مسؤولان برای حل مشکلات مردم باید انقلابی و جهادی عمل کنند

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به مشکلات اقتصادی کشورمان گفت: در جبهه نظامی و دفاعی نظام جمهوری اسلامی بیمه‌ شده و اگر مسؤولان در حوزه‌هایی که مشکل داریم جهادی و انقلابی عمل کنند دشمن ناامید می‌شود.مطالب مرتبط

مسئولان با روحیه جهادی مشکلات اقتصادی مردم را حل کنند

سنندج - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سنندج با بیان اینکه دولت و مسئولان باید با روحیه جهادی مشکلات اقتصادی کشور را حل کنند، گفت: خدمت به مردم که همان مبارزه با فشارها و تحریم های آمریکاست باید سرلوحه کار امور قرار گیرد.

وجود روحیه جهادی در مسئولان عامل برون رفت از مشکلات کشور می شود

رشت- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با تأکید بر لزوم برخورد قاطع مسئولان با مفسدان اقتصادی گفت: مسئولان باید برای برون رفت از مشکلات همانند دوران جنگ روحیه جهادی داشته باشند.

نجفی: عملکرد مسؤولان نظام توسط مردم ارزش‌گذاری می‌شود

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: مسؤولان برای انجام کار مردم، عهده‌دار مسئولیت شدند و این حق مردم است تا از رویکرد و عملکرد آنان مطلع باشند.

مسؤولان برای معضل کشاورزان آذربایجان‌غربی چاره‌اندیشی کنند

امام جمعه ارومیه با اشاره به انباشت سیب کنار جاده‌ای استان گفت: سیب‌درختی که در جاده کنار خیابان‌ها جمع شده، بدون شک نتیجه بی‌توجهی مسؤولان است که باید برای این معضل کشاوزان چاره‌ای اندیشی کنند.

مسئولان اقتصادی کشور برای رفع مشکلات معیشتی اقدام جهادی انجام دهند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: ملت ایران با تکیه بر آرمان انقلاب در برابر زیاده خواهی‌های سلطه طلبان کوتاه نمی‌آیند اما مسئولان اقتصادی کشور هم باید برای رفع مشکلات معیشتی اقدامی جهادی انجام دهند.

سلیمی: وزرا باید گزارش‌های واقعی و عملی به مردم ارائه دهند

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: وزرا باید با حضور در بین مردم و لمس مشکلات آنها برنامه‌ کارشناسی برای حل مشکلات تدوین کرده و در نهایت به اطلاع مردم برسانند.

کرمان| مدیران باید برای ارائه گزارش کار و حل مشکلات در جمع مردم حاضر شوند

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مدیران باید برای ارائه گزارش کار و حل مشکلات در جمع مردم حاضر شوند گفت: مشکلات عمومی مردم را با حضور در بین آنها می‌توان حل کرد.

امتحان خوبی در ایام تحریم پس ندادیم/ چرا سران قوا و احزاب متحد نیستند؟

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مردم در همه سختی‌ها و مشکلات کنار هم و در کنار مسؤولان ایستاده‌اند اما چرا مسؤولان و بخصوص سران قوا و احزاب سیاسی در کنار هم نیستند و اتحاد ندارند.

اردبیل| دانشجویان بسیجی با روحیه انقلابی خیمه‌های فرهنگی و اقتصادی راه‌اندازی کنند

مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی کشور گفت: دانشجویان بسیجی باید راه‌اندازی خیمه‌های فرهنگی و اقتصادی در جامعه به صورت آتش به اختیار با روحیه جهادی اهداف انقلاب در کشور و حتی جهان را محقق کنند.

بدون کار جهادی و برنامه نمی‌توان کشور را اداره کرد

قم - امام جمعه قم با بیان اینکه باید از سوء استفاده‌ها جلوگیری شود، گفت: برای حل مشکلات کشور نیازمند کار جهادی و شبانه‌روزی هستیم و بدون برنامه نمی‌توان کشور را اداره کرد.

مردم با صدای رسا، گله‌ و نقدشان را باید بگویند/ ایران در سال‌های آینده سربلندتر خواهد بود

حجت الاسلام حسن روحانی گفت: ممکن است مردم از مسؤولان گله‌ای داشته باشند، اشکالی ندارد؛ با صدای رسا، گله‌ و نقدشان را باید بگویند؛ باید همدیگر را یاری و کمک کنیم.

تقوای مسؤولان رفع دغدغه‌های مردم است

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: تقوای مسؤولان، رفع دغدغه‌های مردم است، دغدغه این مردم معیشت است، اگر بخواهید می‌توانید دل این مردم را شاد کنید و با شادی این ملت قلب امام هشتم و رسول‌الله(ص) را شاد کنید.

احضار 1500 نفر، بازداشت 170نفر و صدور 69 کیفرخواست در پرونده‌های اخیر اقتصادی

دادستان تهران با تاکید بر این‌که «عملکرد مسؤولان در حوزه جلب اعتماد مردم نقش زیادی دارد»، جلب اعتماد را بدون توجه به نوع حکومت عنوان کرد و گفت: اعتماد مردم به مسؤولان حرف اول را در حکمرانی می‌زند، بنابر این طبیعی است که اعتماد زدایی از مردم در دستور کار د

مسئولان به مشکلات اصلی توجه کنند/ انتقاد از ورود زنان به ورزشگاه

قم - امام جمعه قم گفت: مسئولان ارشد کشور باید به مسائل اصلی کشور و مشکلات مردم در جنگ اقتصادی دشمنان توجه کنند.

باید زمینه مشارکت مردم برای حل چالش های کشور فراهم شود

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در قزوین گفت: مردم برای حل چالش های کشور پای کار هستند بنابراین مسئولان باید برای حل مسایل و مشکلات در عرصه های مختلف زمینه جلب مشارکت و همراهی اقشار مختلف را فراهم کنند.

سمنان| عضو فراکسیون امید مجلس: مردم و مسئولان برای حل مشکلات در کنار هم قرار بگیرند

نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات اقتصادی و اجتماعی موجود در کشور گفت: برای غلبه بر مشکلات باید مردم و مسئولان در کنار هم قرار بگیرند.

خوزستان| اقتصاد مقاومتی بهترین راه مبارزه با توطئه‌های دشمنان است

فرمانده سپاه هندیجان گفت: امروز کشور ما بیش از هر زمان دیگری نیاز به روحیه انقلابی و جهادی برای نجات کشور از مشکلات معیشتی دارد و اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبر معظم انقلاب تنها راه مبارزه با توطئه‌های دشمنان است.

ائمه جماعات باید رهنودهای رهبری را برای مردم تبیین کنند

مشهد- ایرنا- رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار گفت: ائمه جماعت مساجد باید رهنمودهای رهبری را خوب بفهمند و برای مردم بیان کنند. اگر روحانیت اینکار را نکند دشمن سوءاستفاده می کند و اتفاقات صدر اسلام تکرار می شود.

مسئولان جوانان را باور کنند/ لزوم رفع مشکلات معیشتی مردم

بوشهر - تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی جوانان و ضرورت تلاش برای رفع مشکلات مردم و جامعه از نکات مهم مطرح شده در نماز جمعه کنگان و آبدان بود.

مدیران دولتی با همکاری مردم برای رفع مشکلات اقدام کنند

یزد - ایرنا - نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: همکاری مردم با دولت و مدیران اجرایی سبب رفع مشکلات اقتصادی و تسریع در انجام برنامه‌های عمرانی و فرهنگی منطقه می شود.