ارمنستان بیش از 6 هزار تن گوشت به ایران صادر کرده است

مسکو - ایرنا - رئیس سازمان دامپزشکی ایران با اشاره به واردات بیش از شش هزار تن گوشت از ارمنستان به ایران در طول چهار سال اخیر از آمادگی کشورمان برای افزایش این حجم و همچنین امکان ترانزیت گوشت ارمنستان از خاک ایران به سایر کشورها خبر داد.مطالب مرتبط

ارمنستان بیش از 6 هزار تن گوشت به ایران صادر کرده است

مسکو - ایرنا - رئیس سازمان دامپزشکی ایران با اشاره به واردات بیش از شش هزار تن گوشت از ارمنستان به ایران در طول چهار سال اخیر از آمادگی کشورمان برای افزایش این حجم و همچنین امکان ترانزیت گوشت ارمنستان از خاک ایران به سایر کشورها خبر داد.

تصویب قیمت گوشت مرغ در آینده نزدیک/ مرغ گران نشده است

در حالی که قیمت گوشت مرغ رو به افزایش است و برخی اتحادیه های بخش خصوصی قیمت آن را تا کیلویی ۱۱ هزار تومان هم اعلام کرده‌اند، معاون وزیر جهاد کشاورزی ضمن تکذیب این نرخ اعلام کرد که قیمت گوشت مرغ هم اکنون بالا نیست و به زودی نرخ مصوب آن از سوی ستاد تنظیم با

گرانی گوشت از کجا آب می خورد؟

پایگاه خبری شهرآرا آنلاین 21 آبان ماه در گزارشی با عنوان 'گرانی گوشت از کجا آب می خورد؟' نوشت: پارسال قیمت دام زنده حدود ١٨ هزار تومان بود و الان ٣5 هزار تومان، هم هزینه‌ های تمام شده دام بالا رفته و هم جو روانی، قیمت‌ ها را زیاد کرده است.

کمبود دان سبب رشد قیمت گوشت مرغ شد

تهران- ایرنا- رئیس انجمن صنفی پرورش دهندگان مرغ گوشتی ایران علت افزایش مجدد قیمت گوشت مرغ را کمبود دان و کاهش عرضه این محصول به بازار عنوان کرد و گفت: کمبود دان نگرانی هایی را برای تولیدکنندگان ایجاد کرده است.

بازدید دادستان کل کشور ارمنستان از بازداشتگاه اوین

آرتور داوتیان دادستان کل کشور ارمنستان و آرتاشس تومانیان سفیر ارمنستان در تهران به اتفاق هیاتی با هدف آشنایی بیشتر با فعالیتهای زندانهای ایران و تعاملات بیشتر بین دو کشور، از بازداشتگاه اوین بازدید کردند.

حضور هیئت آمریکایی در ارمنستان برای توجیه سیاست تحریم علیه ایران

سفارت واشنگتن در ایروان اعلام کرد یک گروه از مقامات آمریکایی در سفر به ارمنستان بخش‌های خصوص و دولتی در این کشور را در جریان اجرای تحریم‌ها علیه ایران قرار داده‌اند.

قیمت ۱۱ هزار تومانی گوشت مرغ معقول است

کرمانشاه_رئیس سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه گفت: قیمت فروش 11 هزار تومانی برای هر کیلوگرم گوشت مرغ معقول است.

اردوی مشترک کشتی ایران و ارمنستان

اردوی تیم کشتی ارمنستان برای حضور در رقابتهای بین المللی جام شاهد در خانه کشتی محمد بنا برگزار می شود

صادرات بیش از یک میلیون قطعه جوجه یک روزه به عراق و ارمنستان

مدیر کل دامپزشکی استان زنجان گفت: طی سال‌جاری یک میلیون و ۴۱۶ هزار قطعه جوجه یک روزه از زنجان به کشورهای دیگر صادر شده است.

سفارت آمریکا در ایروان: انتظار داریم ارمنستان به اعمال تحریم‌های ایران کمک کند

یکی از شبکه‌های خبری ارمنستان در خصوص تبعات احتمالی تعامل شهروندان ارمنی با بانک ملت شعبه ایروان، از سفارت آمریکا سوالی پرسیده و آمریکایی‌ها در پاسخ گفته‌اند که از دوستانشان، انتظار حمایت از تحریم‌های ایران را دارند.

بیش از 4 هزار پروانه ساختمانی در مناطق زلزله زده کرمانشاه صادر شد

تهران- ایرنا- استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه قبل از زلزله 6 هزار و 300 پروانه ساختمانی صادر شده بود، گفت: طی یکسال گذشته تعداد پروانه های ساختمانی صادر شده به حدود 10 هزار و 400 فقره رسید.

بیش از 10 هزار پروانه ساختمانی در مناطق زلزله زده صادر شد

کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه قبل از زلزله 6 هزار و 300 پروانه ساختمانی صادر شده بود، گفت: طی یکسال گذشته تعداد پروانه های ساختمانی صادر شده به حدود 10 هزار و 400 فقره رسید.

بیش از 4 هزار پروانه ساختمانی در مناطق زلزله زده کرمانشاه صادر شد

تهران- ایرنا- استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه قبل از زلزله 6 هزار و 300 پروانه ساختمانی صادر شده بود، اظهارداشت: طی یکسال گذشته تعداد پروانه های ساختمانی صادر شده به حدود 10 هزار و 400 پروانه رسید.

۱۱۰ هزار تن کیوی پارسال از مازندران صادر شد

ساری - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران گفت: سال قبل ۱۱۰ هزار تن کیوی و ۲۳ هزار تن مرکبات از استان به خارج صادر شده است.

قیمت گوشت گرم در تهران حدود 5 هزار تومان ارزان شد

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران گفت: با توجه به عرضه مناسب، قیمت هر کیلوگرم گوشت گوسفندی گرم در بازار تهران حدود 5 هزار تومان ارزان شد.

بازی دو سر باخت، نتیجه بلوف نفتی عربستان علیه ایران

هنوز دو ماه از خط و نشان نفتی عربستان برای ایران و این‌که قصد دارد در ازای خروج هر بشکه نفت ایران دو بشکه صادر کند، نگذشته که وزیر انرژی این کشور اعلام کرده است میزان تولید نفت در عربستان ۵۰۰ هزار بشکه کاهش خواهد یافت. حالا به نظر می‌رسد رابطه نفتی آمریک

دوره‌گردی تیم خزانه‌داری و وزارت خارجه آمریکا درباره تحریم‌های ایران

سفارت آمریکا در ارمنستان خبر داد که هیات اعزامی واشنگتن به «ایروان» پنجشنبه و جمعه هفته گذشته با مقام‌ها و شرکت‌های ارمنستانی درباره تحریم‌های ایران رایزنی کرده است.

سود قاچاق، گوشت بازار را آب کرد

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی از کاهش عرضه گوشت قرمز در بازار به دلیل افزایش حجم قاچاق دام زنده خبر داد.

20 هزار تن خرمای استان بوشهر صادر می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت بوشهر کیفیت خرمای استان را بسیار مطلوب دانست و گفت: سالانه بیش از 150 هزار تن خرما در بوشهر تولید که فقط 20 هزار تن آن به کشورهای دیگر صادر می‌شود.

تولید سالانه 3000 تن گوشت قرمز در تنکابن

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی تنکابن گفت: سالانه سه هزار تن گوشت قرمز در این شهرستان تولید و روانه بازار مصرف می شود.]]>