تالش در ثبت موقوفات رتبه نخست گیلان را دارد

آستارا - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تالش گفت: این شهرستان با ثبت هشت وقف به ارزش 12 میلیارد ریال در سال جاری، رتبه نخست استان گیلان و سوم کشور را در تثبیت موقوفات دارد.مطالب مرتبط

صنعت گل و گیاه گیلان در حسرت صادرات

آستارا - ایرنا - گیلان به لحاظ طبیعت بهشتی و موقعیت ممتاز جغرافیایی، رتبه نخست تولید گیاهان دارویی و جایگاه پنجم پرورش و عرضه گل و گیاه زینتی کشور را دارد اما صادرات و ارزآوری از آن در این استان مرزی، مغفول مانده است.

صنعت گل و گیاه گیلان در حسرت صادرات

آستارا - ایرنا - گیلان به لحاظ طبیعت بهشتی و موقعیت ممتاز جغرافیایی، رتبه نخست تولید گیاهان دارویی و جایگاه پنجم پرورش و عرضه گل و گیاه زینتی کشور را دارد اما صادرات و ارزآوری از آن موهبت الهی در این استان مرزی، مغفول مانده است.

ایران در علم ژنتیک رتبه نخست منطقه را دارد

تهران - ایرنا - دبیر علمی یازدهمین کنگره بین المللی آزمایشگاه و بالین به پیشرفت های کشور در علم پزشکی اشاره کرد و گفت:ایران در علم ژنتیک رتبه نخست منطقه را دارد و از ترکیه پیشی گرفته ایم.

82 درصد موقوفات در خراسان رضوی سند مالکیت دارند

مشهد- ایرنا- معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی تعداد کل موقوفات این استان را 24 هزار و 924مورد اعلام و بیان کرد: تاکنون 82 درصد این موقوفات سنددار و در 'سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه کشور' ثبت شده اند.

پیروزی نمایندگان گیلان

چوکای تالش و داماش گیلان در لیگ دسته دوم فوتبال کشور برابر حریفان پیروز شدند.

ایران رتبه نخست صنایع دستی دنیا را دارد

شهرکرد- ایرنا- مشاور معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: ایران با داشتن 10 شهر و 2 روستای فعال در تولید صنایع دستی، رتبه نخست دنیا را دارد.

تیم فوتسال مقاومت آستارا بر شاهد تالش غلبه کرد

آستارا - ایرنا - تیم مقاومت آستارا از سری مسابقات لیگ برتر فوتسال استان گیلان برابر شاهد شفا رود تالش با نتیجه سه بر دو به پیروزی رسید.

82 درصد موقوفات خراسان رضوی دارای سند مالکیت هستند

تاکنون 82 درصد از موقوفات خراسان رضوی سنددار و در 'سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه کشور' ثبت شده اند.

آسیب دیدگان سیل و رانش در تالش، زمین و وام می گیرند

آستارا - ایرنا - معاون عمرانی استاندار گیلان از بنیاد مسکن استان خواست به آسیب دیدگان سیل و رانش زمین در روستاهای خرجگیل و تنکاب تالش زمین واگذار کند تا برای ساخت خانه از کمک های بلاعوض و تسهیلات بانکی بهره مند شوند.

کرمانشاه رتبه نخست ثبت نام در آزمون مفاهیم قرآن را دارد

مانشاه – ایرنا – مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با بیان اینکه از 36هزارنفر شرکت کننده کشوری در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن، بیش از چهار هزار و 600 نفر از کرمانشاه هستند به رتبه نخست ثبت نام کنندگان این استان اشاره کرد.

احقاق حقوق موقوفات مهمترین وظیفه سازمان اوقاف است

قم - یکی از مراجع تقلید احقاق حقوق موقوفات را یکی از مهم‌ترین وظایف سازمان اوقاف دانست و گفت: لازم است برای این منظور اطلاع‌رسانی شفاف صورت بگیرد تا مردم نسبت به وقف و موقوفات آگاه شوند.

«تقصیرِ تحریم است؟»| چرا روزهای تابستان 97 خاموشی داشتیم؟

ایران هم‌اکنون از نظر ظرفیت نصب شده تولید برق رتبه چهاردهم در دنیا و رتبه نخست در منطقه خاورمیانه را دارد. همچنین جزو 10 کشور اول تولید تجهیزات صنعت برق در بخش‌ نیروگاهی هستیم.

وقوع 5 مورد آتش سوزی در شهرستان تالش

3 خانه و 2 مغازه در اسالم و تالش دچار حریق شد .

ادارات بدهکار به موقوفات به استانداری اعلام شود / وقف های مشارکتی در راستای نیازهای روز جامعه فرهنگ سازی شود

مقام عالی دولت در استان در دیدار مدیر کل اوقاف مازندران، تاکید کرد: اداره‌ کل اوقاف و امور خیریه مازندران اسامی ادارات بدهکار به موقوفات را جهت احقاق حق موقوفات به استانداری اعلام کند، بنده راسا دنبال خواهم کرد. ‎ ]]>

آیت‌الله علوی گرگانی: احیای موقوفات، مهم ترین کارکرد سازمان اوقاف است

آیت‌الله علوی گرگانی با بیان اینکه در زمینه موقوفات، سازمان اوقاف باید در راستای حل آن از شیوه‌های خلاقانه استفاده کند، تاکید کرد: احیای موقوفات که یکی از وظایف سازمان اوقاف به شمار می‌رود از مهمترین کارکردهای این سازمان است.

هرمزگان رتبه نخست صدورکارت ملی هوشمند در کشور+ فیلم

هرمزگان با صدور کارت ملی هوشمند برای ۸۵ درصد از واجدین شرایط رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داد.

ملی حفاری رتبه نخست لیگ فوتسال بانوان

تیم فوتسال بانوان ملی حفاری اهواز با برتری مقابل شهرداری رشت در هفته بیست و دوم این رقابتها رتبه نخست رده بندی را کسب کرد.

کوتاه شدن دست یک زمین خوار در تالش

4 هزار متر مربع از زمین های ملی در تالش از یک متصرف باز پس گرفته شد.

مازندران رتبه نخست در تولید پرتقال

استان مازندران با سطح زیرکشت ۸۸ هزار هکتار و تولید ۱.۸ میلیون تن پرتقال رتبه نخست سطح و تولید در کشور را به خود اختصاص داده است

مازندران , رتبه نخست تعداد اعضای خانه مطبوعات در کشور

مدیرعامل خانه مطوعات مازندران گفت: مازندران رتبه نخست تعداد اعضای خانه مطبوعات را در کشور دارد.