خروج انگلیس از اتحادیه اروپا و نگرانی صنعت گردشگری این کشور

مذاکره کننده ارشد اروپا روز گذشته اعلام کرد پیشرفت در مذاکرات برگزیت کافی نبوده است. این موضوع سبب نگرانی صنعت گردشگری انگلیس شده است.مطالب مرتبط

اتحادیه اروپا باز هم با تمدید مهلت برگزیت موافقت کرد

لندن – ایرنا – سران 27 کشور عضو اتحادیه اروپا پس از ساعت های بحث و بررسی و به رغم اختلاف نظر عمیق شرکت کنندگان، با تمدید مهلت خروج انگلیس از اتحادیه اروپا موافقت کردند.

استقبال رئیس صندوق بین المللی پول از تعویق خروج انگلیس از اتحادیه اروپا

کریستین لاگارد افزود تعـویق برگزیت از نتایج وحشتناک خروج بدون توافـق انگلیس از اتحادیـه اروپـا جلوگیری می کند.

اتحادیه اروپا ۶ماه دیگر به انگلیس برای برگزیت مهلت داد

سران اروپا ۶ ماه دیگر به انگلیس برای تصمیمگیری درباره خروج از اتحادیه اروپا مهلت دادند.

مقام آلمانی:اتحادیه اروپا برای جلوگیری از برگزیت بدون توافق، متحد است

تهران - ایرنا - وزیر اقتصاد آلمان گفت: موافقت دوباره اتحادیه اروپا با تمدید مهلت خروج انگلیس از این اتحادیه ، نشان می دهد که رهبران اروپایی قادر به یافتن زمینه های مشترک و حفظ وحدت برای جلوگیری از خروج بدون توافق لندن هستند.

توسک: اروپا منتظر پیام روشن انگلیس درباره آینده برگزیت است

لندن – ایرنا – رئیس شورای اروپا بار دیگر تأکید کرد که توافق به‌ دست‌ آمده میان دولت لندن و بروکسل درباره نحوه خروج انگلیس از اتحادیه اروپا قابل‌ مذاکره نیست و افزود: شورای اروپا منتظر پیام روشن انگلیس درباره حرکت به سمت جلو است.

اشتاین مایر:انگلیس باید پیش از انتخابات پارلمان اروپا تصمیم بگیرد

تهران - ایرنا - رئیس جمهوری آلمان در مصاحبه با نشریه «زوددویچه سایتونگ» بر لزوم تصمیم گیری انگلیس برای خروج از اتحادیه اروپا تا پیش از انتخابات پارلمان اروپا تاکید کرد.

شرکت فولاد انگلیس به دلیل برگزیت با مشکل مالی جدی مواجه شد

لندن – ایرنا – قطع میلیون‌ها پوند کمک ‌هزینه اتحادیه اروپا، شرکت فولاد انگلیس را در آستانه خروج این کشور از این اتحادیه با مشکل مالی جدی مواجه کرده است.

برنامه‌ریزی دولت ترزا می برای خروج بدون توافق از اتحادیه اروپا

سخنگوی نخست‌وزیر انگلیس اعلام کرد، دولت ترزا می به برنامه‌ریزی درباره احتمال خروج بدون توافق از اتحادیه اروپا ادامه خواهد داد.

تمدید شش ماهه مهلت انگلیس برای خروج از اتحادیه اروپا

برگزیت ؛ وقت اضافه با چالشهای جدید

دولت انگلیس که ناکامی اش در یافتن راهی برای خروج این کشور از بن بست برگزیت او را به گرفتن وقت اضافه شش ماهه از اتحادیه اروپا واداشت، در پارلمان با تداوم شماتتها استقبال شد.

یونکر همچنان نگران برگزیت بدون توافق است

رئیس کمیسیون اروپا: بیم آن دارد که خروج انگلیس از اتحادیه اروپا (برگزیت) بدون توافق میان لندن و بروکسل اتفاق بیفتد.

مهلت اتحادیه اروپا به نخست وزیر انگلیس برای برگزیت

رهبران اتحادیه اروپا سرانجام به بریتانیا 6 ماه دیگر فرصت دادند تا از این بلوک سیاسی و اقتصادی خارج شود.

ابراز نگرانی پارلمان آلمان درباره تعمیق شکاف‌های ایجاد شده در اتحادیه اروپا

رئیس پارلمان آلمان در سخنانی درباره تعمیق شکاف های ایجاد شده در اتحادیه اروپا و دست کم گرفته شدن نگرانی های شهروندان شرق این اتحادیه هشدار داد.

نگرانی حزب کارگر انگلیس نسبت به از دست دادن میلیونی حامیانش

رهبر حزب کارگر در پارلمان اروپایی و سایر مقام‌های ارشد اروپایی به رهبر حزب کارگر انگلیس هشدار داده‌اند که اگر از دومین همه پرسی در مانیفست خود برای انتخابات ماه آتی اتحادیه اروپا حمایت نکند، میلیون‌ها تن از رأی دهندگان مخالف بریگزیت خود را از دست می‌دهد.

بورس‌های اروپایی سبزپوش ماندند

به دنبال تمدید مهلت خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، بورس های اروپایی مسیر صعودی خود را حفظ کردند.

احزاب راستگرای افراطی؛ برندگان اصلی نزاع در اتحادیه اروپا بر سر برگزیت

تهران - ایرنا - نظرسنجی ها در باره محبوبیت احزاب سیاسی اروپا نشان می دهد از نزاع بر سر ماندن یا رفتن انگلیس از اتحادیه اروپا، بیش از همه احزاب راست افراطی سود برده اند.

تب کناره‌گیری «می» از قدرت بالا گرفت

لندن – ایرنا – دو نشریه انگلیسی ساندی میل و ساندی تایمز با اشاره به عمق نارضایتی‌های داخلی از عملکرد ترزا می نخست وزیر انگلیس در مورد نحوه مدیریت این کشور در خروج از اتحادیه اروپا، از موج جدید فشار هم‌حزبی‌های او برای کناره‌گیری از قدرت خبر دادند.

رایزنی لوپن برای قدرت گرفتن پوپولیست‌ها در اتحادیه اروپا

لوپن، از چهره‌های مطرح راست‌های افراطی در اتحادیه اروپا از وزیر کشور تندرو ایتالیا برای تشکیل یک گروه پوپولیستی در این نهاد اتحادیه اروپا پس از انتخابات ماه آتی در سراسر این منطقه حمایت کرد.

نگرانی از افت سطح تولید صنایع و بیکاری اروپا را به مذاکره با آمریکا وادار کرد/ فرانسه حاضر به همکاری نیست

نگرانی از افت سطح تولید صنایع، بیکاری و... سب شده اتحادیه اروپا، بدون یکی از قوی‌ترین اعضای خود یعنی فرانسه، با آمریکا بر سر رفع موانع تبادلات تجاری به مذاکره بپردازد. ]]>

انتظارات اتحادیه اروپا از ترکیه

سخنگوی کمیسیون اتحادیه اروپا اعلام کرد که درهای اتحادیه اروپا به روی ترکیه باز است اما نباید اجازه داد که لولاهای این در٬ زنگ بزنند.