ایران درباره به خطر افتادن ایمنی دریانوردی از سوی آمریکا هشدار داد

سفارت ایران در انگلیس در نامه‌ای به دبیرکل سازمان بین‌المللی دریانوردی در لندن، خواستار بررسی ویژه این موضوع در شورای سازمان دریانوردی شد.مطالب مرتبط

ایران درباره به خطر افتادن ایمنی دریانوردی از سوی آمریکا هشدار داد

سفارت ایران در انگلیس در نامه‌ای به دبیرکل سازمان بین‌المللی دریانوردی در لندن، خواستار بررسی ویژه این موضوع در شورای سازمان دریانوردی شد.

شکایت ایران از آمریکا در سازمان بین المللی دریانوردی

رئیس سازمان بنادر و دریانوردی از شکایت ایران و ثبت سند مغایرت تحریم‌های یکجانبه آمریکا با قوانین و مقررات بین المللی دریایی در سازمان بین المللی دریانوردی و انتشار بیانیه اعتراضی در این مورد خبر داد.

هشدار آمریکا به بانک‌ها و شرکت‌های اروپایی درباره مبادله با ایران

نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران روز پنجشنبه به بانک‌ها و شرکت‌های اروپایی درباره هر گونه مبادله با ایران، در شرایط بازاعمال تحریم‌ها علیه تهران هشدار داد.

اقدام آمریکا نقض معاهدات بین المللی دریانوردی است

سفارت ایران در لندن با ارسال نامه‌ای به دبیر کل سازمان بین المللی دریانوردی، ضمن محکوم کردن اقدام آمریکا نوشت: این اقدام نقض معاهدات بین المللی دریانوردی است.

شکایت ایران از آمریکا در سازمان بین‌المللی دریانوردی

سفیر ایران در انگلیس از ارسال نامه ای به دبیرکل سازمان بین المللی دریانوردی در محکومیت تحریم های یکجانبه آمریکا علیه کشتی های ایرانی خبر داد.

نامه سفارت ایران در لندن به دبیرکل سازمان بین المللی دریانوردی در محکومیت اقدام آمریکا

سفارت ایران در لندن با ارسال نامه‌ای به دبیر کل سازمان بین المللی دریانوردی، ضمن محکوم کردن اقدام آمریکا نوشت: این اقدام نقض معاهدات بین المللی دریانوردی است.]]>

ایران از آمریکا به سازمان بین المللی دریانوردی شکایت کرد

لندن – ایرنا – سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن در نامه ای به دبیرکل سازمان بین المللی دریانوردی (آیمو) با شکایت از تحریم های یکجانبه آمریکا، خواستار بررسی ویژه تاثیر این تحریم ها شد.

شکایت ایران از آمریکا هفته آینده به IMO تقدیم می‌شود

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: شکایت ایران از اعمال محدودیت ها و تحریم های ظالمانه آمریکا علیه حمل و نقل دریایی، هفته آینده تقدیم سازمان بین المللی دریانوردی در لندن می‌شود.

نامه سفارت ایران در لندن به دبیرکل سازمان بین المللی دریانوردی در محکومیت اقدام آمریکا

سفیر ایران در لندن از ارسال نامه سفارت ایران به دبیرکل سازمان بین المللی دریانوردی در محکومیت درخواست آمریکا از کشورها برای ممانعت از پهلوگیری کشتی های ایرانی در بنادر آنها خبر داد.

سئول: کره شمالی خواستار به تعویق افتادن مذاکره با پامپئو شده است

یک دیپلمات ارشد کره جنوبی از درخواست کره شمالی برای به تعویق افتادن مذاکرات مقام های عالی رتبه این کشور با آمریکا خبر داده است.

رجبی: مالکان پروژه‌های نیمه کاره باید تمهیدات ایمنی را فراهم کنند

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت‌: مالکان پروژه‌هایی که به هر دلیلی نیمه کاره رها شده‌اند باید با نظارت دستگاه‌های ذی ربط ملزم به رعایت نکات ایمنی برای جلوگیری از به خطر افتادن جان عابران شوند.

آیا ایران با موفقیت از تحریم‌های آمریکا عبور خواهد کرد؟

مقامات و تحلیل‌گران بر این باورند که ایران به لطف افزایش قیمت‌های نفت و فاصله افتادن بین آمریکا و قدرت‌های جهانی، خواهد توانست از طوفان تحریم‌های جدید آمریکا عبور کند.

سندرز درباره دخالت ترامپ در تحقیقات «مولر» هشدار داد

تهران – ایرنا - «برنی سندرز» سناتور مستقل ایالت ورمونت به دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا درباره هر گونه دخالت در پرونده بررسی دخالت ادعایی روسیه در انتخابات 2016 این کشور هشدار داد.

آنگلا مرکل نسبت به افتادن در "ورطه ناسیونالیسم افراطی" هشدار داد

آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان، در نطق خود به مناسبت صدمین سالگرد پایان جنگ جهانی اول، بار دیگر نسبت به تهدیدها علیه صلح در اروپا و جهان هشدار داد. او انتقاد خود را متوجه موج رو به گسترش ملی‌گرایی کرد.

اعتراض ایران به اقدامات آمریکا در نقض معاهدات دریانوردی

هشدار درباره وقوع جنگ سرد جدید در نظام بین‌الملل

فرانسه نسبت به وقوع جنگ سرد جدید میان چین و آمریکا هشدار داد.

هشدار آمریکا به بانک‌ها و شرکت‌های اروپایی درخصوص مبادله با ایران

برایان هوک نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران به بانک‌ ها و شرکت‌ های اروپایی در خصوص مبادله با ایران هشدار داد.

ایران قطب تشخیص و درمان بیماری های نقص ایمنی در آسیا

تهران-ایرنا- معاون مرکز تحقیقات نقص ایمنی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به اینکه ایران قطب تشخیص و درمان بیماری های نقص ایمنی است، گفت: ایران و ژاپن در تشخیص و درمان بیماری های نقص ایمنی در آسیا پیشرو هستند.

شکایت ایران از آمریکا؛ این بار در لندن

چند روز پس از آغاز دور نهایی تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ایران، معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داده که نماینده کشورمان در IMO (سازمان بین‌المللی دریانوردی) رسما شکایتی علیه این تصمیم یکجانبه ارائه خواهد کرد.

هشدار حزب ایرلندی درباره فروپاشی بریتانیا

حزب اتحاد دموکراتیک ایرلند شمالی با انتقاد شدید از طرح پیشنهادی نخست وزیر انگلیس درباره برگزیت، نسبت به خطر فروپاشی بریتانیای متحد هشدار داده است.