هاشمی: حس خوبی با کسب مدال طلا دارم/می‌خواهم در المپیک 2020 به موفقیتم ادامه دهم

قهرمان دسته ۱۰۲ کیلوگرم جهان گفت: من و رضا نزدیک یکسال است که در اردو هستیم، اما فکر می‌کنم این موفقیت با دعای خیر مردم‌ رقم خورده است.مطالب مرتبط

هاشمی: حس خوبی با کسب مدال طلا دارم/می‌خواهم در المپیک 2020 به موفقیتم ادامه دهم

قهرمان دسته ۱۰۲ کیلوگرم جهان گفت: من و رضا نزدیک یکسال است که در اردو هستیم، اما فکر می‌کنم این موفقیت با دعای خیر مردم‌ رقم خورده است.

هاشمی: حس خوبی دارم دوباره قهرمان وزنه‌برداری جهان شدم

قهرمان دسته ۱۰۲ کیلوگرم وزنه‌برداری جهان گفت: حس خیلی خوبی دارم که برای دومین مرتبه قهرمان جهان شدم و می‌خواهم در بازی‌های المپیک‌ ۲۰۲۰ نیز به موفقیت چشمگیری دست پیدا کنم.

سارا بهمنیار: مطمئن بودم روی سکوی جهانی خواهم رفت/ هدف اصلی من کسب مدال در المپیک 2020 است

دارنده مدال برنز مسابقات کاراته قهرمانی جهان گفت: قبل از مسابقات جهانی می‌دانستم روی سکو خواهم بود اما رنگ مدالم را نمی‌دانستم.

بانوی مدال آور کاراته گیلان: برای حضور درالمپیک تلاش می کنم

رشت - ایرنا -‍ اولین بانوی کاراته کار گیلانی برنده مدال جهانی بزرگسالان گفت: تمام تلاشم را برای حضور در رقابت های المپیک 2020 به کار خواهم گرفت.

بانوی مدال آور کاراته گیلان: برای حضور درالمپیک تلاش می کنم

رشت - ایرنا -‍ اولین بانوی کاراته کار گیلانی برنده مدال جهانی بزرگسالان گفت: تمام تلاشم را برای حضور در رقابت های المپیک 2020 به کار خواهم گرفت.

وزنه‌برداری قهرمانی جهان| علی هاشمی: هدفم موفقیت در المپیک 2020 توکیو است

قهرمان دسته 102 کیلوگرم رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی جهان گفت: هدفم این است که همین‌گونه تا المپیک‌ 2020 توکیو جلو بروم و در آنجا هم موفق باشم.

مرادی تنها امید مدال وزنه برداری ایران در المپیک توکیو

تهران - ایرنا - تیم ملی وزنه برداری ایران در حالی در رقابت های قهرمانی جهان در ترکمنستان عنوان سوم تیمی را کسب کرد که سهراب مرادی با رکوردشکنی های خود نشان داد امید اصلی ایران برای کسب مدال در بازی های المپیک 2020 توکیو است.

بذری: با این تیم کشتی آزاد، المپیک بعدی یکی از بهترین المپیک‌های‌مان خواهد بود/ اطری و یخکشی امسال هم می‌توانستند مدال بگیرند

مربی تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات جهانی بوداپست گفت: این تیم در مسابقات جهانی سال آینده و همچنین المپیک 2020 با دو سه تغییر می‌تواند بهترین نتیجه را بگیرد.

بیرالوند: مصدوم نبودم مدال‌های بهتری می‌گرفتم/ حس خوبی بود، هم من طلا گرفتم هم هاشمی

دارنده مدال‌های طلا و برنز مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جهان گفت: در تمرینات 190 کیلوگرم یک ضرب و 225 کیلوگرم را در دوضرب زده بودم و اگر آسیب دیده نبودم حتما مدال‌های بهتری می‌گرفتم.

تارتار: می‌خواهم خودم را به جلالی ثابت کنم

سرمربی تیم پارس جنوبی گفت: انگیزه خاصی برای بازی با پیکان دارم و می‌خواهم خودم را به استادم اثبات کنم.

همکاری بیل گیتس با کمیته برگزاری المپیک 2020 توکیو

ثروتمندترین مرد جهان برای کمک به اهداف توسعه پایدار سازمان ملل از جمله مبارزه با فقر با کمیته برگزاری بازی‌های المپیک 2020 همکاری می‌کند.

گروه‌بندی والیبال انتخابی المپیک 2020 توکیو

گروه بندی تیمها برای راهیابی به المپیک 2020 توکیو مشخص شد.]]>

همگروهی والیبال ایران با روسیه در انتخابی المپیک ۲۰۲۰

تیم ملی والیبال ایران در نخستین تورنمنت انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو با تیم‌های روسیه، کوبا و مکزیک هم‌ گروه شد.

100 نفر برای خرید مدال المپیک ریو به نفع زلزله‌زدگان کرمانشاه متقاضی هستند

کشتی‌گیر تیم ملی آذربایجان با بیان اینکه مدال برنز المپیک ریو را به نفع زلزله‌زدگان کرمانشاه به حراج گذاشتم، گفت: هنوز از مراسم حراج مدال‌ها به نفع زلزله‌زدگان از سوی کمیته ملی المپیک خبری نشده است.

بیرالوند: درآینده برای طلای مجموع به روی تخته خواهم رفت

تهران - ایرنا - دارنده مدال برنز وزنه برداری جهان در ترکمنستان، گفت: سال اولی بود که در مسابقات بزرگسالان جهان حضور پیدا کردم و در آینده برای مدال طلای مجموع به روی تخته خواهم رفت.

ممنوعیت تردد پهپادها بر فراز ورزشگاه های المپیک 2020 توکیو

تهران- ایرنا- دولت ژاپن تصمیم گرفته است تا در طول برگزاری بازی های المپیک و پاراالمپیک 2020 توکیو، به منظور مقابله با حملات تروریستی پرواز پهپادها را در نزدیکی ورزشگاه های محل برگزاری بازی ها ممنوع کند.

وزیر المپیک 2020 ژاپن تاکنون از رایانه استفاده نکرده است

تهران- ایرنا- «یوشیتاکاما ساکورادا» وزیر ناظر کمیته سازماندهی بازی های المپیک و پارالمپیک 2020 توکیو که سمت معاون اداره راهبرد امنیت سایبری ژاپن را نیز در اختیار دارد، در اظهاراتی غافلگیرکننده اعلام کرد که در طول دوران زندگی خود از رایانه استفاده نکرده اس

افشانی: تا 15 آذر در شهرداری تهران می‌مانم

شهردار تهران با اشاره به اینکه تا زمان صدور حکم شهردار جدید تهران به کار خود ادامه خواهم داد،گفت: بر اساس قانون تا 15 آذر اجازه فعالیت در شهرداری تهران را دارم.

رقابت‌های انتخابی المپیک 2020 | تیم فوتبال بانوان ایران به عنوان سرگروه صعود کرد

تیم ملی فوتبال بانوان ایران با کسب نتیجه تساوی برابر تیم ملی هنگ کنگ به عنوان تیم سرگروه به مرحله بعد مسابقات انتخابی المپیک 2020 صعود کردند.

نویر: نگران نباشید شرایط خوبی دارم

دروازه بان تیم ملی فوتبال آلمان عنوان کرد در شرایط خوبی به سر می برد و نگرانی بابت وضعیتش ندارد.