مسؤولان برای حل مشکلات مردم باید انقلابی و جهادی عمل کنند

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به مشکلات اقتصادی کشورمان گفت: در جبهه نظامی و دفاعی نظام جمهوری اسلامی بیمه‌ شده و اگر مسؤولان در حوزه‌هایی که مشکل داریم جهادی و انقلابی عمل کنند دشمن ناامید می‌شود.مطالب مرتبط

خدمتگزاران نظام با جدیت و کار جهادی گره از مشکلات جامعه باز کنند

یزد ـ امام جمعه یزد گفت: امروز ضرورت کار جهادی و خدمتگزاری برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بیشتر احساس می‌شود و همه باید با تلاش و جدیت گره از مشکلات مردم و جامعه باز کنند.

رفع مشکلات کشور در گرو وجود روحیه انقلابی و جهادی در همگان است

اراک- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: رفع مشکلات کنونی کشور در گرو وجود روحیه انقلابی و جهادی در مردم و مسئولان، انسجام و پیروی از ولایت فقیه است.

برای غلبه بر مشکلات باید مدیریت جهادی داشته باشیم

تهران- ایرنا- جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین و دبیر کل پنجمین همایش ملی مدیریت جهادی گفت: اگر بخواهیم در عرصه های مختلف پیشتاز باشیم و بر مشکلات غلبه کنیم باید مدیریت جهادی را در پیش گیریم.

اصفهان| توسعه اقتصادی و سیاسی کشور منوط به جهادی و انقلابی عمل کردن است

امام جمعه زرین شهر گفت: رفتار و عمل شهدا به مسائل مختلف موضوعی است که امروز باید مسئولان و مردم به آن توجه جدی داشته باشند چراکه توسعه اقتصادی و سیاسی کشور منوط به جهادی و انقلابی عمل کردن است.

باید در حوزه قرآن فعالیت جهادی و انقلابی انجام شود

معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: در حوزه قرآن باید فعالیت جهادی و انقلابی انجام شود.

اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی "انقلابی" عمل کنند

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تاکید کرد با بیان اینکه مسئولان این شورا باید انقلابی عمل کنند، گفت: باید بدانیم شعار دیگر کافی است باید عمل "انقلابی" داشته باشیم.

مدیر جهادی لنگ بودجه نمی‌ماند/ باشگاه هنرمندان سوره راه‌اندازی می‌شود

مدیرمرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری با اشاره به مشکلات مالی و بودجه‌ای در نهادهای فرهنگی گفت: یک مدیر جهادی نباید لنگ پول بماند، باید جهادی جلو برود و حتی در زمان بی پولی هم کار کند.

فیلم| قطع انشعابات غیرمجاز برق توسط مردم

هرجا مسوولان با روحیه جهادی فارغ از تشریفات به میان مردم رفتند تا گوش شنوایی برای شنیدن درد دل‌هایشان باشند و به مشکلات رسیدگی کنند، مردم هم پای کار آمدند. اهالی اوزون تپه بعد از اجرایی شدن وعده مسوولان و وصل شدن برق منطقه در اقدامی خودجوش انشعابات غیرمجا

اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی "انقلابی" عمل کند

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تاکید کرد با بیان اینکه مسئولان این شورا باید انقلابی عمل کنند، گفت: باید بدانیم شعار دیگر کافی است باید عمل "انقلابی" داشته باشیم.

همایش ملی مدیریت جهادی فردا در تهران

جانشین سازمان بسیج گفت: پنجمین همایش ملی مدیریت جهادی امسال در روز دوشنبه چهارم دی ماه با حضور ۱۰۰۰ نفر از مدیران جهادی کشور در بخش‌های دولتی، نهادهای انقلابی و بخش خصوصی برگزار خواهد شد.

جوانگرایی در دستور کار مسؤولان قرار گیرد/ برخی درصدد حذف نیروهای انقلابی‌اند

امام جمعه موقت همدان با بیان اینکه برخی درصدد حذف نیروهای انقلابی‌اند گفت: مسؤولان جوانگرایی را در دستور کار خود قرار دهند.

پای حرف مردم بیرجند| هدف دشمن نا امیدی ملت؛ هزار فتنه دیگر هم شکست می‌خورد+فیلم

مشکلات اقتصادی جامعه امروز جزو نقشه‌ها و فتنه‌های دشمنان نظام است که سعی دارند با تحریم‌ها بر مردم فشار وارد کنند و آنها از نظام ناامید کنند از این رو توجه به مسئله اقتصاد و رفع مشکلات معیشتی مردم باید سرلوحه کار مسئولان و دولتمردان قرار گی

مسؤولان برای پیشرفت خراسان شمالی تلاش کنند

امام‌جمعه بجنورد با بیان اینکه مسؤولان برای پیشرفت خراسان شمالی تلاش کنند گفت: جوهر انقلاب اسلامی، معنوی و فرهنگی است.

موفقیت‌های انقلاب ناشی از مدیریت جهادی است/ باید گفتمان جهادی را در بین کارگزاران نظام گسترش دهیم

پنجمین همایش سراسری مدیریت جهادی به همت انجمن مدیریت جهادی عصر امروز در محل سالن همایش‌های بین‌المللی صداوسیما با حضور تعدادی از مسئولان لشکری و کشوری برگزار شد.]]>

قالیباف: مسئولان باید دغدغه حل مشکلات مردم را داشته باشند

شهرری- ایرنا- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ملت ایران در دوران 40 ساله انقلاب در شرایط سخت حامی و پشتیبان ولی فقیه و نظام بودند و هم اکنون وظیفه مسئولان است که به مشکلات مردم رسیدگی کنند.

قالیباف: مسئولان باید دغدغه حل مشکلات مردم را داشته باشند

شهرری- ایرنا- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ملت ایران در دوران 40 ساله انقلاب در شرایط سخت حامی و پشتیبان ولی فقیه و نظام بودند و هم اکنون وظیفه مسئولان است که به مشکلات مردم رسیدگی کنند.

مسؤولان جلوی خروج غیرقانونی دام در آذربایجان‌غربی را بگیرند

امام جمعه ارومیه گفت: اخیرا در استان به سهولت قاچاق دام انجام شده و دوباره دام زنده را وارد استان می‌کنند بنابراین مسؤولان با چاره اندیشی از خروج دام جلوگیری کنند.

گذر از معبر جنگ اقتصادی نیازمند حضور مدیران جهادی در صحنه است

همدان -نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز برای گذر از معبر جنگ اقتصادی باید مدیران جهادی در صحنه باشند.

حسین یکتا: "گروه‌های جهادی" باید حرفه‌ای و تخصصی شوند

فرمانده قرارگاه امام رضایی‌های کشور گفت: "گروه‌های جهادی" باید مستقر، مستمر، حرفه‌ای و تخصصی شود که متاسفانه این دسته از گروه‌های جهادی زیاد نیستند.

بی‌تدبیری مسؤولان سازمان خصوصی‌سازی/کارخانجات به نااهلان سپرده شده است

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات پیش آمده در روند خصوصی‌سازی گفت: عملکرد سازمان خصوصی‌سازی باید بررسی شود.