توافق برگزیت احتمالا هفته آینده اعلام می شود

لندن – ایرنا – تارنمای نشریه تایمز انگلیس از احتمال دستیابی به توافق خروج انگلیس از اتحادیه اروپا در روز سه‌شنبه آینده خبر داد و نوشت که بر اساس جدول اولیه زمان‌بندی، کابینه دولت دوشنبه آینده درباره بررسی جزئیات این توافق تشکیل جلسه می دهد.مطالب مرتبط

رای گیری پارلمان انگلیس درباره برگزیت هفته آینده برگزار می‌شود

نخست‌وزیر انگلیس قصد دارد سه شنبه هفته آینده توافق برگزیت را به رأی نمایندگان پارلمان بگذارد.

کوربین: «ترزا می» در توافق «برگزیت» شکست خورد/ باید استعفا بدهد

رهبر حزب کارگر انگلیس در پی رأی منفی پارلمان این کشور به توافق خروج از اتحادیه اروپا اعلام کرد: «ترزا می» در توافق «برگزیت» شکست خورد و لذا باید استعفا بدهد.

وزیر فرانسوی: تعویق برگزیت یا همه پرسی دوم فقط فرضیه است

وزیر امور اروپایی فرانسه اعلام کرد رد توافق برگزیت از سوی پارلمان انگلیس خبر بدی است.

کمیسیون اروپایی هرگونه مذاکرات مجدد درباره توافق برگزیت را رد کرد

رئیس کمیسیون اروپایی در آستانه رای پارلمان انگلیس به توافق برگزیت هر گونه مذاکرات مجد درباره این توافق را رد کرد ه و شکست این توافق را فاجعه دانست.

ماکرون: اتحادیه اروپا هر آنچه را که ممکن بود برای توافق برگزیت ارائه کرد

رئیس جمهور فرانسه در واکنش به رای مخالف پارلمان انگلیس به توافق برگزیت گفت که اتحادیه اروپا هر آنچه را که ممکن بود برای توافق برگزیت ارائه کرد.

هشدار «ترزا می» درباره تبعات رد توافق برگزیت

نخست وزیر انگلیس هشدار داده است که اگر توافق برگزیت از سوی پارلمان رد شود، بریتانیا به یک سرزمین ناشناخته تبدیل خواهد شد.

ترزا می: توافق برگزیت تصویب نشود بریتانیا تجزیه می‌شود

نخست وزیر انگلیس هشدار داد در صورتی که پارلمان این کشور توافق برگزیت را تصویب نکند این کشور با خطر تجزیه مواجه خواهد شد.

رای عدم اعتماد؛ چالش تازه «ترزا می» بعد از شکست توافق برگزیت

نخست‌وزیر انگلیس بعد از شکست سنگین در پارلمان برای تصویب توافق دولتش با اتحادیه اروپا در زمینه «برگزیت»، امروز چهارشنبه باید با رای‌گیری نمایندگان در زمینه عدم اعتماد مواجه شود.

نخست‌وزیر انگلیس: احتمال مخالفت پارلمان با برگزیت بیشتر از عدم توافق است

نخست وزیر انگلیس بر این باور است که احتمال مخالفت نمایندگان پارلمان با توافق برگزیت در شرایط کنونی بیشتر از خروج از اتحادیه اروپا بدون توافق خواهد بود.

هزینه‌های برگزیت بدون توافق

هیچ اکثریت قاطعی در حال حاضر وجود ندارد و رد متن این توافق نامه احتمال خروج از اتحادیه اروپا بدون توافق را تقویت می کند.

احتمال فلج شدن برگزیت

وزیر خارجه انگلیس می‌گوید، اگر توافق برگزیت در پارلمان رای نیاورد احتمال فلج شدن روند خروج لندن از اتحادیه اروپا کاملا جدی است.

آخرین تحولات جدایی بریتانیا از اتحادیه اروپا(برگزیت)

د.پدیده برگزیت مسئله‌ای که به صورت اجتناب ناپذیری آینده اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و قضایی بریتانیا را تحت تاثیر قرار خواهد داد و تبعات آن نسل‌های آینده را نیز به شدت متأثر خواهد کرد.

بیلد: برگزیت بدون توافق میلیاردها یورو برای آلمان هزینه دارد

نشریه بیلد آلمان در گزارشی از هزینه میلیاردی برگزیت بدون توافق برای اتحادیه اروپا و به ویژه آلمان خبر داد.

هفته پرتلاطم برای پوند انگلیس/نگاه‌ها به سوی رای‌گیری برگزیت

سه‌شنبه این هفته قرار است قانون‌گذاران انگلستان در مورد توافق خروج از اتحادیه اروپا رای‌گیری کنند و به این ترتیب پوند انگلیس شاهد نوسانات شدیدی خواهد بود.

رای منفی پارلمان انگلیس به برگزیت خوشایند نبود

به دنبال رای منفی پارلمان انگلیس به برگزیت، رئیس پارلمان اروپا در صفحه توئیتر خود نوشت که خبر رد توافق برگزیت در پارلمان به هیچ وجه خبر خوشایندی نبود.

بزرگترین اشتباه نخست وزیر انگلیس در قبال برگزیت چه بود؟

در حالی که پارلمان انگلیس قصد دارد سه شنبه درباره توافق برگزیت رای گیری کند، رهبران اروپایی ضمانت‌های بیشتری را به لندن ارائه خواهند کرد.

هشدار اتحادیه اروپا در پی رأی منفی پارلمان انگلیس به توافق برگزیت

مقامات ارشد اتحادیه اروپا نسبت به پیامدهای ناشی از رأی منفی پارلمان انگلیس به توافق برگزیت هشدار دادند.

مقام‌های سابق دفاعی انگلیس: توافق برگزیت امنیت ملی را تهدید می‌کند

دو مقام سابق دفاعی و نظامی انگلیس بر این باورند که توافق برگزیت ترزا می نخست وزیر به شدت امنیت ملی این کشور را تهدید می‌کند.

وزیر سابق انگلیس: توافق برگزیت شکست خواهد خورد

وزیر برگزیت سابق انگلیس پیش بینی کرد که توافق برگزیتی که اخیرا بین لندن و بروکسل شکل گرفته است توسط پارلمان انگلیس شکست خواهد خورد.

برگزیت؛ این روز‌ها بلای جان نخست وزیر انگلیس

نگاهی به عمق اختلافات سیاستمداران، رهبران احزاب و نمایندگان پارلمان انگلیس درباره برگزیت نشان می‌دهد چشم انداز روشنی برای تصویب این توافق در پارلمان این کشور مشاهده نمی‌شود.