مشکلات اقتصادی در مقابل نعمت امنیت ناچیز و قابل رفع است

گرگان - ایرنا - رییس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: به برکت خون شهدا باوجود برخی گرفتاریهای اقتصادی نعمت بزرگ امنیت در پهنه سرزمینی کشورمان حاکم است و مشکلات مرتفع می شود.مطالب مرتبط

حل مشکلات اقتصادی مرزنشینان از اولویتهای ناجا برای تامین امنیت

فرمانده ناجا می گوید : حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مرز نشینان از اقدامات ما برای تامین امنیت در مرزهاست.

نعمت امنیت امروز کشور را مدیون شهدا هستیم

فرمانده ناجا گفت: افتخار امروز کشور شهدای ما و خانواده شهدا هستند و نعمت امنیت امروز ما مدیون خون شهدا است.

برقراری امنیت مرزها منجر به حل مشکلات تحریمی می‌شود

رئیس کمیسیون امنیت مجلس گفت: اگر امنیت در مرزها برقرار شود و اقتصاد در این مناطق رونق گیرد، بسیاری از مشکلات متاثر از تحریم‌ها حل می‌شود.

تامین امنیت مرزها در حل مشکلات ناشی از تحریم ، موثر است

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اگر اقتصاد مناطق پیشرفت کند و امنیت در مرزها برقرار شود و بسیاری از مشکلات مرتبط با تحریم‌ها نیز برطرف خواهد شد.

گیلان|‌ بسیاری از مشکلات با تکیه بر فرهنگ وقف قابل رفع است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان‌ با تأکید بر ترویج فرهنگ وقف در جامعه گفت:‌ فرهنگ وقف ظرفیت عظیمی برای رفع مشکلات اقتصادی جامعه دارد.

تمام بنگاه های اقتصادی برای رفع مشکلات بکوشند

سمنان - ایرنا - دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با تاکید بر تلاش بر رفع مشکلات گفت: تمام دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی در استان ها برای رفع مشکلات بنگاه های اقتصادی از کلی گویی پرهیز کرده و به صورت موردی مشکلات منطقه خود را رفع کنند.

مشکلات اقتصادی کشور فقط مربوط به تحریم نیست/ لزوم مقابله با فقر

قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: مشکلات اقتصادی کشور تنها مربوط به تحریم نیست و اگر بر گران فروشی اشراف داشته باشیم می‌توانیم بسیاری از مشکلات اقتصادی را حل کنیم.

رایزنی نمایندگان بخش خصوصی و حاکمیت برای حل مشکلات بنیادی اقتصادی

نمایندگان پارلمان بخش خصوصی پایتخت در نشست آبان ماه خود، میزبان رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری بودند و با او به گفت‌وگو در مورد مشکلات اقتصادی کشور نشستند.]]>

رایزنی نمایندگان بخش خصوصی و حاکمیت برای حل مشکلات بنیادی اقتصادی

نمایندگان پارلمان بخش خصوصی پایتخت در نشست آبان ماه خود، میزبان رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری بودند و با او به گفت‌وگو در مورد مشکلات اقتصادی کشور نشستند.

یادداشت: پاکستان، از عملیات علیه تروریست‌ها تا عملیات ضد مفسدان اقتصادی

از گذشته تاکنون پاکستان برای تبدیل‌شدن به کشوری باثبات و به‌دور از مشکلات نیازمند امنیت در داخل بود که این مهم تا حد زیادی به سرانجام رسید؛ اکنون این کشور در دو سال اخیر در حال پاکسازی خود از لوث مفسدان اقتصادی و اختلاس‌گران است.

بانک ها برای حل مشکلات اقتصادی جامعه همکاری کنند

بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: بانک ها نقشی مهم در کمک به چرخه اقتصادی جامعه دارند و با هدف حل مشکلات اقتصادی باید مشارکت بیشتری داشته باشند.

مشکلات اقتصادی حل خواهد شد

رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کردند: اگر از ظرفیت‌های ملی درست استفاده شود مشکلات اقتصادی حل خواهد شد.

‌سردار اشتری: نیروی انتظامی با تمام توان برای تامین امنیت ‌مردم تلاش می‌کند‌+فیلم

فرمانده نیروی انتظامی ‌با بیان اینکه نیروی انتظامی با‌تمام توان برای تامین امنیت ‌مردم تلاش می‌کند‌، گفت: بالاترین نعمتی که مردم عزیز ما دارند، نعمت امنیت است.

مشکلات اقتصادی با مدیریت مناسب مدیران حل می شود

شهرکرد- نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری وامام جمعه شهرکرد گفت: مشکلات اقتصادی و مشکلات ایجاد شده در پی سنگ اندازی دشمن با مدیریت مناسب مدیران حل می شود.

اهواز| بازدید میدانی مسئولان اقتصادی از مشکلات بندر ماهشهر

مسئولان اقتصادی استان خوزستان با حضور در منطقه ویژه اقتصادی شهرستان بندرماهشهر در جلسات شورای اشتغال و ستاد تنظیم بازار شهرستان بندرماهشهر حضور داشتند و به بررسی مشکلات و ‌موانع و راه‌حل‌های مورد نیاز پرداختند.

رایزنی نمایندگان بخش خصوصی و حاکمیت برای حل مشکلات بنیادین اقتصادی

اعضای هیات نمایندگان اتاق تهران در چهل و چهارمین نشست خود، در حضور علی علی آقا محمدی، رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، به بیان مشکلات و چالش‌های اقتصادی و راهکاری پیش رو پرداختند. فعالان بخش خصوصی در این دیدار به چالش‌ها

اگر از ظرفیت‌های ملی درست استفاده شود مشکلات اقتصادی حل خواهد شد

رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: یکی از مشکلات بزرگ کشور در شرایط کنونی، استفاده نکردن از ظرفیت های فراوان ملی است که اگر از این ظرفیت ها استفاده شود، بسیاری از مشکلات کنونی اقتصادی حل خواهد شد.

نیازمند قوانین جدید برای خروج از مشکلات اقتصادی هستیم

سمنان-استاندار سمنان بابیان اینکه راهکارهای لازم برای خروج از مشکلات اقتصادی باید ارائه شود، گفت: تصویب قوانین جدید مطابق با شرایط اقتصادی امروز ضروری است.

توجه به صنعت خودرو از راهکارهای مقابله با مشکلات اقتصادی است

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مرکز پژوهش‌های مجلس در نشست غیرعلنی توجه به بخش صنعت از جمله خودروسازی، ایجاد رونق در حوزه اقتصادی و... را راهکارهای مقابله با مشکلات اقتصادی کنونی کشور دانست.

کشور در حال عبور از مشکلات اقتصادی است

اهواز - ایرنا- معاون اول رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه طی 2 ماه آینده اقتصاد ایران به آرامش نسبی خواهد رسید، گفت: در حال حاضر در مرحله عبور از مشکلات اقتصادی کشور هستیم.