کسی که آخرت آباد بخواهد نسبت به ظلم بی‎تفاوت نیست/ مؤمن گره‎گشا و حلال مشکل مردم است

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه امام راحل عزت و حیات را در سایه مبارزه دانستند، گفت: کسی که اراده کند آخرت آباد داشته باشد، نمی‎تواند ظلم و ظالم را تحمل کند.مطالب مرتبط

حل مساله و مشکل مردم مهمتر از سقف کاری است

بیرجند - ایرنا - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: هیچ عبادتی بالاتر از حل مشکل مردم نیست لذا در انواع شغل ها به جای سقف ساعت کاری باید حل مساله و مشکل مردم مهم باشد.

زنان پیشتاز تقاضای طلاق یک‌طرفه در خراسان رضوی

طلاق این روزها نه تنها منفورترین حلال ها نیست؛ بلکه به سهل الوصول ترین و دم دست ترین امر حلال در میان زوج های ایرانی تبدیل شده است.

گلایه مردم حسن آباد سیرجان از وصل نشدن گاز

مردم روستای حسن آباد از توابع بخش مرکزی سیرجان ، از اینکه برغم لوله کشی گاز در کوچه ها ، گاز وصل نمیشود گلایه مند هستند. آنها در تماس با برنامه روی خط خبر خواستار انعکاس مشکل خود شده اند.

جهش بودجه حلال مشکلات آموزشی البرز

کرج- ایرنا-نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی، جهش 150 هزار میلیارد ریالی بودجه حلال مشکلات آموزشی استان البرز دانست.

شهدا شفاعت کننده ما در آخرت هستند

قزوین- نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: شهدا از جایگاه والایی در نزد پروردگار برخوردارند و شفاعت کننده مومنان در آخرت خواهند بود.

آیا قرار نیست مشکل دفع زباله‌ها در بجنورد برای همیشه حل شود؟

مشکل دفع زباله‌ها در مرکز استان خراسان شمالی با جمعیتی بالغ بر 200 هزار نفر٬ به موضوعی جدی تبدیل شده که هنوز راهکار حل آن مشخص نیست.

مسئول قضایی: ورود بانوان به ورزشگاه مشکل مردم نیست

تهران - ایرنا - رئیس کل دادگستری استان تهران با گلایه از آنچه آن را «طرح برخی موضوعات فرعی» توسط مسئولان کشور خواند گفت: «امروز موضوع ورود بانوان به ورزشگاه مسأله مهم یا مشکلی از مشکلات مردم نیست که رئیس جمهوری یا وزیر به آن بپردازند».

مسئول قضایی: ورود بانوان به ورزشگاه مشکل مردم نیست

تهران - ایرنا - رئیس کل دادگستری استان تهران با گلایه از آنچه آن را «طرح برخی موضوعات فرعی» توسط مسئولان کشور خواند گفت: «امروز موضوع ورود بانوان به ورزشگاه مسأله مهم یا مشکلی از مشکلات مردم نیست که رئیس جمهوری یا وزیر به آن بپردازند».

گستردگی آب گرفتگی بوشهر زیبنده مردم نیست

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تاکید بر ارائه راهکار مناسب برای حل مشکل آبگرفتگی مرکز استان هنگام بارش باران گفت: گستردگی آب گرفتگی بوشهر در زمان بارش باران زیبنده مردم این شهر نیست.

نماینده اقلید: بروکراسی رغبت سرمایه‌گذار را برای تولید از بین برده است

نماینده مردم اقلید در مجلس گفت: آقای رییس‌جمهور متاسفانه وضعیت معیشت فرهنگیان بسیار مشکل شده، باید اقدام موثر و جدی‌ایی برای رفع این مشکل شود. اگر مشکل فرهنگیان حل شود مشکل جامعه هم حل می‌شود چراکه مشکل فرهنگیان مشکل کل جامعه است.

حضور بانوان در استادیوم‌ها مشکل امروز مردم نیست

رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: با ورود مقتدرانه مجموعه قضایی به موضوعات مفاسد اقتصادی و اخلال در نظام پولی و ارزی که آسیب های فراوانی را به دنبال داشت، امید به مردم بازگشت.

تکیه بر اصول و مبانی قرآن سعادت دنیا و آخرت را فراهم می‌نماید

سنندج - نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: قرآن انسان را از ظلمت به سمت نور هدایت می کند و تکیه بر اصول و مبانی قرآن سعادت دنیا و آخرت را فراهم می‌نماید.

اظهار شرمندگی نماینده مردم از وضعیت پروازهای فرودگاه خرم‌آباد

خرم‌آباد- نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با اظهار شرمندگی از وضعیت پروازهای فرودگاه خرم‌آباد، گفت: وزیر قول ساماندهی پروازها را داده که امیدواریم به قول خود عمل کند.

صمد مرفاوی: مشکل استقلال انتخاب دستیار برای شفر نیست/ توهین کادر فنی تیم ملی به رسانه‌ها و پیشکسوتان تأسف‌آور است

از نگاه صمد مرفاوی، سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال مشکل این تیم در حال حاضر انتخاب دستیار برای وینفرد شفر نیست.

حزبی شدن انتخابات نمایندگان را نسبت به عملکردشان پاسخگو می کند

تبریز - نماینده مردم تبریز در مجلس با بیان اینکه هنوز حزبی شدن انتخابات در قانون مطرح نشده است گفت: اگر انتخابات حزبی شود نمایندگان نمی‌توانند بی‌تفاوت باشند و باید پاسخگوی عملکرد خود باشند.

تفاوت رونالدو با هیگواین در چیست؟

مهاجم آرژانتینی میلان یک تفاوت بزرگ با مهاجم تیم سابق خود دارد.]]>

بی آبی ساکنان جمال آباد لوشان

250 خانوار روستای جمال آباد لوشان شهرستان رودبار به علت خشک شدن چاه از 3 روز پیش با مشکل قطعی آب آشامیدنی مواجه اند.

میزان سرانه اعلام شده برای مطالعه ایرانیان قابل اعتماد نیست

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با بیان اینکه میزان سرانه مطالعه در کشور رقم قابل اعتماد نیست، گفت: تفاوت در معیارهای سنجش سبب شده که سرانه ارائه شده در ایران متغیر و بین دو تا 70 دقیقه در نوسان باشد.

واکنش مدیر کل کار به انتقادات نماینده مردم

خرم‌آباد- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان در واکنش به انتقادات نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس، گفت: ما متولی ایجاد اشتغال نیستیم.

نگرش و توقع مردم نسبت به شوراها تغییر کرده است

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه امروز نگرش و توقع مردم نسبت به شوراها تغییر کرده است، افزود: مردم با مشارکت گسترده خود در آخرین انتخابات شوراها نشان داده‌اند که نگرش‌شان به این نهاد اجتماعی تغییر کرده و توقع آنها نیز نسبت به شوراها بیشتر شده