خروج انگلیس از اتحادیه اروپا و نگرانی صنعت گردشگری این کشور

مذاکره کننده ارشد اروپا روز گذشته اعلام کرد پیشرفت در مذاکرات برگزیت کافی نبوده است. این موضوع سبب نگرانی صنعت گردشگری انگلیس شده است.مطالب مرتبط

تعویق برگزیت و توپی که بار دیگر به زمین «ترزا می» افتاد

لندن - ایرنا - با رأی موافق پارلمان انگلیس به تعویق مهلت قانونی خروج این کشور از اتحادیه اروپا، فشارها روی 'ترزا می' نخست‌ وزیر برای ارائه طرح اصلاح‌ شده‌ای که نگرانی پارلمان درباره نحوه خروج از اتحادیه اروپا را رفع کند، افزایش یافت.

آغاز تظاهرات 400 کیلومتری هواداران برگزیت

لندن – ایرنا – دو هفته مانده به مهلت قانونی خروج انگلیس از اتحادیه اروپا و درحالی که پارلمان این کشور هفته گذشته به تعویق برگزیت رای داد، هواداران خروج از اتحادیه اروپا از صبح روز شنبه دست به تظاهراتی زدند که از شمال شرق انگلیس آغاز و دو هفته دیگر در مقاب

بحران برگزیت؛ ۳ روز تا پایان مهلت قانونی انگلیس

همزمان با تداوم کشمکش‌های دولت و پارلمان انگلیس بر سر برگزیت؛ مقامات اتحادیه اروپا اعلام کردند آماده خروج بدون توافق انگلیس از این اتحادیه هستند.

اثاث‌کشی بزرگ‌ترین بانک آمریکایی از انگلیس

بانک جی پی مورگان آماده انتقال ۳۰۰ نفر از کارکنان ماهر خود از انگلیس به یک کشور دیگر اروپایی در صورت خروج بدون توافق انگلیس از اتحادیه اروپا است.

موافقت اتحادیه اروپا با تعویق بریگزیت

کشورهای اتحادیه اروپا با تمدید مهلت خروج انگلیس از این اتحادیه تا ۲۲ مه آتی موافقت کردند.

نخست‌وزیر انگلیس، پارلمان را برسر برگزیت کیش کرد

لندن – ایرنا – نخست‌وزیر انگلیس روز پنجشنبه در حالی برای شرکت در نشست سران اتحادیه اروپا و تلاش برای کسب موافقت رهبران اروپا با تعویق اجرای برگزیت راهی بروکسل شد که پارلمان کشورش را متهم ردیف اول ایجاد بحران درروند خروج از اتحادیه اروپا می‌داند.

مهمترین خبر‌های جهان (۷-۱۹)

اتحادیه اروپا درخواست انگلیس برای تعویق سه ماهه خروج از این اتحادیه را رد کرد

زیان سنگین برگزیت برای اقتصاد اروپا

نتایج یک تحقیق جدید نشان می‌دهد که اتحادیه اروپا در صورت خروج بدون توافق انگلیس از این اتحادیه متحمل زیان سالانه ۴۰ میلیارد یورویی خواهد شد.

اتحادیه اروپا برای برگزیت بدون توافق آماده است

اتحادیه اروپا در بیانیه‌ای تأکید کرد که تمهیدات لازم را برای خروج بدون توافق انگلیس از این اتحادیه اندیشیده است.

دودستگی در حزب دولت انگلیس برسر آینده برگزیت

لندن – ایرنا – درحالی‌که روند خروج انگلیس از اتحادیه اروپا به بن‌بست خورده است، تعداد قابل‌توجهی از هم حزبی‌های «ترزا می» خواستار کناره‌گیری وی از قدرت هستند تا به این ترتیب چهره تازه نفسی کشور را از این وضعیت خارج کند.

مخالفت انگلیسی ها با خروج از اتحادیه اروپا

طومار مخالفان خروج از اتحادیه اروپا رکورد ۵ میلیون امضاء را شکست.

تاکید اتحادیه اروپا بر لزوم خروج انگلیس تا دوم خردادماه

اتحادیه اروپا برای برگزیت بی توافق آماده شد

لندن – ایرنا – همزمان با افزایش اختلاف‌نظرها درباره نحوه خروج انگلیس از اتحادیه اروپا و فشارهای بی‌سابقه روزهای اخیر برای کناره‌گیری «ترزا می» از قدرت، کمیسیون اروپا روز دوشنبه اعلام کرد که آخرین مقدمه‌ چینی‌ها برای احتمال تحقق برگزیت بی توافق به پایان ر

اتحادیه اروپا با درخواست تعویق سه ماهه خروج انگلیس مخالفت کرد

مهمترین اخبار جهان(7-19)

هزاران نفر از مخالفان خروج انگلیس از اتحادیه اروپا با برگزاری راهپیمایی در مرکز شهر لندن لغو خروج یا برگزاری همه پرسی دوم بر سر برگزیت را خواستار شدند .

خروج سرسام آور دارایی‌ها از انگلیس در آستانه برگزیت

نتایج یک تحقیق جدید نشان می‌دهد حدود ۹۰۰ میلیارد پوند دارایی از انگلیس خارج و به دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا منتقل شده است.

اتحادیه اروپا برای خروج بدون توافق انگلیس آمادگی دارد

پاریس درباره خروج بدون توافق انگلیس از اتحادیه اروپا هشدار داد

برگزیت، انگلیس را به بحران کشانده است

لندن – ایرنا – پس از مخالفت جنجالی رئیس مجلس عوام انگلیس با رأی گیری مجدد پارلمان بر سر طرح قبلی دولت درباره نحوه خروج از اتحادیه اروپا، یک سخنگوی دفتر نخست‌ وزیری اعلام کرد که برگزیت، این کشور را به بحران کشانده است.

ترزا می: تا زمان نخست‌وزیر بودن من، بریگزیت به تعویق نمی‌افتد

نخست وزیر انگلیس تاکید کرد که مصمم است روند خروج انگلیس از اتحادیه اروپا تا تاریخ ۳۰ ژوئن تکمیل شود.