ارمنستان بیش از 6 هزار تن گوشت به ایران صادر کرده است

مسکو - ایرنا - رئیس سازمان دامپزشکی ایران با اشاره به واردات بیش از شش هزار تن گوشت از ارمنستان به ایران در طول چهار سال اخیر از آمادگی کشورمان برای افزایش این حجم و همچنین امکان ترانزیت گوشت ارمنستان از خاک ایران به سایر کشورها خبر داد.



مطالب مرتبط

ارمنستان 26 بار آتش بس با جمهوری آذربایجان را نقض کرده است

وزارت دفاع جمهوری آذربایجان اعلام کرد که در بیست و چهار ساعت گذشته نیروهای مسلح ارمنستان 26 بار در طول خط ارتباطی میان نیروی های آذری و ارمنی آتش بس را نقض کرده اند.

مصر طی 4 سال برای بیش از دو هزار نفر حکم اعدام صادر کرد

تهران - ایرنا - خبرگزاری فرانسه گزارش داد که در دولت «عبدالفتاح السیسی» از سال 2014 تا 2018 دادگاه های این کشور برای 2 هزار و 159 نفر از مخالفان دولت از جناح های مختلف، حکم اعدام صادر کرده اند.

ماست ایران در آمریکا!

ایران در سال گذشته بیش از ۹۵ هزار تن ماست صادر کرده است که در میان کشورهای مقصد نام آمریکا نیز به چشم می‌خورد.

دعوت آمریکا از جمهوری آذربایجان و ارمنستان برای گفت‌وگو درباره بحران قره‌باغ

آمریکا پیشنهاد کرده است که نشست بعدی وزرای امور خارجه ارمنستان و جمهوری آذربایجان را در واشنگتن برگزار کند.

نخست وزیر ارمنستان: روابط خوبی با ایران داریم

نخست وزیر ارمنستان با تاکید بر اینکه کشورش روابط خوبی با ایران دارد، از کشورها خواست تا از طریق گفت‌وگو به حل اختلافات خود بپردازند.

بیش از 4.4 میلیون تن فولاد خام صادر شد

تهران- ایرنا- انجمن تولید کنندگان فولاد ایران اعلام کرد: از ابتدای فروردین تا پایان بهمن سال 97 حدود چهار میلیون و 484 هزار تن فولاد میانی (خام) و 2 میلیون و 612 هزار تن محصولات فولادی صادر شد.

گوشت‌های قاچاق به بازار نرسید

۲ هزار و ۱۵۰ کیلوگرم گوشت فاقد مجوز در نی ریز کشف شد.

میوه و گوشت رکورددار گرانی در دی ماه 97+ جدول

در دی ماه 97 قیمت میوه و گوشت نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد قابل توجهی پیدا کرده است.

بورس اوراق بهادار: 895 هزار کد سهامداری جدید صادر شد

تهران- ایرنا- پارسال بیش از 895 هزار کد سهامداری جدید در بازار سرمایه صادر شد و تعداد کدهای سهامداری به رقم 10 میلیون و 844 هزار کد رسید.

دومین مرحله توزیع گوشت و شکر در آستارا آغاز شد

آستارا - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آستارا از آغاز توزیع دو هزار و 900 کیلوگرم گوشت منجمد و 10 هزار کیلو شکر با نرخ مصوب برای تنظیم بازار در این شهرستان خبر داد.

کارگاه تولید گوشت چرخ کرده غیرقابل مصرف در مشهد مهر و موم شد

مشهد- ایرنا- رئیس شعبه سیار اداره کل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی گفت: کارگاه تولید گوشت چرخ کرده غیرقابل مصرف در مشهد مهر و موم شد.

یادداشت تفاهم تبادل ارزش گمرکی با ارمنستان امضا شد

یادداشت تفاهم تبادل ارزش گمرکی برای جلوگیری از تخلفات ناشی از کم اظهاری بین گمرکات دو کشور ایران و ارمنستان به امضا رسید.

آذربایجان و ارمنستان درباره قره باغ مذاکره کردند

وزاری خارجه آذربایجان و ارمنستان در روسیه با هم دیدار و در ارتباط با گام‌های عملی برای حل مناقشه قره باغ گفتگو کردند.

کمک ۱۰۰ هزار یورویی پاپ به سیل‌زدگان ایران

دولت واتیکان، اعلام کرد که رهبر کاتولیک‌های جهان به نشانه همبستگی روحی با سیل‌زدگان ایران یکصد هزار یورو برای کمک به آنان اهدا کرده است.

انگلیس درباره سفر به ایران هشدار مسافرتی صادر کرد

لندن – ایرنا – وزارت امور خارجه انگلیس با اشاره به بارش‌های سنگین و جاری شدن سیلاب های اخیر در ایران ، به اتباع خود توصیه کرد تا تحولات آب و هوایی را از اخبار دنبال کرده و مراقبت‌های لازم را به عمل‌ آورند.

واردات ۱۲۸۰ تن گوشت گرم به البرز/ کشف دو محموله قاچاق دام

کرج - معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان البرز گفت: هزار و ۲۸۰ تن حجم کل محموله‌های گوشت گرم گوسفندی وارداتی به استان طی سال گذشته بوده است.

نخست‌وزیر ارمنستان: روابطمان با ایران، در سطوح بالا در جریان است

باکو شرایط صلح با ارمنستان را اعلام کرد

باکو – ایرنا – وزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان روز جمعه در گزارشی راه حل مناقشه قره باغ و برقراری صلح با ارمنستان را منوط به خروج نیروهای این کشور از سرزمین های جمهوری آذربایجان دانست.

روسیه بدنبال حل مساله قره باغ میان ارمنستان وآذربایجان

مسکو - ایرنا - وزیران امور خارجه روسیه، ارمنستان و جمهوری آذربایجان فردا در مسکو گردهم می آیند تا راهی برای حل وفصل بحران قره باغ بیابند که سال ها است بر روابط دو همسایه در قفقاز جنوبی سایه انداخته است.

۶۲ هزار سند واحد مسکونی روستایی در زنجان صادر شده است

زنجان-مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: استان زنجان ۹۲ هزار و ۶۷۸ واحد مسکونی روستایی دارد که برای ۶۲ هزار و۷۳۶ فقره سند روستایی در استان صادر شده است.