باید زمینه رقابت کالاهای داخلی با خارجی فراهم شود

شهرری - ایرنا - امام جمعه موقت شهرری گفت: مسئولان سازمان استاندار کشور باید نسبت به معیارهای استاندارد کالاهای ساخت داخل سختگیری های لازم را داشته باشند تا صنایع داخلی توان رقابت با کالاهای خارجی را پیدا کنند.مطالب مرتبط

رفع مشکلات سرمایه گذاران خارجی مشوقی برای جذب سرمایه است

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: حمایت از حضور سرمایه گذاران خارجی و رفع مشکلات آنان مشوقی برای جذب سرمایه های بیشتر است و باید زمینه لازم برای جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی در همه بخش های این استان فراهم شود.

نوبخت: باید زمینه گسترش فعالیت ایسنا را فراهم کنیم

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور تاکید کرد: باید زمینه گسترش فعالیت خبرگزاری موفق و مفید ایسنا را بیش از پیش فراهم کنیم.

توسعه صادرات کالاهای داخلی در مقابله با تحریم تحمیلی

با افزایش صادرات کالاهای تولید داخل به کشورهای خارجی می توان با تحریم های تحمیلی و ظالمانه دشمنان علیه کشور مقابله کرد.

رقابت 15 قصه‌گوی ایرانی و خارجی در جشنواره قصه‌گویی

تهران- ایرنا- گروه داوری بیست‌ و یکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی از میان 397 اثر ارسالی 15 قصه را از میان قصه های داخلی و خارجی برای رقابت در بخش بین الملل معرفی کرد.

کاغذبازی را رها کنیم تا سرمایه‌گذاری انجام شود

نماینده عالی دولت در استان زنجان گفت: باید کاغذبازی را رها کنیم تا بستر لازم برای سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی فراهم شود.

معاهدات خارجی و اجرای مِیلی قوانین داخلی

چرا ما امروز باید به خاطر عدم اجرای قوانین داخلی موجود و یا حتی قوانینی که باید پیش‌بینی و تدوین می‌شد و نشده است، در جایگاه متهم قرارگرفته و از قوانین تحمیلی اجنبی تمکین کنیم؟

رسالت دانشجو مبارزه با استبداد داخلی و استعمار خارجی است

اصفهان- ایرنا- نائب رئیس مجلس گفت: رسالت دانشجو مبارزه با استبداد داخلی و استعمار خارجی و لازمه آن نقد واقعی است که تخصص می خواهد و باید از یک سو مراقب باشد نقاط مثبت و منفی را را هم بازگو کند.

رسالت دانشجو مبارزه با استبداد داخلی و استعمار خارجی است

اصفهان- ایرنا- نائب رئیس مجلس گفت: رسالت دانشجو مبارزه با استبداد داخلی و استعمار خارجی و لازمه آن نقد واقعی است که تخصص می خواهد و باید از یک سو مراقب باشد نقاط مثبت و منفی را را هم بازگو کند.

محدودیتی برای حمایت از کالاهای داخلی نداریم

وزیر صنعت ، معدن و تجارت با بیان این‌که هیچ محدودیتی برای حمایت از کالاهای داخلی نداریم، گفت: هر کجا که قوانین و مقررات تسهیل‌گر متناسب با شرایط روز کشور نباشد، دولت برای رفع مشکلات آن‌ها اعلام آمادگی کرده است.

فضای مناسبی برای بیان انتقاد و ایده مردم فراهم نکنیم، زمینه ناامنی فراهم می‌شود

وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: بعد از ۳۰ ماه مذاکره سنگین موفق شدیم به یک تفاهم بین المللی به عنوان برجام برسیم و زمینه لغو تحریم‌های ناعادلانه و ظالمانه علیه کشور را فراهم کنیم. می رفتیم مسیر توسعه کشور را با جدیت و توفندگی بیشتر آغاز کنیم که به دلیل عهدش

انتقاد آیت‌الله علم‌الهدی از عدم حمایت از شبکه‌های اجتماعی داخلی؛ امکانات این شبکه‌ها مقابل خارجی‌ها زیرصفر است

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی گفت: بنا شد شبکه‌های اجتماعی داخلی تقویت شود و این مسئله تصویب و وزارت ارتباطات مسئول اجرایی شد اما امروز متاسفانه امکانات شبکه‌های اجتماعی داخلی در مقابل خارجی صفر و بلکه زیر صفر است.

آزادکاران از صبح روز پنجشنبه به میدان می‌روند

برنامه برگزاری پنجمین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه جهان با حضور مدعیان داخلی و خارجی اعلام شد.

پهنای باند همه شبکه‌های اجتماعی داخلی ۲ برابر خارجی‌ها می‌شود

خطیب جمعه مشهد پهنای باند ۵۰۰ گیگی تلگرام و ۳۲ گیگی شبکه‌‌های داخلی را به اتوبان ۴ بانده دشمن در برابر جاده خاکی مدافعان تعبیر کرد و وزارت ارتباطات از اختصاص پهنای باندی معادل ۲ برابر همه شبکه‌های خارجی به داخلی‌ها به زودی خبر داد.

پهنای باند همه شبکه‌های اجتماعی داخلی 2 برابر خارجی‌ها می شود

خطیب جمعه مشهد پهنای باند ۵۰۰ گیگی تلگرام و ۳۲ گیگی شبکه‌‌های داخلی را به اتوبان 4 بانده دشمن در برابر جاده خاکی مدافعین تعبیر کرد و وزارت ارتباطات از اختصاص پهنای باندی معادل 2 برابر همه شبکه‌های خارجی به داخلی‌ها تا به زودی خبر داد.

اجرای آیین نامه خرید کالای داخلی به تجاری سازی ایده ها کمک می کند

اصفهان - ایرنا - رییس اداره انتقال فناوری و تجاری سازی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: اجرای کامل آیین نامه خرید کالای تولید داخلی و ممنوعیت خرید کالاهای خارجی توسط دستگاه های اجرایی به تجاری سازی ایده های فناورانه کمک می کند.

انتقاد سازنده زمینه پیشرفت جامعه را فراهم می کند

کرمان - ایرنا - فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: رسانه ها در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی انتقاد سازنده داشته باشند تا زمینه پیشرفت جامعه هموار و فراهم شود.

پاکستان زمینه مذاکرات طالبان و آمریکا را فراهم کرده است

نخست وزیر پاکستان طی اظهاراتی اعلام کرد که اسلام آباد زمینه گفتگوی طالبان و آمریکا در راستای پیشبرد مذاکرات صلح افغانستان را فراهم کرده است.

زمینه توسعه سایت موزه بندیان درگز فراهم می‌شود+فیلم

مدیرکل میراث فرهنگی خراسان رضوی گفت: زمینه توسعه سایت موزه بندیان درگز و تملک تپه تاریخی اطراف آن فراهم می‌شود.

شهرداری ها زمینه حضور سرمایه گذاران را فراهم کنند

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: شهرداری ها با ایجاد فضای مناسب زمینه ورود سرمایه گذاران را در این شهر و استان فراهم کنند.

اقلامی که اروپایی‌ها وارداتش را به ایران فراهم خواهند کرد

یک اقتصاددان با اشاره به وعده مسئول سیاست خارجی اروپا مبنی بر نهایی شدن سازوکار مالی اروپا تا دو هفته دیگر، گفت: احتمالا اروپایی‌ها سعی می‌کنند بتوانند مسیر واردات مواد غذایی، داروها و حتی برخی از کالاهای لوکس به ایران را باز کنند.