آلمان ساخت کشتی‌های عربستان را متوقف کرد

یک کشتی‌ساز آلمانی با اشاره به نامعین بودن آینده قراردادهای تسلیحاتی کشورش و سعودی‌ها، ساخت کشتی‌های گارد ساحلی عربستان را متوقف کرد.مطالب مرتبط

صادرات تسلیحاتی آلمان به عربستان و امارات

در حالی که برلین پس از قتل جمال خاشقجی صادرات تسلیحاتی خود به عربستان را متوقف کرده بود، اکنون شورای امنیت فدرال آلمان مجوز فروش تسلیحات به عربستان و امارات را صادر کرده است.

آلمان فروش سلاح به عربستان و امارات را از سر گرفت

شورای امنیت فدرال آلمان مجوز فروش تسلیحات به عربستان و امارات را پس از وقفه‌ای چند ماهه، باردیگر صادر کرد.

صادرات سلاح آلمان به عربستان از سر گرفته شد

صادرات تسلیحاتی آلمان به عربستان سعودی و امارات متحده عربی از سر گرفته شده است.

وزیر اقتصاد آلمان از صادرات مجدد تسلیحات به عربستان حمایت کرد

وزیر اقتصاد آلمان از رویکرد اخیر برلین در از سر گرفتن مجدد ارسال صادرات تسلیحات به عربستان سعودی که فرانسه و انگلیس بر آن اصرار داشتند حمایت کرد.

آغاز مطالعات برای ساخت کشتی فضایی/ «کیهان» نوع دیگر بالن ارتباطی

رئیس پژوهشگاه فضایی ایران از آغاز مطالعات برای ساخت «کشتی فضایی» به عنوان ورژن بعدی پروژه بالن ارتباطی خبر داد و گفت: ساخت این محصول با نام «کیهان» در ۶ ماهه دوم امسال آغاز می شود.

غرب و بازار داغ فروش تسلیحات به عربستان

تهران- ایرنا- تحریم تسلیحاتی عربستان سعودی از سوی آلمان به دلیل نقش ریاض در شکل گیری و تداوم بحران یمن و همچنین ترور یک روزنامه نگار منتقد دوام چندانی نیافت و برلین زیر فشار دیگر بازیگران غربی چاره را در لغو تحریم ها یافت.

ساخت سریال Swamp Thing متوقف شد؛ آینده مبهم سرویس دی سی یونیورس

نماینده مجلس: ساخت وساز در محل های نا امن ممنوع شود

کرج - ایرنا- نماینده مردم کرج ، فردیس ، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حوادث سیل اخیر کشور گفت: ساخت وساز در محل های نا امین کشور باید متوقف شود.

صدور پروانه ساخت ‌و ساز در 62 باغ پایتخت واقعیت ندارد

تهران- ایرنا- سخنگوی شورای شهر تهران با تاکید براینکه شورا مجوزی برای ساخت و ساز در همه 62 باغ صادر نکرده است، گفت: این مصوبه می گوید شهرداری از میان چند صد پرونده برج باغی که توسط شورا متوقف شده است، صرفا این 62 پرونده را بررسی کند.

توافق بیشکک و برلین بر ساخت چند بیمارستان در قرقیزستان

در جریان سفر رسمی رئیس جمهور قرقیزستان به برلین، آلمان قول داد که تامین مالی ساخت چند بیمارستان در قرقیزستان را به عهده بگیرد.

سازمان اطلاعات داخلی آلمان: همچنان وقوع حملات تروریستی در آلمان انتظار می‌رود

رئیس سازمان اطلاعات داخلی آلمان درباره خطرات روزافزونی که همچنان از طرف نیروهای داعش و کودکان آن‌ها آلمان و اروپا را تهدید می‌کند هشدار داد.

کشتی گیران خراسانی مدالهای بین المللی کسب کردند

مشهد- ایرنا- رئیس هیات کشتی خراسان رضوی گفت: کشتی گیران نوجوان این استان در رقابتهای بین المللی کشتی آزاد 'جام پیروزی' ترکیه یک مدال نقره و یک برنز بدست آوردند.

مسئولان سراغی از کشتی گیران نمی‌گیرند

مدیر تیم‌های ملی کشتی پایه: دو سالی است که در کشتی جوانان و نوجوانان در دنیا مقام نخست هستیم، اما مسئولان سراغی از کشتی گیران نگرفتند

حضور کشتی‌گیران ایران در اردوی ترکمنستان

تیم ملی کشتی آزاد با دعوت فدراسیون کشتی ترکمنستان در اردوی مشترک با کشتی‌گیران این کشور شرکت خواهد کرد.

ثمربخش: تصمیم درباره سرپرست از اختیارات مجمع کشتی است/ کشتی را با خطر تعلیق مواجه نکنیم

رییس هیات کشتی مازندران با تاکید بر اینکه طبق اساسنامه هرگونه تصمیم‌گیری درباره ادامه کار بنی تمیم یا تعیین سرپرست جدید فدراسیون از اختیارات مجمع فدراسیون کشتی است، گفت: اقدامی غیر از این می‌تواند حتی باعث تعلیق کشتی شود.

کشتی آزاد در راه مسابقات آسیایی چین

تیم‌های ملی کشتی آزاد کشورمان برای حضور در رقابت‌های کشتی قهرمانی آسیا ساعت ۲۳ امشب راهی چین می‌شود

کشتی گیران کرمانشاهی به دنبال افتخارآفرینی در آسیا

کرمانشاه- ایرنا- تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران در حالی عصر روز جمعه (30 فروردین) برای شرکت در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان آسیا، کشورمان را به مقصد چین محل برگزاری مسابقات ترک کرد که 2 کشتی گیر و یک مربی کرمانشاهی نیز در این تیم حضور دارند.

اسفندیاری‌فر: ثبات و آرامش مهمترین خواسته اهالی کشتی است

مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: در طول چهارماه گذشته اردوهای تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان با جدیت، همدلی و صمیمیت برگزار شده است.

ادامه تمرینات تیم ملی کشتی فرنگی جوانان

تمرینات تیم ملی کشتی فرنگی جوانان با حضور ۲۲ کشتی گیر در خانه کشتی «محمد بنا» در حال برگزاری است

تخریب منابع طبیعی مال‌آقا با حکم قضایی متوقف شد

اهواز - ایرنا - دادستان باغملک با بیان اینکه دستور توقف عملیات ساخت جاده در بالادست روستای مال‌آقا داده شده است گفت: هیچکس حق دست‌درازی به منابع طبیعی و ملی را ندارد.