بیانیه «اوباما» درباره نتایج انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره آمریکا

رئیس جمهوری پیشین آمریکا درباره نتایج انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره این کشور بیانیه ای صادر کرد.مطالب مرتبط

تاثیر نتایج انتخابات اخیر آمریکا بر سیاست های ترامپ

کارشناسان عرب بر این باورند پیروزی دموکرات ها در انتخابات میان دوره مجلس نمایندگان آمریکا باعث محدود شدن قدرت ترامپ می شود.

انتخابات میان‌دوره‌ای «نه» بزرگی به سیاست‌های ترامپ بود/ سیاست‌های رییس‌جمهور، دوستان آمریکا را هم بی‌اعتماد کرده است/ موج جدیدی از رای‌دهندگان پا به دنیای سیاست آمریکا گذاشته‌اند

استاد روابط بین‌الملل دانشگاه بوستون گفت: تردیدی نیست که رویدادهای انتخابات میان‌دوره‌ای «نه» بزرگی به اظهارات و سیاست‌های کلی رئیس‌جمهوری ایالات متحده بود. نتیجه این انتخابات می‌تواند بر وضعیت انتخابات ۲۰۲۰ تاثیر بگذارد. ]]>

ترامپ شانس کمی برای انتخاب دوباره دارد

نخست وزیر مالزی گفت:"با توجه به عملکرد ضعیف ترامپ در انتخابات میان دوره کنگره آمریکا متعجب خواهم شد اگر او برای یک دوره دیگر رئیس جمهور آمریکا شود."

ترامپ شانسی کمی برای انتخاب دوباره دارد

نخست وزیر مالزی گفت:"با توجه به عملکرد ضعیف ترامپ در انتخابات میان دوره کنگره آمریکا متعجب خواهم شد اگر او برای یک دوره دیگر رئیس جمهور آمریکا شود."

انتخابات میان‌دوره‌ای آمریکا، نتایج و پیامدها در عرصه داخلی و بین المللی

اکنون با پایان شمارش آرای انتخابات میاندوره ای 6نوامبر 2018م، دموکرات ها موفق به تسخیر مجلس نمایندگان و جمهوری‌خواهان نیز اکثریت خود را در سنای این کشور حفظ و تقویت کردند.

آمریکا حتی به قیمت خون بیگناهان از پول سعودی نمی گذرد

تهران-ایرنا- روزنامه القدس العربی با اشاره به پیروزی دمکرات ها در انتخابات میان دوره ای کنگره آمریکا، پیش بینی کرد که این امر موجب تغییراتی و لو آهسته درسیاست آمریکا نسبت به سعودی شود، اما مشکل آنجاست که آمریکا به پول های سعودی معتاد شده و نمی تواند از مع

جایگاه پایین آمریکا در زمینه حضور زنان در سیاست

با پشت سرگذاشتن انتخابات میان‎دوره‎ای، آمریکا این روزها حضور بی‌سابقه زنان در کنگره را جشن می‎گیرد، اما وضعیت این کشور در مقایسه با بقیه دنیا چگونه است؟

ادعای مضحک ترامپ درباره تقلب در انتخابات کنگره

رئیس‌جمهوری آمریکا مدعی شد نامزدهای جمهوری‌خواه در رقابت‌های کلیدی در انتخابات اخیر کنگره شکست خوردند چون رای‌دهندگان با تغییر پوشش چندین بار به صورت غیر قانونی رای دادند!

ترامپ بدون ارائه سند و مدرک باز هم از تقلب در انتخابات سخن گفت

دونالد ترامپ بار دیگر بدون ارائه هیچ سند و مدرک از تقلب در انتخابات میان دوره ای اخیر کنگره آمریکا انتقاد و تاکید کرد برخی از شهروندان آمریکایی با تغییر چهره خود چند بار رای داده اند.

میشل اوباما: در حال حاضر هر کسی می‌تواند برای ریاست جمهوری کاندیدا شود

میشل اوباما، بانوی اول سابق آمریکا گفته است که به اعتقاد او "در وضعیت فعلی آمریکا هر کسی شرایط کاندیداتوری برای انتخابات ریاست جمهوری را داشته باشد باید برای این انتخابات کاندیدا شود".

دموکرات‌ها کرسی سنای آریزونا را از آن خود کردند

پس از گذشت یک هفته از انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره آمریکا، جمهوری‌خواهان در ایالت آریزونا کرسی خود را در سنای ایالات متحده از دست دادند.

حمله به نگاه نژادپرستانه و زن ستیزانه ترامپ/ هرگز او را نمی‌بخشم

در کتاب خاطرات میشل اوباما که دیروز و یک هفته پس از انتخابات سرنوشت‌ساز کنگره آمریکا به بازار آمد، بانوی سابق از موفقیت ترامپ که بر مبنای تحریک مردم کسب شد، انتقاد کرده است.

مشارکت ۹۵ درصدی مسلمانان آمریکا در انتخابات کنگره

شورای روابط آمریکایی-اسلامی اعلام کرد ۹۵ درصد مسلمانان واجدین شرایط رای دادن در این کشور در انتخابات چند روز قبل کنگره شرکت کردند.

درخواست آمریکایی ها از کنگره برای محافظت از تحقیقات مولر

تهران - ایرنا - نتایج یک نظرسنجی حاکی است که درصد بالایی از مردم آمریکا از کنگره خواسته اند قانون جلوگیری از انجام تحقیقات «رابرت مولر»بازپرس ویژه پرونده رسیدگی به دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 ایالات متحده را تصویب کند.

آغاز به کار کنگره میان دوره ای جامعه جراحان ایران در رشت

شصت و هفتمین کنگره میان دوره ای جامعه جراحان ایران امروز در یکی از بیمارستان های خصوصی رشت آغاز به کار کرد.

شرکت گسترده مسلمانان آمریکا در انتخابات کنگره

شورای روابط آمریکایی-اسلامی اعلام کرد که در یک نظرسنجی مشخص شده که ۹۵ درصد مسلمانان شرکت کننده در این نظرسنجی، در انتخابات چند روز قبل کنگره شرکت کرده‌اند.

انتخابات کنگره رفراندومی برای ترامپ بود

«آنا اسکمانی» با اشاره به اینکه انتخابات اخیر کنگره نوعی رفراندوم برای ترامپ بود؛ الهام بخش و موضوع محور بودن دموکراتها را دلیل اصلی پیروزی آنها در انتخابات مجلس نمایندگان امریکا دانست.

اعلام بخشی از نتایج انتخابات پارلمانی توسط کمیسیون انتخابات افغانستان

در حالی که قرار بود نتایج انتخابات پارلمانی افغانستان تا دو روز آینده اعلام شود، اما کمیسیون انتخابات افغانستان تاکید کرد که تنها بخشی از نتایج انتخابات پارلمانی این کشور را اعلام خواهد کرد.

مقام‌های دولت اوباما خواهان پایان نقش آمریکا در جنگ یمن شدند

مقام‌های ارشد سابق دولت اوباما در نامه‌ای با اذعان به مسئولیت‌شان درخصوص وارد کردن آمریکا به جنگ داخلی ویرانگر یمن از دولت ترامپ خواستند تا به نقش آمریکا در این جنگ خاتمه دهد.

نامزد دمکرات‌ها پیروز کرسی آریزونا در سنای آمریکا شد

تهران – ایرنا – با پایان یافتن تقریبی شمارش آرای انتخابات میان‌دوره‌ای آمریکا در ایالت آریزونا در بامداد سه شنبه، راهیابی «کریستن سینما» نامزد حزب دمکرات به سنای آمریکا محرز شد.