کسی که آخرت آباد بخواهد نسبت به ظلم بی‎تفاوت نیست/ مؤمن گره‎گشا و حلال مشکل مردم است

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه امام راحل عزت و حیات را در سایه مبارزه دانستند، گفت: کسی که اراده کند آخرت آباد داشته باشد، نمی‎تواند ظلم و ظالم را تحمل کند.مطالب مرتبط

آیت‌الله مؤمن در کما نیست‌

گروه استان‌ها ـ یکی از اعضای دفتر آیت‌الله مؤمن عضو فقهای شورای نگهبان آخرین وضعیت درمانی وی را تشریح کرد و گفت: آیت‌الله مؤمن در کما نیست‌.

آیت‌الله جنتی: حال‌ آیت‌الله مؤمن رضایت‌بخش نیست/ ایشان هوشیاری خوبی ندارند

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: متأسفانه حال‌ آیت‌الله مؤمن رضایت‌بخش نیست؛ هوشیاری خیلی خوبی ندارند و امیدواریم هرچه زودتر شفا پیدا کنند.

عمل به رهنمودهای رهبری حلال مشکلات کشور

امام جمعه قم فصل الخطاب بیانات نوزدهم دی ماه رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم قم را مسئولان دانست و عمل به این رهنمودها را حلال بسیاری از مشکلات کشور ارزیابی کرد.

مدیران دولتی حلال و حرام خدا را رعایت کنند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: اگر مدیران حلال خداوند را حلال و حرام خداوند را حرام بداند هیچگاه توصیه اشتباه دیگران در آن ها اثر گذار نخواهد بود بنابراین لازم است مدیران دولتی حلال و حرام خدا را رعایت کنند.

حلال در صنعت نانو و تجزیه خون بررسی شود

قم - ایرنا- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: 'بخش نظارت بر حلال در سازمان استاندارد' باید با کمک حوزه علمیه قم به بررسی موضوع حلال در صنعت نانو و نیز تجزیه خون و استفاده از پلاسمای آن بپردازد.

موضوع حلال در صنعت نانو بررسی شود

رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس گفت: "بخش نظارت بر حلال در سازمان استاندارد" که به تازگی تاسیس شده، باید با کمک حوزه علمیه قم به بررسی موضوع حلال در صنعت نانو و نیز تجزیه خون و استفاده از پلاسمای آن بپردازد.

مشکل آب شرب روستاهای هشترود حل نشود وزرای مربوطه را به مجلس می‌کشانم

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان استانی در حوزه آب برای مناسب سازی آب شرب روستاهای هشترود کاری انجام نداده و نسبت به این موضوع بی تفاوت هستند و اگر این روند ادامه پیدا کند وزرای مربوطه را به مجلس می‌کشانم.

پساب اراک عامل رفع مشکل آب شهرک صنعتی ایبک آباد است

اراک - ایرنا - نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: بهره کیری از پساب شهر اراک از مهمترین راهکار رفع مشکل آب شهرک صنعتی ایبک آباد این شهرستان است.

مردم آزاری با ایمان سازگاری ندارد

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت: مردم آزاری با ایمان سازگاری ندارد و شایسته انسان‌های مؤمن نیست.

خروج پساب فاضلاب چابهار برای مردم حاشیه شهر مشکل ساز شده است

چابهار - ایرنا - مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت و درمان چابهار گفت: خروج پساب تصفیه خانه و جاری شدن پساب فاضلاب و بوی آزار دهنده آن برای ساکنان روستاهای کمب، هوت آباد و عثمان آباد حاشیه این شهر مشکل ساز شده و باید هر چه سریعتر رفع نقص شود.

بزرگترین مشکل چین و آمریکا جنگ تجاری نیست

جنگ تجاری بزرگترین مشکل بین چین و آمریکا نیست بلکه مشکل اصلی بین این دو کشور دشمنی فزاینده بر سر دریای چین جنوبی و رقابت در آفریقاست.

سردار فضائلی مرید آخرت و در مسیر ولایت بود

نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: یکی از ویژگی‌های سردار فضائلی این بود که مُرید آخرت بود و در زندگی‌اش به خدا خدمت کرد و در مسیر ولایت بود.

مشکل دشمن، قدرت ایدئولوژی ماست/ می‌خواهند پشتیبانی ایدئولوژیک نظام را بگیرند

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: آمریکا می‌خواهد ایران را با تهاجم اقتصادی یا نظامی از بین ببرد، اما انگلیس‌ها می‌گویند، ایران به این سادگی قابل براندازی نیست، مشکل دین‌مداری مردم ایران است.

ایران با ذخایر عظیم انرژی، قابل حذف از بازار نیست

رئیس جمهور با اشاره به کشف میدان جدید نفتی در کشور، گفت: با قدرتی که ایران از لحاظ نفت و گاز در اختیار دارد، کشوری نیست که کسی بخواهد آن را از بازار انرژی حذف کند.

حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی از آیت‌الله مؤمن عیادت کرد

رئیس‌ دفتر مقام معظم رهبری از آیت‌الله مؤمن عضو فقهای شورای نگهبان عیادت کرد.

پتروشیمی اسلام‌آباد غرب نیاز به سرمایه‌گذاری ندارد/ وزیر نفت: مشکل، تحریم‌های آمریکاست!

مشکل عدم اجرای «پتروشیمی ماهان زاگرس» شهرستان اسلام‌آباد غرب به گفته وزیر نفت، به سرمایه‌گذار برنمی‌گردد و به مشکلات این روزها در تحریم‌های ظالمانه آمریکا مربوط می‌شود.

برزیل 5 میلیارد دلار غذای حلال صادر کرد

صادرات غذای حلال برزیل علی رغم یک رسوایی در بخش غذا و اعتصاب کامیون داران، حدود 10 درصد در 2018 رشد کرد و به 5 میلیارد دلار رسید.

سگ در کرج دیدی، ندیدی!

معاون سلامت دامپزشکی البرز گفت: شهروندان باید نسبت به حیوانات خانگی خود احساس مسئولیت کنند و این درست نیست که سگی بی قلاده در خیابان به دنبال صاحبش راه بیفتد و باعث ترس یا مشکل دیگران شود.

عیادت نماینده رهبر انقلاب از آیت‌الله مؤمن

حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی از طرف رهبر معظم انقلاب، از آیت الله محمد مؤمن عیادت کرد.

سازوکارمالی اروپا حلال مشکلات نیست

معاون وزیر نفت گفت: اروپایی‌ها تمام تلاش خود را به کار بستند تا ساز وکار مالی با ایران به نتیجه برسانند و مدت زمان زیادی­ نخواهد گذشت که این ساز و کار مالی به نتیجه برسد.