ارمنستان بیش از 6 هزار تن گوشت به ایران صادر کرده است

مسکو - ایرنا - رئیس سازمان دامپزشکی ایران با اشاره به واردات بیش از شش هزار تن گوشت از ارمنستان به ایران در طول چهار سال اخیر از آمادگی کشورمان برای افزایش این حجم و همچنین امکان ترانزیت گوشت ارمنستان از خاک ایران به سایر کشورها خبر داد.مطالب مرتبط

گوشت قرمز وارداتی را نمی توان دوباره صادر کرد

رئیس­­ کل گمرک ایران: نمی‌توان گوشت قرمز را با مشقت وارد کشور و دوباره صادر کرد

می‌توانیم گوشت را کیلویی ۵۰ هزار تومان به دست مردم برسانیم

رئیس کمیسیون مرزنشینان اتاق تعاون ایران مدعی شد که اگر دولت به آنها ارز رسمی بدهد، گوشت را با قیمت کیلویی ۳۵ هزار تومان وارد و در نهایت کیلویی ۵۰ هزار تومان به دست مصرف‌کننده می‌رسانند.

تولید و عرضه گوشت قرمز و گوشت مرغ ‌در آذربایجان شرقی افزایش یافت

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با بیان اینکه امسال باید 53 هزار تن گوشت قرمز تولید می‌کردیم ولی 54 هزار تن امسال تولید کرده‌ایم، گفت: علی رغم افزایش قیمت، کاهش تولید نداریم بلکه افزایش تولید هم داریم که مشکل قیمت بازار از کمبود نیست.

گوشت قرمز وارداتی را نمی‌توان دوباره صادر کرد

رئیس کل گمرک کشور گفت: نمی‌توان گوشت قرمز را با این مشقت وارد کشور و دوباره صادر کرد.

صف گوشت جمع نشده، صف مرغ هم آمد!

در حالی که مسئولان به تازگی از جمع شدن صف‌های گوشت یخ‌زده و دولتی خبر داده‌اند، همچنان در برخی از نقاط شهر صف گوشت دیده می‌شود و نکته قابل تامل‌تر آنکه این روزها صف‌های مرغ به نرخ مصوب 11 هزار و 500 تومانی هم شکل گرفته است.

راهکار جمهوری آذربایجان برای مقابله با انحراف مذاکرات قره‌باغ

نخست‌وزیر ارمنستان قصد دارد امکان استفاده از کارت قره‌باغ را به عنوان برگ برنده مخالفانش در داخل ارمنستان محدود کند و مسئولیت‌های بین‌المللی ارمنستان در جنایاتی که در قره‌باغ رخ داده است را کاهش و در صورت امکان از زیر بار آن فرار کند.

ایران ۱.۲ میلیون بشکه نفت خام صادر کرد

ایران در ماه فوریه ۱.۱۷ میلیون بشکه در روز نفت خام صادر کرد که از پایین‌ترین رکورد چندین ساله‌ای که در ماه فوریه ثبت شد و ۶۲۹ هزار بشکه در روز بود، خیلی بیشتر است.

توصیه‌های سفیر کشورمان در ارمنستان به گردشگران ایرانی

با توجه به فرارسیدن نوروز باستانی و عزیمت تعداد زیادی از گردشگران ایرانی به ارمنستان و به منظور بررسی مسائل و مشکلات آژانس های توریستی و گردشگری ایرانی فعال در ارمنستان جلسه ای با حضور سجادی سفیر کشورمان در ایروان و روسای این آژانس‌ها در محل سفارت برگز

قیمت هر کیلو گوشت قرمز ۷۴ هزار تومان

نرخ هر کیلو گوشت قرمز با کیفیت در کهگیلویه و بویراحمد ۷۴ هزار تومان مصوب و اعلام شد.

ارمنستان به شدت با ورود انواع مخدر به این کشور برخورد می کند

مسکو - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در ایروان با تاکید بر رعایت قوانین و مقررات ارمنستان در سفرهای نوروزی از سوی گردشگران ایرانی، اعلام کرد که این کشور رویه سختگیرانه ای را برای ورود هر گونه ماده مخدر، داروهای روانگردان و داروهای کدوئین دار به اجرا در

نرخ گوشت قرمز در کهگیلویه و بویراحمد 74 هزار تومان اعلام شد

معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در آخرین نشست ستاد تنظیم بازار استان نرخ انواع گوشت قرمز باکیفیت در استان 74 هزار تومان مصوب شد.

صادرات ۳۰ هزار تنی شرکت معدنی املاح ایران

شرکت معدنی املاح ایران امسال با وجود همه ی تحریم ها بیش از 30 هزار تن محصول معدنی را صادر کرد.

واشنگتن در پی مانع تراشی در مسیر همکاری ایران - ارمنستان است

افزایش قیمت گاز مایع در ارمنستان

روزنامه جامانکا ارمنستان در مقاله ای از افزایش قیمت گاز مایع با تغییر قانون فروش گاز اتومبیل ها بر حسب وزن نوشت.

مدت حبس رئیس‌جمهور اسبق ارمنستان افزایش یافت

دادگاه ایروان مدت حبس «روبرت کوچاریان» رئیس‌جمهور اسبق ارمنستان را دو ماه دیگر تمدید کرد.

بیش از 9 تن گوشت قرمز و مرغ در میاندوآب توزیع شد

مهاباد - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت: 9 هزار و 200 کیلوگرم گوشت قرمز و مرغ با هدف تنظیم بازار شب عید در این شهرستان توزیع شد.

معدوم سازی 216 کیلو گرم گوشت چرخ کرده منجمد غیرقابل مصرف

216 کیلو گرم گوشت چرخ کرده منجمد غیرقابل مصرف درسبزوار کشف و معدوم شد.

ایرانی های مقیم ارمنستان نوروز را جشن گرفتند

مسکو - ایرنا - ایرانیان مقیم در ارمنستان، کارکنان نهادها و سازمان های ایرانی همزمان با آغاز سال جدید و فرارسیدن بهار طبیعت مراسم عید باستانی نوروز را در ایروان جشن گرفتند.

عرضه گوشت مرغ گرم به صورت خرده فروشی

رئیس سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران: گوشت مرغ با قیمت هر کیلو ۱۱ هزار و پانصد تومان به صورت خرده فروشی در ۲۱ میدان تره بار عرضه می‌شود

برای «رونق تولید» باید درون کشور همگرایی داشته باشیم/ با صادرات کالای بی‌کیفیت آینده کشور را به خطر می‌اندازیم

نماینده مجلس دهم تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران باید تلاش کند بازار منطقه را تا حد امکان با کالاهای باکیفیت پر کند نه اینکه کالاهای بی‌کیفیت تولید و صادر شود. اگر کالای بی‌کیفیت صادر کنیم فرصت‌سوزی کرده‌ایم و آینده کاری و آینده صادرات کشور را به خطر خوا