«پمپئو» مواضع خصمانه آمریکا علیه ایران را تکرار کرد

وزیرخارجه آمریکا در مصاحبه ای مواضع خصمانه این کشور علیه ایران را تکرار کرد.مطالب مرتبط

جدیدترین موضع گیری خصمانه «برایان هوک» علیه ایران

رئیس گروه اقدام ایران در وزارت خارجه آمریکا به تکرار مواضع خصمانه خود علیه ایران پرداخت.

واکنش ظریف به پمپئو/ وزیرخارجه آمریکا مسئولیت آنچه را گفته بپذیرد

وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد: پمپئو با گستاخی و تهدید به جنایت علیه بشریت شهروندان عادی ایران را مورد هدف قرار می دهد، بعد به رسانه‌ها بخاطر اینکه سخنان خودش را نقل کرده اند حمله می‌کند.

بیانیه وزارت خارجه آمریکا در واکنش به تحریم‌های جدید علیه چند فرد و نهاد ایرانی

در ادامه رویکرد خصمانه واشنگتن درقبال کشورمان سخنگوی وزارت امورخارجه آمریکا تحریم‌های جدید این کشور علیه چند فرد و نهاد ایرانی را بخشی از سیاست آمریکا برای فشار حداکثری بر ایران توصیف کرد.

حماس: مواضع ما با اقدام آمریکا علیه العاروری تغییر نمی‌کند

عضو دفتر سیاسی جنبش حماس تاکید کرد که مواضع این جنبش با اقدام آمریکا علیه صالح العاروری تغییر نخواهد کرد و مقاومت ادامه خواهد یافت.

تناقضات دولتمردان آمریکا درباره ایران

تهران-ایرنا- همزمان با تشدید اقدامات خصمانه آمریکا علیه ایران تناقض گویی دولتمردان این کشور در این باره افزایش یافته است با این حال عصبانیت آنها ناشی از عدم همراهی جامعه جهانی با سیاست های ترامپ باعث شده بدون پرده پوشی آمال و آرزوهای خود درباره ایران را ب

اروپا از مواضع عراق در قبال تحریم‌های ضد ایرانی آمریکا حمایت می‌کند

یکی از مقام‌های ارشد اتحادیه اروپا اعلام کرد که این اتحادیه از مواضع عراق در برابر تحریم‌های اقتصادی آمریکا علیه ایران حمایت خواهد کرد.

آقای پمپئو! کمی بیشتر تاریخ بخوانید - مصطفی اعلایی*

بر اساس خبر 9 نوامبر مجله نیوزویک، آقای پمپئو در مصاحبه با بی بی سی گفته است 'اگر ایران می خواهد مردمش غذا بخورند باید به حرف آمریکا گوش دهد.' این جمله خام و بی مایه را از چند جهت می توان مورد بررسی قرار داد. اول اینکه بنظر می رسد آقای پمپئو بیش از آنکه ت

کارل بیلدت: اگر علیه ایران باشید می‌توانید هرچه می‌خواهید قتل و سرکوب کنید

رئیس اندیشکده شورای روابط خارجی اروپا به اظهارات رئیس جمهور آمریکا در ارتباط با قتل جمال خاشقجی که در آن، به تکرار ادعاهای واهی خود علیه کشورمان پرداخت و ایران را ملتی تروریست توصیف کرد، واکنش نشان داد.

واکنش هنیه به تصمیم خصمانه آمریکا علیه العاروری

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس "تصمیم آمریکا در قرار دادن نام صالح العاروری از رهبران این جنبش در فهرست به اصطلاح تروریسم را تعدی و تجاوزگری آشکار علیه ملت فلسطین دانست.

اظهارات ظریف خصمانه و علیه منافع ملی است

نماینده مجلس نهم گفت: این‌گونه ادعا که مخالفان پیوستن به FATF پولشویی‌های ۱۰۰۰ میلیاردی دارند، خصمانه و بر ضد منافع ملی است.

ادعای پمپئو: ایران را هدف تحریم دارویی و غذایی قرار نمی دهیم

تهران - ایرنا - «مایک پمپئو» وزیر امور خارجه آمریکا روز دوشنبه با انتشار پیامی توییتری مدعی شد که آمریکا هرگز ایران را هدف تحریم های غذایی و دارویی قرار نمی دهد.

موضع صریح عادل‌ عبدالمهدی درباره تحریم‌های ایران

نخست وزیر عراق در دیدار با جمعی از اصحاب رسانه این کشور به موضع‌گیری شفاف و صریحی در قبال تحریم‌های خصمانه و یکجانبه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران پرداخت.

تمرکز ایران و هند باید همکاری های بانکی باشد

رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: دوره تحریم‌های یکجانبه و خصمانه آمریکا علیه ایران، دریچه‌های تازه‌ای برای همکاری بین ایران و هندوستان باز کرده از این رو دو کشور باید تمرکزی جدی روی همکاری‌های بانکی و مالی داشته باشند.

دشمنان منطقه نقش سازنده ایران در منطقه را هدف گرفته‌اند

دستیار ویژه رئیس مجلس درامور بین الملل با اشاره به اقدامات خصمانه آمریکا علیه ایران، آن را اثبات کننده اقتدار ایران خواند و گفت: دشمنان منطقه، نقش سازنده ایران در منطقه را هدف گرفته‌اند.

پمپئو به رسانه‌ها به خاطر نقل حرف‌هایش حمله می‌کند

وزیر امور خارجه تاکید کرد: آقای پمپئو با گستاخی و تهدید به جنایت علیه بشریت شهروندان عادی ایران را مورد هدف قرار می‌‌‌‌‌دهد، بعد به رسانه‌ها به‌خاطر اینکه سخنان خودش را نقل کرده‌‌‌‌اند، حمله می‌کند.]]>

درخواست نجبا از کشورهای مستقل برای تقویت روابط با تهران جهت شکست تحریم‌ها

در پی بازگشت مجدد تحریم‌های آمریکا علیه ایران، شورای سیاسی جنبش مقاومت اسلامی نُجَبا با صدور بیانیه‌ای، اقدام خصمانه واشنگتن ضد تهران را محکوم کرد.

قرقاش: امارات از سیاست ترامپ در قبال ایران حمایت می کند

وزیر مشاور در امور خارجه امارات با تکرار ادعاها علیه ایران، از تحریم های واشنگتن علیه تهران اعلام حمایت کرد.

برهم صالح: عراق بخشی از ساز و کار تحریم علیه ایران نخواهد بود

رئیس‌جمهور عراق گفت: مطمئناً عراق بخشی از ساز و کار تحریم و یا اعمال هرگونه سیاست‌های خصمانه علیه ایران نخواهد بود.

پمپئو: به روابط خود با سعودی ها ادامه می دهیم

نیویورک- ایرنا- وزیر خارجه آمریکا با تکرار جملاتی که در بیانیه دونالد ترامپ در حمایت از سعودی ها آمده بود، گفت به روابط خود با آنها ادامه می دهیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: ایران می‌تواند اقدامات خصمانه آمریکا ‌در اعمال تحریم‌ها را در دادگاه لاهه پیگیری کند‌‌

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ایران می‌تواند اقدامات خصمانه آمریکا ‌در اعمال تحریم‌ها را در دادگاه لاهه پیگیری کند‌‌.