زمان ثبت‌نام اتباع خارجی برای اعزام به زیارت اربعین اعلام شد

ثبت‌نام اتباع خارجی جهت اعزام به زیارت اربعین حسینی (ع) تا روز یکشنبه ۲۹ مهر ماه در دفاتر خدمات اتباع خارجی استانداری‌ها ادامه دارد.]]>مطالب مرتبط

زمان ثبت‌نام اتباع خارجی برای اعزام به زیارت اربعین اعلام شد

ثبت‌نام اتباع خارجی جهت اعزام به زیارت اربعین حسینی (ع) تا روز یکشنبه ۲۹ مهر ماه در دفاتر خدمات اتباع خارجی استانداری‌ها ادامه دارد.]]>

ثبت نام اتباع خارجی برای اعزام به زیارت اربعین

ثبت نام اتباع خارجی جهت اعزام به زیارت اربعین حسینی (ع) تا روز یکشنبه ۲۹ مهر در دفاتر خدمات اتباع خارجی استانداری‌ها ادامه دارد.

قیمت روادید اربعین برای زائران ایرانی و اتباع خارجی یکسان است

دبیر ستاد اربعین با اشاره به اینکه هزینه ویزای اربعین برای زائران اتباع خارجی و ایرانی یکسان است، گفت: ما توصیه می‌کنیم که اتباع خارجی برای دریافت ویزا به جای مراجعه به دفاتر کفالت، به دفاتر اتباع خارجی در استانداری‌ها رجوع کنند.

14 گیت برای عبور زائران خارجی در شلمچه پیش‌ بینی شد

آبادان - ایرنا - مدیر قرارگاه اربعین حسینی در شلمچه و معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان مرز شلمچه را تنها گذرگاه رسمی کشور برای عبور اتباع خارجی اربعین اعلام کرد و گفت:14 گیت برای عبور زائران اتباع خارجی در پایانه مرزی شلمچه پیش‌بینی شده است.

هزینه روادید اتباع خارجی غیر مقیم ۴۱ دلار است

رئیس کمیته سیاسی و کنسولی ستاد اربعین هزینه روادید اربعین اتباع خارجی غیر مقیم را ۴۱ دلار اعلام کرد.

۵۰ نفر از خانواده شهدا به زیارت اربعین اعزام می شوند

مدیر آستان امامزاده سیده خاتون از اعزام رایگان ۵۰ نفر از خانواده شهدا به زیارت اربعین حسینی خبر داد.

سربازان می توانند از طریق مراکز عقیدتی برای زیارت اقدام کنند

رئیس ستاد اربعین گفت: اتباع افغانی می توانند برای کاهش هزینه های اخذ روادید به دفاتر اتباع استانداری ها مراجعه کنند.

ستاد اربعین آستارا برای استقبال از زائران خارجی آماده شد

آستارا - ایرنا - فرماندار آستارا گفت: ستاد اربعین با هفت کمیته برای استقبال و خدمت به زائران خارجی آماده است و از چند روز آینده، ورود اتباع خارجی از مرز زمینی این شهرستان برای شرکت در پیاده روی اربعین حسینی آغاز خواهد شد.

اربعین حسینی|سامانه سماح تا 2 روز قبل از اربعین باز است

مدیرکل حج و زیارت استان خوزستان گفت: فرادی که قصد زیارت اربعین را دارند می‌توانند تا دو روز قبل از اربعین برای ثبت نام در سامانه سماح اقدام کنند.

اعزام 2 هزار پزشک و امدادگر برای خدمت رسانی به زائران حسینی به عراق

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر با اعلام ارسال ۲۰۰ تن دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی به عراق برای ارائه خدمات درمانی به زائران در اربعین حسینی اعلام کرد: ۲ هزار پزشک و امدادگر به عراق اعزام می‌شوند.

آغاز به کار پویش مردمی دانشجویی اربعین 97/ اجرای زیارت نیابتی برای دومین سال پیاپی

مسئول گروه جهادی انصارالزهرا(س) گفت:‌ جمعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های تهران پویش مردمی زیارت نیابتی برای زیارت اربعین را برای دومین سال پیاپی راه‌اندازی کرده‌اند که هدف آن کمک به شیعیان مشتاق و مستضعفی است که با وجود شوق فراوان برای زیارت

پذیرش دانش‌آموزان اتباع خارجی در بیش از یک سوم مدارس کشور

وزیر آموزش و پرورش در آئین بهره‌برداری مدرسه اتباع خارجی گفت: هیچ تفاوتی بین دانش آموزان ایرانی و اتباع خارجی در برخورداری از امکانات تحصیلی نیست.

ارائه خدمات فرهنگی و آموزشی ویژه زوار خارجی در مرز شلمچه

خرمشهر-مسئول کمیته فرهنگی و آموزش ستاد اربعین حسینی خرمشهر گفت: با توجه به اینکه مرز شلمچه تنها مرز مجاز برای تردد اتباع در اربعین است،بسته های فرهنگی و آموزشی برای زوار خارجی تدوین‌شده است.

طرح آمایش 13 اتباع خارجی در آذربایجان غربی اجرا شد

ارومیه- ایرنا- مدیر کل دفتر امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری آذربایجان غربی گفت: طرح آمایش 13 اتباع خارجی در دهه آخر مهرماه جاری در استان اجرایی شده است.

رادیو زیارت همزمان با اربعین حسینی در شیراز در دسترس است

شیراز- ایرنا- صدا و سیمای مرکز فارس اعلام کرد: این مرکز رادیو زیارت را برای خدمات رسانی به زائران و مجاوران بارگاه حضرت احمدبن موسی (ع) و دیگر امام زادگان واجب التکریم در روز اربعین راه اندازی می کند.

نرخ جدید ثبت نام اربعین اعلام شد

پس از موافقت رییس جمهور با اعمال ٣٥ درصد تخفیف در ارز مورد نیاز ویزای اربعین، سازمان حج و زیارت نرخ جدید ثبت نام اربعین را اعلام کرد.

اعزام بزرگترین کاروان زیارتی اربعین

ستاد اربعین آستان مقدس امامزاده سیده ملک خاتون (س) درخصوص اعزام کاروان زائران حسینی اعلام کرد: مشتاقان بین الحرمین می‌توانند برای شرکت در پیاده روی اربعین حسینی به سایت اینترنتی آستان مقدس به نشانی www.malekkhatoon.ir مراجعه و اقدام به ثبت نام کنند.

زائر هلندی: برای چشیدن زیارت اربعین فقط باید آمد و آن را از نزدیک حس کرد

زائر هلندی اربعین می‌گوید به نظرم برای چشیدن زیارت اربعین فقط باید آمد و آن را از نزدیک حس کرد. به خصوص در غرب راه مناسبی برای به دست آوردن اطلاعات درباره اربعین نیست.

صدور ویزای اربعین برای اتباع افغانی تنها از طریق دفاتر کفالت

دبیر ستاد اربعین گفت: اتباع افغانی تنها از طریق دفاتر کفالت میتوانند اقدام به اخذ روادید اربعین نمایند.

ثبت‌نام بیش از ۱۱ هزار گلستانی برای زیارت اربعین حسینی

گرگان- مدیرکل حج و زیارت گلستان گفت: بیش از ۱۱ هزار گلستانی برای زیارت اربعین حسینی ثبت‌نام کردند.