دادگاه تجدیدنظر آمریکا در برنامه مهاجرت «داکا» علیه ترامپ رأی داد

یک دادگاه تجدیدنظر در آمریکا روز پنجشنبه حکم کرد دولت «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا بایستی برنامه‌ای که در دولت قبلی برای محافظت از صدها هزار مهاجر به آمریکا آغاز شده بود را ادامه دهد.مطالب مرتبط

تظاهرات در داکا علیه حمله تروریستی به مسجدی در نیوزیلند

صدها مسلمانان بنگلادشی در اعتراض به حمله تروریستی نیوزیلند در خیابان های داکا تظاهرات کردند.

دادستان کل آمریکا: تبانی ترامپ با روسیه احراز نشد

دادستان کل آمریکا اعلام کرد در گزارش بازرس ویژه دخالت ادعایی روسیه در انتخابات آمریکا شواهد متقنی برای اثبات اتهامات مطرح‌شده علیه دونالد ترامپ یافت نشده است.

دادگاه لاهه با وجود تهدیدات آمریکا جنایات جنگی نظامیان آمریکایی را بررسی می‌کند

پس از تهدیدات آمریکا برای باطل کردن و یا عدم اعطای روادید به اعضای دادگاه لاهه که قصد بررسی جنایات جنگی آمریکا در افغانستان را دارند، این دادگاه تاکید کرد که بطور مستقل به کار خود ادامه خواهد داد.

سناتور آمریکا: ترامپ آتش نژادپرستی را شعله ور کرد

نیویورک- ایرنا- سناتور دمکرات و نامزد ریاست جمهوری آمریکا یکی از برنامه های خود را در صورت پیروزی لغو ممنوعیت ورود مسلمانان به آمریکا برشمرد و گفت: ترامپ با کارهای خود آتش نفرت و نژادپرستی را شعله ور کرد.

نماینده مسلمان کنگره: ترامپ پیامی روشن علیه تروریسم داخلی ارسال کند

تهران-ایرنا- «رشیده طلیب» نماینده دموکرات از ایالت میشیگان آمریکا از دولت «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری این کشور خواست پیامی روشن و رسا علیه برتری طلبی سفیدپوستان و تروریسم در داخل ارسال کند.

هوک: انتظار داریم بغداد به تحریم‌های ایران پایبند باشد/ سفر ترامپ با روحانی قابل مقایسه نیست

رئیس گروه اقدام علیه ایران در وزارت خارجه آمریکا در گفت‌وگو با شبکه عربی زبان وابسته به دولت آمریکا سفر رئیس جمهور کشورمان به عراق را بدون دستاورد خواند و از دولت بغداد نیز خواست تحریم‌های آمریکا علیه ایران را رعایت کند.

حاشیه نشینی؛ محصول مهاجرت بی برنامه

آخرین آمارها در یک بازه زمانی ۵ ساله نشان می‌دهد که ۵۱۷ هزار نفر به تهران مهاجرت کرده و ۳۵۱ هزار نفر هم از تهران خارج شده‌اند.

ادعای ترامپ در خصوص "لغو تحریمهای گسترده جدید" علیه کره شمالی

پس از آن که رئیس جمهور آمریکا در توئیتی جنجالی از دستورش به "لغو تحریمهای گسترده جدید" علیه کره شمالی صحبت کرد، اما مقامهای آمریکایی گفته‌اند که هنوز دولت او هیچ تحریمی را علیه کره شمالی را لغو نکرده است.

ترامپ: پس از روی کار آمدن من، ایران تغییر کرده است/ سخت‌ترین تحریم‌ها را علیه ایران اعمال کردیم

دونالد ترامپ در دیدار با بنیامین نتانیاهو در بخشی از اظهارات خود به موضوع ایران پرداخت و با اشاره به خروج یک‌جانبه آمریکا از توافق هسته‌ای ایران و اعمال دوباره تحریم‌ها علیه آن، مدعی شد که ایران پس از روی کار آمدن وی تغییر کرده است.

اعضای مجمع عمومی سازمان ملل اقدامی جمعی علیه تصمیم آمریکا در مورد جولان انجام دهند

یک کارشناس مسائل خاورمیانه با اشاره به توییت اخیر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا مبنی بر این که زمان آن رسیده که حاکمیت رژیم صهیونیستی بر منطقه جولان به رسیمت شناخته شود، اظهار کرد: این اقدام ترامپ به نوعی مشروعیت بخشی به تجاوز و اشغالگری و برخلاف اراده ج

ترامپ: تحریم های اخیر خزانه داری آمریکا علیه کره شمالی برداشته شود!

انتقاد زن مسلمان کنگره از اسلام هراسی در آمریکا

نماینده دموکرات و مسلمان فلسطینی تبار در کنگره آمریکا از برخوردهای تبعیض آمیز علیه مسلمانان که با حمایت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا انجام می شود، انتقاد کرد.

سی ان ان: عامل حمله نیوزیلند طرفدار ترامپ بوده است

تهران - ایرنا - شبکه خبری تلویزیونی 'سی ان ان' گزارش داد: یکی از مهاجمان به دو مسجد در نیوزیلند پیش از اقدام خود، در بیانیه ای 87 صفحه ای ضمن انزجار علیه مهاجران و مسلمان، خود را طرفدار 'دونالد ترامپ' رییس جمهوری آمریکا معرفی کرده است.

ادعای یک مقام وزارت خارجه آمریکا درباره برنامه موشکی ایران

دستیار وزیر خارجه آمریکا در امور کنترل تسلیحات با تکرار ادعاهای واهی و نخ نمای واشنگتن علیه کشورمان، مدعی شد که برنامه موشکی ایران خاورمیانه را بی‌ثبات می‌کند.

الهان عمر: ترامپ؛ نمی‌توانی ما را از ورود به کنگره منع کنی

نماینده مسلمان کنگره آمریکا در واکنش به موضع‌گیری رئیس‌جمهوری کشورش علیه خود اعلام کرد: ترامپ؛ نمی‌توانی ما را از ورود به کنگره منع کنی.

تظاهرات در واشنگتن علیه سیاست های آمریکا در قبال ونزوئلا

تهران - ایرنا - صدها نفر در واشنگتن و نزدیک کاخ سفید در یک گردهمایی، علیه سیاست های دولت 'دونالد ترامپ' در قبال ونزوئلا اعتراض کردند.

وزارت خزانه‌داری آمریکا، تحریم‌های جدیدی علیه چند نهاد و شخص ایرانی اعلام کرد

وزارت خزانه‌داری آمریکا علیه برخی افراد و نهادهای ایران که ادعا می‌کند به برنامه‌ای در زمینه تحقیقات تسلیحات هسته‌ای در ایران مربوط بوده‌اند، تحریم‌های جدیدی اعمال کرد.

دادگاه بین المللی حبس ابد جلاد صرب را تائید کرد

تهران-ایرنا- دادگاه بین المللی کیفری حکم حبس ابد «رادووان کاراجیچ» سرکرده صرب های بوسنی را به جرم ارتکاب جنایات جنگی علیه مسلمانان بوسنی تائید کرد.

درخواست نیکی هیلی برای لغو معافیت برخی کشورها از تحریم‌های نفتی ایران

نیکی هیلی در اظهرات خصمانه خود علیه ایران در کنفرانس آیپک گفت که ترامپ باید شدت اجرای تحریم‌های آمریکا علیه ایران را بیشتر کند.

تصمیم ترامپ در مخالفت با اعمال تحریم‌های بیشتر علیه کره شمالی

یک منبع آگاه دولت آمریکا از تصمیم رئیس جمهور ایالات متحده در مخالفت با اعمال تحریم‌های جدید علیه کره شمالی خبر داده است.