نامه سفارت ایران در لندن به دبیرکل سازمان بین المللی دریانوردی در محکومیت اقدام آمریکا

سفیر ایران در لندن از ارسال نامه سفارت ایران به دبیرکل سازمان بین المللی دریانوردی در محکومیت درخواست آمریکا از کشورها برای ممانعت از پهلوگیری کشتی های ایرانی در بنادر آنها خبر داد.مطالب مرتبط

اجلاس شورای سازمان بین‌المللی دریانوردی (آیمو) در لندن

ایرنا - لندن - اجلاس شورای سازمان بین‌ المللی دریانوردی (آیمو) روز سه شنبه با حضور مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی ایران در لندن برگزار شد.*3*

شکایت ایران از آمریکا در سازمان بین المللی دریانوردی

رئیس سازمان بنادر و دریانوردی از شکایت ایران و ثبت سند مغایرت تحریم‌های یکجانبه آمریکا با قوانین و مقررات بین المللی دریایی در سازمان بین المللی دریانوردی و انتشار بیانیه اعتراضی در این مورد خبر داد.

سند اعتراض ایران به تحریم‌های آمریکا در دستور کار آیمو

لندن – ایرنا – سند اعتراض ایران به تحریم‌های ضد ایرانی آمریکا در حوزه حمل‌ و نقل دریایی، روز پنجشنبه برابر با یکم آذر ماه، توسط اعضاء شورای سازمان بین‌المللی دریانوردی در لندن بررسی خواهد شد.

شکایت ایران از آمریکا هفته آینده به IMO تقدیم می‌شود

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: شکایت ایران از اعمال محدودیت ها و تحریم های ظالمانه آمریکا علیه حمل و نقل دریایی، هفته آینده تقدیم سازمان بین المللی دریانوردی در لندن می‌شود.

شکایت ایران از آمریکا؛ این بار در لندن

چند روز پس از آغاز دور نهایی تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ایران، معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داده که نماینده کشورمان در IMO (سازمان بین‌المللی دریانوردی) رسما شکایتی علیه این تصمیم یکجانبه ارائه خواهد کرد.

ظرفیت‌های صنعت کشتیرانی ایران دراجلاس شورای آیمو تشریح شد

لندن – ایرنا – معاون وزیر راه و شهرسازی ایران روز سه‌شنبه در اجلاس شورای سازمان بین‌المللی دریانوردی ( آیمو ) در لندن ظرفیت‌ها و توانمندی های صنعت کشتیرانی کشورمان را تشریح کرد.

تلاش ایران برای محکوم کردن آمریکا در سازمان بین المللی دریانوردی

نماینده فلسطین:انتقال سفارت آمریکا به قدس نتیجه معکوس داد

لندن – ایرنا – مدیر بازاریابی وزارت گردشگری تشکیلات خودگردان فلسطین که برای شرکت در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری به لندن سفر کرده است با انتقاد از تصمیم آمریکا برای انتقال سفارتخانه این کشور از تل‌آویو به قدس عنوان کرد که این مساله با تحریک احساسات گردشگرا

تحریم های دارویی ایران لغو شود

تهران- ایرنا- رئیس کل سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران و رئیس شورای عالی این سازمان در نامه ای خطاب به دبیرکل سازمان ملل متحد خواستار لغو تحریم های ایالات متحده آمریکا در خصوص داروها و ملزومات خدمات بهداشتی و درمانی علیه ایران شدند.

بنادر و دریانوردی طلایه دار تجارت بین المللی کشور است

بندرعباس - ایرنا- معاون برنامه ریزی و توسعه منابع بنادر و دریانوردی گفت: در شرایط فعلی اقتصادی کشور که به دنبال اعمال تحریم های ظالمانه و ناجوانمردانه آمریکا علیه کشور ایجاد شده، این سازمان به عنوان طلایه دار تجارت بین المللی کشور راهکارهای گوناگونی برای

بنادر و دریانوردی طلایه دار تجارت بین المللی کشور است

بندرعباس - ایرنا- معاون برنامه ریزی و توسعه منابع بنادر و دریانوردی گفت: در شرایط فعلی اقتصادی کشور که به دنبال اعمال تحریم های ظالمانه و ناجوانمردانه آمریکا علیه کشور ایجاد شده، این سازمان به عنوان طلایه دار تجارت بین المللی کشور راهکارهای گوناگونی برای

سازمان ملل به تحریم های دارویی آمریکا علیه ایران واکنش نشان دهد

رئیس کل سازمان نظام پزشکی و رئیس شورای عالی نظام پزشکی، در نامه ای خطاب به دبیرکل سازمان ملل متحد خواستار لغو تحریم های آمریکا برای تامین دارو و تجهیزات پزشکی علیه ایران شدند.

ایران در شورای سازمان بین المللی دریانوردی

شکایت سوریه به سازمان ملل از جنایت روز دوشنبه آمریکا در دیرالزور

دولت سوریه با ارسال نامه‌هایی به دبیرکل سازمان ملل و رئیس شورای امنیت بار دیگر به جنایت‌های ائتلاف تحت امر آمریکا در دیرالزور اعتراض کرد.

دبیرکل سازمان ملل نسبت به قانون گریزی آمریکا موضع گیری کند

نیویورک- ایرنا- نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد در دیدار خداحافظی خود با دبیرکل این سازمان، از گوترش خواست تا نسبت به قانون گریزی آمریکا موضع گیری کند.

هوشمندسازی ماموریت جدید حوزه بنادر و دریانوردی

تهران– ایرنا- مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه این سازمان هوشمندسازی را در تمام مرزهای تحت پوشش ماموریتی خود مدنظر قرار داده است، از راه اندازی 'مرکز هوشمندسازی' سازمان بنادر و دریانوردی تا پایان امسال خبر داد.

نامه‌نگاری نظام پزشکی ایران با سازمان ملل متحد برای لغو تحریم‌های دارویی

ریاست کل سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران و ریاست شورای عالی این سازمان در نامه‌ای خطاب به دبیر کل سازمان ملل متحد خواستار لغو تحریم‌های ایالات متحده آمریکا در خصوص داروها و ملزومات خدمات بهداشتی و درمانی علیه ایران شدند.

نمایشگاه بین المللی سفارت خانه ها با حضور ایران برگزار شد

تهران – ایرنا - سیزدهمین نمایشگاه بین المللی سفارت خانه ها (Feira Das Ambaxiadas) با حضور و استقبال گسترده از غرفه ایران در برزیل برگزار شد.

جهانگیری:عملکرد آمریکا در قبال ایران خلاف عرف بین المللی است

آبادان - ایرنا - معاون اول رئیس جمهوری در خصوص اعمال تحریم های یک جانبه از سوی آمریکا علیه ایران گفت:آمریکا با این اقدام یک تخلف قانونی مرتکب شده چرا که بر خلاف عرف بین الملل و اخلاق عمل کرده است.

ادعاهای آمریکا علیه کشتی‌های ایرانی بی‌اساس است

سازمان بنادر و دریانوردی ایران به عنوان نماینده حاکمیتی جمهوری اسلامی در عرصه دریایی در بیانیه‌ای رسمی اتهام‌های بی‌اساس آمریکا علیه ناوگان دریایی ایران را تکذیب کرد.