تارون اگرتون در قسمت سوم فیلم Kingsman حضور نخواهد داشت
مطالب مرتبط

کامن در فیلم John Wick 3: Parabellum حضور نخواهد داشت

جنگ تجاری برنده‌ای نخواهد داشت

رییس جمهور چین در اجلاس APEC گفت: جنگ تجاری برنده‌ای به همراه نخواهد داشت و از کشورها خواست نظم مبتنی بر مقررات سازمان جهانی تجارت را حفظ کنند.

سونی در نمایشگاه E3 2019 حضور نخواهد داشت

انتقاد شدید آیت‌الله مکارم‌شیرازی به حضور بانوان در ورزشگاه

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به حضور بانوان در ورزشگاه ها گفت: صحنه‌ها و فیلم‌های حضور در ورزشگاه‌ها رسوایی به دنبال داشت و شما نمی‌توانید حضور زنان در وزشگاه را کنترل کنید، باید ازفضاهای ورزشی فیلم‌ها و هرفرصتی برای تبلیغ دین استفاده کنیم.

فیلم روزهای نارنجی در جشنواره مد فیلم ایتالیا حضور خواهد داشت

۳ فیلم ایرانی به جشنواره «مدفیلم» ایتالیا دعوت شدند

فیلم سینمایی «روزهای نارنجی» به همراه دو فیلم کوتاه «تاریکی» و «من گناهی پراحساس مرتکب شده‌ام» به نمایندگی از سینمای ایران در بیست و چهارمین دوره جشنواره مِد فیلم ایتالیا حضور خواهند داشت.

فیلم ساختن به یک تجارت بدل شده است/ انصراف یک اثر به خاطر فشار‌های آمریکا

یک اثر آمریکایی که درخواست حضور در پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاوت را داشت، بخاطر فشارهای دولت آمریکا از حضور در این جشنواره انصراف داد.

پخش «آن سوی ابرها» هزینه زیادی داشت/ حضور فیلمی اسکاری با صد دلار

وحید نیکخواه آزاد دبیر جشنواره فیلم «رشد» در نشست خبری این رویداد عنوان کرد پخش کننده «آن سوی ابرها» ساخته مجید مجیدی برای حضور فیلم در جشنواره مبلغ زیادی درخواست کرد که میسر نبود.

ششمین حضور بین‌المللی «امیر» در جشنواره مراکش

فیلم سینمایی «امیر» ساخته نیما اقلیما به تهیه‌کنندگی سیدضیا هاشمی به‌عنوان تنها نماینده سینمای ایران در جشنواره بین‌المللی فیلم رِبات مراکش حضور خواهد داشت.]]>

شخصیت‌های بازی Monster Hunter در فیلم آن حضور خواهند داشت

مصالحه با آمریکا درباره تعرفه های تجاری عمر زیادی نخواهد داشت

یونکر، رئیس کمیسیون اروپا گفت: مصالحه با آمریکا درباره تعرفه های تجاری عمر زیادی نخواهد داشت.

آبه: در صورت مالکیت ژاپن بر جزایر مورد اختلاف با روسیه، آمریکا در آنها پایگاه نظامی نخواهد داشت

یک روزنامه ژاپنی نوشت که نخست‌وزیر این کشور به رئیس جمهور روسیه گفته است که اگر جزایر مورد اختلاف دو طرف به ژاپن داده شود، آمریکا در آنها نیرو و پایگاه نظامی نخواهد داشت.

امیر جعفری و الناز شاکردوست در فیلم سینمایی من می‌ ترسم حضور خواهند داشت

رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید

رهبر معظم انقلاب: شما ۲۵ سال آینده را، اصولاً نخواهید دید و به فضل الهی، چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.

افشانی انتصابات جدیدی نخواهد داشت/حضور سرپرست به جای افراد بازنشسته

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: طبق توافقی که با افشانی داشته‌ایم قرار نیست انتصابات جدیدی در بدنه شهردرای صورت بگیرد و بیشتر جابجایی‌های به خاطر برکناری افراد به دلیل بازنشستگی و حضور سرپرست در سازمان و نهادهای شهرداری است.

قسمت آخر «حوالی پاییز» را امشب ببینید

با گذشت ۱۹ قسمت از سریال «حوالی پاییز» به کارگردانی حسین نمازی و تهیه کنندگی سعید پروینی، قسمت پایانی این سریال امشب پخش خواهد شد.

نشست مسکو بدون حضور دولت کابل نتیجه‌ای ندارد

وزیر دادگستری در زمان حکومت طالبان افغانستان معتقد است نشست مسکو درباره افغانستان بدون حضور دولت کابل هیچ‌گونه نتیجه مثبتی را در قبال تأمین صلح افغانستان نخواهد داشت.

انگشت مجاهدان فلسطینی هرگز از روی ماشه کنار نخواهد رفت

یحیی السنوار با تأکید بر ادامه مقاومت در برابر اشغالگران و ادامه تظاهرات بازگشت اظهار داشت: انگشت مجاهدان ما هرگز از روی ماشه سلاح مقاومت کنار نخواهد رفت.

نیکی مظفری: حضور بازیگران نام‌آشنا می‌تواند به رونق فیلم کوتاه کمک کند

بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون گفت: به عنوان یک بازیگر اعتقاد دارم بازیگران نام‌آشنا با حضور در پروژه‌های فیلم کوتاه می‌توانند هم به فیلمسازان فیلم کوتاه که عمدتاً جوان هستند انگیزه بدهند و هم به رونق فیلم کوتاه کمک کنند.

حضور سینمای ایران در جشنواره بین‌المللی فیلم خانه آسیا در بارسلونا

سینمای ایران با همکاری بنیاد سینمایی فارابی و رایزنی فرهنگی ایران در اسپانیا، در ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم خانه آسیا که در بارسلونا برگزار شد، حضوری چشمگیر داشت.