ارمنستان بیش از 6 هزار تن گوشت به ایران صادر کرده است

مسکو - ایرنا - رئیس سازمان دامپزشکی ایران با اشاره به واردات بیش از شش هزار تن گوشت از ارمنستان به ایران در طول چهار سال اخیر از آمادگی کشورمان برای افزایش این حجم و همچنین امکان ترانزیت گوشت ارمنستان از خاک ایران به سایر کشورها خبر داد.مطالب مرتبط

افزایش شناخت ظرفیت های گردشگری و صنعتی ایران در ارمنستان

شناخت مردم ارمنستان در خصوص صنعت ایرانی باعث افزایش صادرات ایران به ارمنستان شده است.

توزیع نامحدود گوشت منجمد 29 هزار تومانی/ فروش با دنبه گوشت تنظیم بازاری ممنوع است

مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: روزانه 100 تا 150 تن گوشت تازه گوسفندی (شقه) به قیمت هرکیلوگرم 40 هزار تومان و گوشت گوساله منجمد 29 هزار تومانی بدون محدویت و کشش بازار توزیع می‌شود.

ارمنستان به دنبال خرید گاز ایران است

نخست‌وزیر ارمنستان گفت: ایروان در مورد امکان خرید گاز طبیعی ایران تا یافتن یک راه حل عملی و باصرفه به مذاکره ادامه خواهیم داد.

انتقاد از صادرات 9926 راس گوسفند در 9 ماهه سالجاری

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در 9 ماهه سال جاری 9 هزار و 926 هزار راس گوسفند از ایران به کشورهای خلیج فارس صادر شده است از اینکه بازار گوشت رها شده است انتقاد کرد.

پاشینیان پس از شکست مذاکرات با گازپروم: ما نیاز به گاز ایران داریم!

نخست وزیر ارمنستان، نیکول پاشینیان گفت: ارمنستان همچنان مذاکرات برای واردات گاز طبیعی ایران را با طرف ایرانی ادامه خواهد داد.

انقلاب اسلامی ایران عزت را برای تمامی ملت ها صادر کرده است

بیرجند-دبیرکل حزب مستقبل العداله یمن گفت:ایران و انقلاب، عزت و کرامت را برای تمامی ملت ها صادر کرده است.

تذکر حاجی‌دلیگانی درباره ناتوانی مردم در خرید گوشت

عضو کمیسیون برنامه از قیمت گوشت در بازار گفت: دام زنده قاچاق می‌شود و گوشت در بازار داخل به قیمت کیلویی ۹۰ هزار تومان رسیده است و برخی مردم چند ماه است که نتوانسته‌اند گوشت خریداری کنند.

پیام تسلیت نخست وزیر ارمنستان به ملت و دولت ایران

به دنبال سقوط هواپیمای باری ایران در روز گذشته، نخست وزیر ارمنستان پیام تسلیتی را برای ملت و دولت ایران ارسال کرد.

پاشینیان رسما نخست وزیر ارمنستان شد

رئیس جمهوری ارمنستان امروز (دوشنبه) اعلام کرد که نیکول پاشینیان، نخست وزیر موقت را به عنوان رئیس دائم دولت منصوب کرده است.

ایران به دنبال گسترش همکاری های شهری با ارمنستان است

مسکو - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان در دیدار با شهردار تهران خواستار گسترش همکاری های شهری میان تهران و ایروان شد.

عده ‌ای نمی ‌گذارند گوشت ارزان شود

پایگاه خبری صبح توس 26 دی ماه در خبری به نقل از نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی نوشت: قیمت گوشت باید نهایتا کیلویی 35 هزار تومان به دست مصرف کننده برسد اما عده‌ ای نمی گذارند گوشت ارزان شود.

توزیع گسترده گوشت قرمز 29 و 40 هزار تومانی در روزهای آینده

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام، از توزیع گسترده گوشت قرمز منجمد 29 هزار تومانی و گوشت گرم 40 هزار تومانی در روزهای آینده خبر داد.

ادعای نوروزی درباره صادرات گوسفند به کشورهای حاشیه خلیج فارس

نماینده مردم پاکدشت در مجلس گفت: در شرایطی که قیمت گوشت صد در صد افزایش یافته دام زنده صادر می‌شود و گوشت وارداتی ارزان قیمت به نرخ گزاف به مردم فروخته می‌شود.

اعلام قیمت گوشت قرمز در کوهدشت؛ گوشت منجمد توزیع شد

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کوهدشت با اشاره به اعلام بهای گوشت قرمز در این شهرستان گفت: در دی‌ماه امسال 6 هزار و 600 کیلوگرم گوشت قرمز منجمد در کوهدشت توزیع شد.

نظارت بر بازار تشدید می شود/ارز۴۲۰۰تومانی برای واردکنندگان گوشت

یاسوج- معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت:واردکنندگان گوشت برای وارد کردن گوشت و ثبات قیمتهای بازار ارز دولتی با نرخ چهار هزار و ۲۰۰ تومان دریافت می کنند.

واردات ماهانه ۲۰۰ هزار راس دام زنده/ بازار گوشت تعدیل می شود

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه قرار است ماهانه ۲۰۰ هزار راس دام زنده وارد کشور شود،گفت: شرایط بازار گوشت متعادل خواهد شد.

تشدید قاچاق گوشت قرمز عامل نوسان قیمت در بازار

استان مرکزی با تولید و توزیع سالانه 54 هزار تن گوشت قرمز رتبه سوم کشوری را در این زمینه به خود اختصاص داده است که از این میزان 17 هزار تن در استان مصرف و مازاد آن به استان‌های همجوار ارسال می‌شود.

مافیای گوشت اجازه ارزانی نمی‎دهد

یک نماینده مجلس شورای اسلامی با ابراز اینکه مافیای گوشت از واردات گوشت جلوگیری می کنند گفت: سود آنها در گرانی گوشت است.

بوشهر| 5000 راس دام از رومانی وارد می‌شود

رئیس سازمان دامپزشکی کشور با اشاره به اینکه کاهش باران و خشکسالی سبب واردات 140 هزار گوشت قرمز شده است گفت: برای رفع نیاز فعلی جامعه به گوشت قرمز، به زودی 5 هزار راس دام سبک از رومانی به کرج وارد و در کرج و تهران کشتار می‌شود.

تولید ۱۸ هزار تن گوشت مرغ در چهارمحال و بختیاری

از ابتدای امسال ۱۸ هزار تن گوشت مرغ در استان چهارمحال و بختیاری تولید و روانه بازار مصرف شد