اسکوئر انیکس بخشی از استودیوی سازنده Battalion 1944 را تصاحب کرد




مطالب مرتبط

اسکوئر انیکس روی یک بازی AAA برای پلی استیشن 5 کار می‌کند

سرقت 135 هزار دلاری/ سارقان برای تصاحب دلارها به جان هم افتادند

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری چندین سارق در یک پرونده سرقت 3 میلیارد تومانی خبر داد که در آن سارقان پس از سرقت اولیه این مبلغ، برای تصاحب پولهای مسروقه اقدام به سرقت از یکدیگر کرده بودند. 

نماینده ولی فقیه درخوزستان:برخی قصد تصاحب موقوفه ها را دارند

اهواز - ایرنا - نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز با تبیین اهمیت وقف و آثار و برکات آن در جامعه گفت:برخی قصد چنگ زدن به موقوفه ها و تصاحب آنان را دارند که باید مقابل آنها ایستاد و در این ارتباط مسئولیت اوقاف و امور خیریه خوزستان سنگین است.

روز کیش، رویدادی سازنده و دفتری تازه است

کیش - ایرنا - معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه آزاد کیش گفت: روز کیش رویدادی سازنده و دفتری تازه برای ادامه پیشرفت و توسعه این جزیره گردشگری است .

مذاکرات آنقدرها هم سازنده نبود

سارا سندرز: مذاکرات دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و دیگر سران جهان در پاریس خیلی خوب و سازنده بوده است.

ظریف: گفت و گوهای سازنده ای با مقام های عراقی داشتیم

تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه با اشاره به حضور رییس جمهوری عراق در ایران و دیدارهای سازنده مقامات دو کشور، نوشت: در تمامی جنبه های روابط همسایگی تعهدات مشترک، محکم و شرایط برد - برد را مد نظر قرار دادیم و منطقه ما اولویت ماست.

همایش فرهنگی روسیه فرصتی برای گفت وگو سازنده ملتها است

مسکو - ایرنا - رئیس جمهوری روسیه در پیامی به مدعوین همایش بین المللی فرهنگی روسیه اعلام کرد: این همایش فرصت مناسبی است تا به توسعه و پیشبرد گفت وگوهای سازنده بین دولت و جامعه در مسائل مختلف کمک کنیم.

منطقه اولویت ماست/ تبادل نظر سازنده ای با مقامات عراقی داشتیم

وزیر خارجه کشورمان پس از گفتگوها و دیدارها با رئیس جمهور و هیات عالیرتبه عراقی در تهران، تاکید کرد: با مقامات عراقی در خصوص قدم های بعدی برای همکاری مشترک تبادل نظر سازنده داشتیم.

گفتگو مکرون و ترامپ بسیار سازنده بود

منبعی در کاخ ریاست جمهوری فرانسه اعلام کرد گفتگوی رؤسای جمهوری فرانسه و آمریکا بسیار سازنده بود و دونالد ترامپ اعلام کرد دو کشور با یکدیگر هم عقیده هستند.

ظریف:منطقه اولویت ماست/تبادل نظر سازنده ای با مقامات عراقی داشتیم

وزیر خارجه کشورمان پس از گفتگوها و دیدارها با رئیس جمهور و هیات عالیرتبه عراقی در تهران، تاکید کرد: با مقامات عراقی در خصوص قدم های بعدی برای همکاری مشترک تبادل نظر سازنده داشتیم.

گفتگوی سازنده ایران و عراق درباره همکاری مشترک در راستای صلح و امنیت منطقه

وزیر خارجه ایران با اشاره به سفر برهم صالح عنوان کرد: با مقامات عراقی در خصوص قدم های بعدی برای همکاری مشترک در زمینه صلح و امنیت منطقه ای گفتگویی سازنده داشتیم.

سفر برهم صالح موید چشم انداز مناسبات سازنده ایران و عراق

تهران- ایرنا- روابط ایران و عراق به ویژه پس از شکست داعش، زمینه ساز رشد و پویایی همکاری های دو جانبه و بروز چشم اندازی های روشنی شده و سفر «برهم صالح» رییس جمهوری جدید عراق به تهران نیز در چارچوب تلاش ها برای تقویت و عمق بخشی به روابط دوجانبه تفسیر می شود

تفسیر قرآن پایان ندارد/ آشنایی با یک دانشمند علوم قرآنی اندونزی

محمد قریش شهاب متولد ۱۶ فوریه ۱۹۴۴ (۲۲ بهمن ۱۳۲۲ ش) در دوران اشغالی ژاپن در منطقه سولاوسی است و اکنون ۷۴ سال دارد. او یک دانشمند علوم قرآنی و وزیر اسبق دین (۱۹۹۸) است.

بخش خصوصی 1944 مگاوات نیروگاه حرارتی به مدار می آورد

مجری طرح های خصوصی شرکت برق حرارتی گفت:​ بخش خصوص 1944مگاوات نیروگاه حرارتی تا قبل پیک مصرف تابستان 98 وارد مدار بهره برداری می کند.

دشمنان منطقه نقش سازنده ایران در منطقه را هدف گرفته‌اند

دستیار ویژه رئیس مجلس درامور بین الملل با اشاره به اقدامات خصمانه آمریکا علیه ایران، آن را اثبات کننده اقتدار ایران خواند و گفت: دشمنان منطقه، نقش سازنده ایران در منطقه را هدف گرفته‌اند.

راه‌های مقابله با فراموشی را بشناسید

دکتر مهدی خواجوی متخصص مغز و اعصاب با حضور در استودیوی خبرگزاری فارس به سولات خبرنگار فارس پاسخ داد.

انتظار شایسته و سازنده مهمترین وظیفه عصر غیبت است

بیرجند - ایرنا - امام جمعه موقت بیرجند گفت: اکنون که در دوره غیبت کبری امام زمان (عج) قرار داریم مهمترین و برترین وظیفه و عمل ما انتظار به معنای واقعی کلمه شایسته، بایسته و سازنده است.

امام رضا(ع) تعامل نیکو و سازنده‌ای در تقریب مذاهب با اهل سنت داشت

رئیس دانشکده مذاهب اسلامی گفت: امام رضا(ع) تعامل نیکو و سازنده‌ای در تقریب مذاهب با اهل سنت دارد.

کاراکتر محبوب «توتورو» به چین می‌رود/ مرمت انیمیشن ژاپنی

انیمه «همسایه من توتورو» اثر هایائو میازاکی ۲ روز دیگر در چین به نمایش درمی‌آید تا اولین محصول استودیوی معروف جیبلی باشد که در این کشور اکران می‌شود.

سازنده Pokemon Go بازی جدید خود با نام Ingress Prime را منتشر کرد