خروج انگلیس از اتحادیه اروپا و نگرانی صنعت گردشگری این کشور

مذاکره کننده ارشد اروپا روز گذشته اعلام کرد پیشرفت در مذاکرات برگزیت کافی نبوده است. این موضوع سبب نگرانی صنعت گردشگری انگلیس شده است.مطالب مرتبط

سیاست دولت انگلیس مشکل فقر را در این کشور تشدید کرده است

فیلیپ آلستون گفت: خروج انگلیس از اتحادیه اروپا مشکلات فقرا را در این کشور تشدید خواهد کرد، زیرا خروج انگلیس از اتحادیه اروپا (برگزیت) به تضعیف اقتصاد این کشور منجر خواهد شد.

هشدار اتحادیه صنایع آلمان نسبت به عواقب فاجعه‌بار خروج انگلیس از اروپا

اتحادیه صنایع آلمان هشدار داد با توجه به مواضع نخست وزیر انگلیس در قبال اروپا،‌ شرکت‌های آلمانی باید خود را برای خروج بدون توافق این کشور از اتحادیه اروپا آماده کنند.

انگلیس و اروپا درباره پیش‌نویس برگزیت توافق کردند

لندن – ایرنا – گزارش‌های تائید نشده حاکی است که انگلیس و اتحادیه اروپا بر سر پیش‌نویس توافقنامه خروج لندن از اتحادیه اروپا به نتیجه رسیده‌اند.

استعفا و رأی عدم اعتماد طالع این روزهای نخست‌وزیر انگلیس

لندن–ایرنا–نخست‌وزیر انگلیس در حالی برای جلب حمایت افکار عمومی برسر پیش‌نویس توافقنامه خروج از اتحادیه اروپا به تکاپو افتاده که هر دو طیف مخالفان و طرفداران خروج از اتحادیه اروپا با توافقنامه به‌دست‌آمده با بروکسل مخالف بوده و برای برکناری«ترزا می»از قدرت

ترزا می: همچنان خروج از اتحادیه اروپا را دنبال می کنیم

نخست وزیر انگلیس با وجود افزایش مخالفت ها و استعفای چهار وزیر و عضو هیئت دولت از طرحش مبنی بر خروج از اتحادیه اروپا دفاع کرد و آن را متضمن خواست مردم و تامین کننده منافع آنها دانست.

روزهای دشوار ترزا می در دولت انگلیس

نخست وزیر انگلیس پیشنهادهایی را که در مخالفت با طرح وی برای خروج انگلیس از اتحادیه اروپا ارائه شده  اند، رد کرد .

کابینه انگلیس با پیش نویس طرح برگزیت موافقت کرد

هیأت وزرای دولت انگلیس از توافقنامه پیشنهادی نخست وزیر این کشور برای خروج از اتحادیه اروپا حمایت کرده است.

نشست وزیران خارجه اتحادیه اروپا درباره برگزیت

تهران - ایرنا - وزرای امور خارجه اتحادیه اروپا روز دوشنبه در نشست 'بروکسل' در مورد خروج انگلیس از اتحادیه اروپا (برگزیت)، نسبت به نتیجه رسیدن مذاکرات با لندن ابراز خوشبینی کردند.

فرانسوی های مقیم انگلیس می خواهند این کشور را ترک کنند

نظرسنجی: از هر ده فرانسوی که در انگلیس زندگی می کنند, بیش از یک نفر مایل هستند در چشم انداز خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، این کشور را ترک کنند.

ارتش انگلیس آماده شرایط بعد از برگزیت

معاون وزیر دفاع انگلیس خبر داد ارتش این کشور طرح‌هایی را برای حمایت در صورت خروج این کشور از اتحادیه اروپا بدون حصول توافق، در نظر دارد.

نخست‌وزیر انگلیس کابینه‌اش را ترمیم کرد

لندن – ایرنا – پس از کناره‌گیری وزیران برگزیت و کار و امور بازنشستگی انگلیس در اعتراض به‌پیش نویس توافقنامه خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، دفتر نخست‌وزیری انگلیس اعلام کرد که جانشین این افراد انتخاب‌شده است.

انگلیس مدعی توافق با بروکسل بر سر متن «برگزیت» شد

دولت انگلیس روز سه‌شنبه مدعی شده میان بر سر متن پیش‌نویس خروج این کشور از اتحادیه اروپا توافق حاصل شده است.

پیشنویس توافق برگزیت؛ کابوس جدید «می»

لندن – ایرنا – کمتر از سه ساعت دیگر «ترزا می» نخست ‌وزیر انگلیس پیش ‌نویس توافقنامه خروج از اتحادیه اروپا را که حاصل دو سال مذاکره با بروکسل است را به اعضای دولت ارائه خواهد داد و امیدوار است تا با جلب حمایت آن‌ها، گام‌های پایانی خروج رسمی انگلیس از اتحاد

طلای جهانی گران‌تر شد

قیمت طلا در معاملات روز جمعه بازار آسیا تحت تاثیر افزایش تقاضا برای خرید این فلز ارزشمند به دلیل نگرانی سرمایه‌گذاران نسبت به پیامدهای خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، افزایش یافت و به بالاترین حد خود در یک هفته اخیر صعود کرد.

بر سر متن توافق خروج انگلیس از اتحادیه اروپا موافقت شد

آخرین فرصت برای تصویب خروج انگلیس از اتحادیه اروپا

عضو کابینه انگلیس به دلیل اختلاف بر سر برگزیت استعفا کرد

لندن- ایرنا- معاون وزیر امور حمل ‌ونقل انگلیس روز جمعه در ادامه مخالفت‌ها با طرح دولت «ترزا می» درباره خروج از اتحادیه اروپا، از سمت خود کناره‌گیری کرد.

طرح‌های احتمالی ارتش انگلیس برای برگزیت بدون توافق

مقام‌های ارشد نظامی بریتانیا از آماده شدن طرح‌های احتمالی از سوی نیروهای مسلح انگلیس در خصوص چگونگی دفاع از کشور در صورت خروج از اتحادیه اروپا بدون دستیابی به یک توافق نهایی خبر می‌دهند.

دومین وزیر کابینه انگلیس در یک روز استعفا کرد

لندن-ایرنا-«استر مک وی» دومین وزیر کابینه انگلیس روز پنجشنبه در واکنشی اعتراضی به اقدام شب گذشته اعضای دولت این کشور مبنی بر موافقت با پیش نویس موافقتنامه خروج از اتحادیه اروپا، از مقام خود کناره گیری کرد.

دونالد تاسک: اتحادیه اروپا آماده منتفی شدن بریگزیت و ماندن انگلیس است

دونالد تاسک تاکید کرد اتحادیه اروپا آماده سناریویی است که بریگزیت در آن منتفی شده و بریتانیا از خروج از این اتحادیه چشم پوشی کند.