تغییر آدرس سامانه سفرهای خارجی وزارت علوم

آدرس سامانه سفرهای خارجی وزارت علوم تحقیقات و فناوری به منظور تسهیل امور مربوط به شرکت اعضای هیات علمی در رویدادهای علمی بین المللی تغییر کرد.مطالب مرتبط

تغییر آدرس سامانه سفرهای خارجی وزارت علوم

آدرس سامانه سفرهای خارجی وزارت علوم تحقیقات و فناوری به منظور تسهیل امور مربوط به شرکت اعضای هیات علمی در رویدادهای علمی بین المللی تغییر کرد.

آدرس سامانه سفرهای خارجی وزارت علوم تغییر کرد

آدرس سامانه سفرهای خارجی وزارت علوم تحقیقات و فناوری به منظور تسهیل امور مربوط به شرکت اعضای هیات علمی در رویدادهای علمی بین المللی تغییر کرد.

اپلیكیشن‌های سامانه كیفی هوای كشور رونمایی شد

مدیرکل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط ‌زیست درباره سامانه ملی پایش کیفیت هوا گفت: سامانه پایش كیفی هوا به آدرس aqms.doe.ir ، شاخص کیفیت هوا را در 31 استان کشور به‌صورت برخط در اختیار قرار می‌دهد.

پایان ارزان‌فروشی کاذب هواپیماهای خارجی!

هواپیماهای خارجی که از یک هفته پیش، قیمت سفرهای هوایی را کاهش دادند، از امروز به شرایط عادی برمی‌گردند و دوباره بلیت‌ها را با «ارز آزاد» محاسبه می‌کنند.

پایان ارزان‌فروشی کاذب پروازهای خارجی!

خطوط هوایی خارجی که از یک هفته پیش، قیمت سفرهای هوایی را کاهش دادند، از امروز به شرایط عادی برمی‌گردند و دوباره بلیت‌ها را با «ارز آزاد» محاسبه می‌کنند.

نقش واسط وزارت علوم در تامین ارز دانشجویی حذف شد

تهران - ایرنا - وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کرد: بانک مرکزی تنها در مقطعی تایید وزارت علوم را به عنوان شرط برای تهیه ارز دانشجویان خارج از کشور در نظر گرفته بود اما اکنون این وزارتخانه دیگر مسئولیتی ندارد.

هدف سفرهای بریان هوک تبلیغ تحریم‌های آمریکا است/ سازوکار ویژه مالی، ایجاد نوعى تهاتر اروپایى با ایران است

یک تحلیل‌گر مسائل سیاست خارجی تاکید کرد: هدف از سفر رئیس گروه اقدام وزارت امور خارجه آمریکا به هند و اروپا، تبلیغ درباره جدى بودن آمریکا و ابراز توقع همکارى از آنان است.]]>

سیاست وزارت علوم ادغام ، تجمیع و تخصص گرایی موسسات آموزش عالی آزاد و غیر دولتی است

مدیرکل دفتر آموزش های آزاد و غیر دولتی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به برنامه ۴ ساله این دفتر گفت: در این برنامه تعداد موسسات از یک عدد به عدد دیگری تغییر خواهد کرد ولی این به معنای انحلال موسسات نیست، بلکه ما به دنبال ادغام ، تجمیع و تخصص گرایی

سردار نقدی در لرستان: در طول تاریخ هیچ کشوری بر اثر تغییر روابط خارجی اقتصادش شکوفا نشده است

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران گفت: در طول تاریخ هیچ کشوری نداریم که بر اثر تغییر روابط خارجی اقتصادش شکوفا شده باشد.

تعیین قیمت خودرو خارجی با توجه به نوسانات بازار ارز

در دوره‌ای زندگی می‌کنیم که «تغییر»، آن هم با سرعت سرسام‌آور جزئی از زندگی روزمره ماست. تغییر در همه جوانب خود را نشان می‌دهد؛ اما تغییرات قیمت خودرو تاثیر زیادی بر بازار خرید و فروش خودرو به ویژه خودرهای خارجی داشته؛ چرا که تا قبل از ثبات نسبی نرخ ارز، ق

وزارت علوم مسئولیتی برای تهیه ارز دانشجویی ندارد

وزیر علوم گفت: بانک مرکزی فقط در مقطعی تایید وزارت علوم را به عنوان شرط برای تهیه ارز دانشجویان خارج از کشور در نظر گرفته بود ولی اکنون این وزارتخانه دیگر مسئولیتی ندارد.

مراکز وابسته به وزارت علوم از قانون"سن بازنشستگی" مستثنی هستند

قائم مقام وزیر علوم با تاکید بر اینکه دانشگاه‌ها و وزارت علوم از قانون"سن بازنشستگی" مستثنی هستند، گفت: قانون اخیر سن بازنشستگی شامل مراکز و دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم نمی شود.

وزارت صنعت سامانه بهین یاب را پالایش کند

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: درخواست ما از وزارت صنعت، معدن و تجارت این است که سامانه بهین یاب را پالایش کند.

تحصیل دانشجویان خارجی در دانشگاه علوم پزشگی شیراز

۵۰ دانشجوی خارجی در دانشگاه علوم پزشگی شیراز پذیرفته شدند.

علوم پزشکی گیلان به زائران خارجی اربعین خدمات ارائه می دهد

رشت - ایرنا - معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان از آمادگی کامل نیروهای بهداشت و درمان استان برای خدمت رسانی به زائران خارجی اربعین خبر داد.

وزیر علوم در بیرجند: دانشگاه‌های داوطلب ساماندهی آموزش عالی مورد حمایت وزارت علوم قرار می گیرند

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: هر دانشگاهی در ایران مثل دانشگاه بیرجند داوطلب ساماندهی آموزش عالی باشد حمایت ویژه وزارت علوم شامل آن خواهد شد.

وزارت علوم، حامی دانشگاه‌های داوطلب ساماندهی آموزش عالی

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: وزارت علوم از هر دانشگاهی مانند دانشگاه بیرجند که داوطلب ساماندهی آموزش عالی شود، حمایت ویژه خواهد کرد.

شرایط ثبت‌نام سرباز امریه وزارت علوم تشریح شد

دانش‌آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد تا ۸ آبان فرصت دارند نسبت به امریه سربازی وزارت علوم اقدام کنند.

ایرانیان کمتر خارج رفتند/ چهار کشوری که ایرانی‌ها بیشتر سفر می‌کنند

سرپرست معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی به تشریح کاهش سفرهای خارجی در 5 ماه نخست امسال پرداخت.

سخنگوی وزارت امور خارجه: آمریکایی‌ها به افکار عمومی جهان آدرس غلط می‌دهند

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: تشدید اتهامات واهی و خیال‌بافی‌های تکراری مقامات آمریکایی ناشی از شکست‌های پی در پی آنان در مقابل اراده و تدبیر دولت و ملت ایران است.