وزیر خارجه آمریکا: سعودی‌ها میلیون‌ها دلار برای جلوگیری از ویرانی در یمن خرج می‌کنند

وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه‌ای مدعی شد عربستان سعودی میلیون‌ها دلار برای جلوگیری از ویرانی در یمن خرج می‌کنند.مطالب مرتبط

گفت‌وگوی تلفنی بن سلمان و وزیر خارجه آمریکا

رسانه‌های خبری از گفت‌وگوی تلفنی ولیعهد سعودی و وزیر خارجه آمریکا خبر دادند.

پمپئو با بن سلمان درباره یمن گفت و گو کرد

نیویورک- ایرنا- معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: وزیر خارجه آمریکا و ولیعهد سعودی درباره روند سیاسی در حل بحران یمن به صورت تلفنی گفت و گو کردند.

استرالیا برای تقویت امنیت در عبادتگاه‌ها ۳۹ میلیون دلار هزینه می‌کند

نخست وزیر استرالیا امروز (دوشنبه) گفت، کانبرا قصد دارد تا مبلغ ۳۹ میلیون دلار دیگر برای افزایش تدابیر امنیتی در عبادتگاه‌ها اختصاص دهد.

آمریکا سراغ ذخایر اضطراری نفتی رفت!

وزارت انرژی آمریکا ۴.۳۲ میلیون بشکه نفت شیرین از ذخایر نفت استراتژیک خود به ارزش بیش از ۲۸۵.۷ میلیون دلار که قیمت آن به طور میانگین ۶۶.۱۴ دلار در هر بشکه می‌شود را فروخته است.

استرالیا 39 میلیون دلار برای امنیت عبادتگاه‌ها اختصاص داد

تهران- ایرنا- به دنبال حمله تروریستی به مساجد شهر کرایست چرچ نیوزلند، نخست‌وزیر استرالیا امروز دوشنبه از اختصاص 39 میلیون دلار برای امنیت عبادتگاه‌های این کشور خبر داد.

ترامپ به سوءاستفاده از اعتبارات بنیاد خیریه‌اش برای مقاصد سیاسی متهم شد

دادستان ایالت نیویورک آمریکا اقدام به شکایت از دونالد ترامپ به اتهام سوء استفاده از اعتبارات بنیاد خیریه‌اش برای کمک به کمپین ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ خود کرده و به دنبال دریافت ۵.۶ میلیون دلار جریمه و ۲.۸ میلیون دلار غرامت در این پرونده است.

پرسه های بی حاصل پمپئو در پس کوچه های خاورمیانه

تهران –ایرنا- وزیر خارجه آمریکا این هفته سفری دوره ای به چند کشور غرب آسیا انجام داد ویک تماس تلفنی با ولیعهد سعودی داشت تا بزعم خود کمربند فشارها علیه ایران را سفت تر کند، اما پاسخ های اطمینان بخشی به غیر از سعودی و رژیم صهیونیستی دریافت نکرد و در عین حا

تجاوز ائتلاف سعودی 50میلیارد دلار به اقتصاد یمن خسارت زده است

تهران – ایرنا – «نجیب العوج» وزیر برنامه ریزی و همکاری بین المللی یمن با اشاره به تجاوز ائتلاف سعودی به این کشور در 4 سال گذشته اعلام کرد که از آغاز جنگ در سال 2015 تاکنون 50 میلیارد دلار خسارت به اقتصاد یمن وارد شده است.

دستور روحانی برای تدوین شکوائیه‌ای علیه بانیان تحریم‌های آمریکا

رئیس‌جمهور گفت: معاونت حقوقی ریاست جمهوری، وزیر دادگستری و وزیر خارجه مسئول هستند لایحه شکوائیه‌ای علیه آنهایی که در آمریکا در تبانی و اجرای تحریم دخالت دارند تهیه کنند

پامپئو: تا وقتی ترامپ توئیت برکناری‌ام را منتشر نکند، وزیر خارجه باقی خواهم ماند

وزیر خارجه آمریکا در اظهارنظری درباره آینده سیاسی‌اش گفت تا زمانی که دونالد ترامپ با توئیت «وی را برکنار نکند» وزیر خارجه آمریکا خواهد بود.

آمریکا و انگلیس در روند اجرایی شدن توافق سوئدکارشکنی می کنند

تهران-ایرنا-معاون وزیر امور خارجه دولت نجات ملی یمن با اشاره به ممانعت ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان برای عملی شدن توافق های استکهلم گفت: آمریکا و انگلیس با حمله رسانه ای افکار عمومی را درباره طرفی که در اجرایی شدن این توافق ها کارشکنی می کنند، گمراه می

سفر دوره‌ای وزیر امور خارجه آمریکا

براساس اعلام وزارت خارجه آمریکا محور رایزنی‌های پمپئو در سفر پنج روزه اش به منطقه برای مقابله با ایران و حزب الله عنوان شده است.

سفر ناگهانی وزیر خارجه مصر به آمریکا؛ محور مذاکرات چیست؟

رسانه‌های مصری از تصمیم وزیر خارجه این کشور به آمریکا خبر دادند.

وزیر امور خارجه آمریکا وارد لبنان شد

وزیر امور خارجه آمریکا برای دیداری دو روزه با مقامات لبنانی وارد بیروت شد

واکنش ایران به اظهارات ضد ایرانی وزیر امور خارجه آمریکا در لبنان

سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا گفت: دولت آمریکا که از تحقق اهداف شوم خود در منطقه حساس خاورمیانه ناکام مانده به حربه رنگ باخته، رسوا و تاریخ مصرف گذشته ارعاب و تهدید دیگران پناه آورده است.

واکنش ایران به اظهارات ضدایرانی وزیر امور خارجه آمریکا در لبنان

سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا گفت: دولت آمریکا که از تحقق اهداف شوم خود در منطقه حساس خاورمیانه ناکام مانده به حربه رنگ باخته، رسوا و تاریخ مصرف گذشته ارعاب و تهدید دیگران پناه آورده است.]]>

قیمت نفت آمریکا از ۶۰ دلار فراتر رفت/ خیز برنت برای ۷۰ دلاری شدن

پس از این که داده‌های دولتی آمریکا نشان داد میزان ذخایر نفت این کشور در هفته گذشته سقوط کرده است، قیمت نفت آمریکا برای اولین بار بعد از ۴ ماه، از ۶۰ دلار برای هر بشکه بالاتر رفت.

مشاور رئیس‌جمهوری: مصوبه 140 میلیون دلاری برای جلوگیری از تناقض جدید بود

دبیر شورایعالی مناطق آزاد با اعلام این‌که مصوبه 140 میلیون دلاری دولت برای جلوگیری از بروز تناقض و تعارض جدیدی بود بر هم خوردن بازار ارز به واسطه این مصوبه را رد کرد.

دمشق: تامین مالی"کلاه‌سفیدها" توسط واشنگتن بیانگر حمایت آمریکا از تروریسم است

وزارت خارجه سوریه اعلام کرد، تصمیم واشنگتن مبنی بر اختصاص پنج میلیون دلار برای تامین مالی فعالیت سازمان بدنام “کلاه‌سفیدها” گواه دیگری بر ادامه حمایت آمریکا از تروریسم جهت تحقق برنامه‌های خود در سوریه و منطقه است.

آمریکا ویزاهای توریستی ۵ ساله برای کوبایی‌ها را لغو می‌کند

وزارت امور خارجه آمریکا از تصمیم خود برای لغو ویزای توریستی پنج ساله برای کوبایی‌ها خبر داد، اقدامی که ضربه سنگینی برای کوبایی‌هایی که وابستگانی در آمریکا دارند و یا برای خرید کالا و فعالیت‌های تجاریشان در کوبا به آمریکا سفر می‌کنند، خواهد بود.