدادرسانی به 49 خانوار آسیب‌دیده از سیل/ نجات 9 گردشگر گرفتار در سیلاب

مدیرکل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: در 2 روز گذشته اکثر نقاط خوزستان شاهد بارش باران و جاری شدن سیل بود که در مجموع به 49 خانوار در شهرهای اندیمشک، شادگان، دزفول و باغملک توسط نیروهای امدادی کمک‌رسانی شد.