فرافکنی به سبک وزارت راه/وقتی روابط عمومی خبر زیرمجموعه وزارت راه را تکذیب می‌کند

روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی خبر سازمان بنادر و دریانوردی مبنی بر واگذاری اداره بندر چابهار به هندی‌ها را پس از بیش از یکماه تکذیب کرد.مطالب مرتبط

وزارت کار مدیران تازه‌نفس و خوش فکر می‌خواهد

یک کارشناس حوزه کار بر این باور است که بدون اصلاح حلقه‌های مدیریتی در وزارت کار و شرکتهای زیرمجموعه، آن امکان ایجاد تغییرات مثبت در بازار کار نیست.

فرافکنی مهناز افشار به جای عذرخواهی از مخاطبان + فیلم

مهناز افشار که چند روز گذشته در ویدیویی اقدام به تبلیغ یک واکسن مرگ‌آور کرده بود، بدون پذیرش اشتباه خود با انتشار ویدیویی دیگر با فرافکنی مردم ، پزشکان و وزارت بهداشت را مخاطب قرار داد.

یک تکذیبیه از روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام

روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، با صدور تکذبیه ای، ادعای مطرح شده در برنامه تلویزیونی «حالا خورشید» در خصوص فعالیت فردی از مدیران مجمع تشخیص مصلحت نظام در یک موسسه برگزار کننده جشنواره ها و همایش های کارآفرینی غیررسمی و با رویکرد تجاری را تکذیب کرد.

اطلاعیه روابط عمومی مجمع در واکنش به مطالب مطرح شده در برنامه «حالا خورشید»

روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، با صدور تکذبیه ای، ادعای مطرح شده در برنامه تلویزیونی «حالا خورشید» در خصوص فعالیت فردی از مدیران مجمع تشخیص مصلحت نظام در یک موسسه برگزار کننده جشنواره ها و همایش های کارآفرینی غیررسمی و با رویکرد تجاری را قویا تکذیب می

روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام ادعای "حالا خورشید" را رد کرد

روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، با صدور تکذبیه ای، ادعای مطرح شده در برنامه تلویزیونی «حالا خورشید» در خصوص فعالیت فردی از مدیران مجمع تشخیص مصلحت نظام در یک موسسه برگزار کننده جشنواره ها و همایش های کارآفرینی غیررسمی و با رویکرد تجاری را تکذیب کرد.

پاکستان: آمریکا فرافکنی نکند

سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان اقدام اخیر آمریکا مبنی بر قراردادن پاکستان به فهرست کشورهای ناقض آزادی مذهبی در جهان را رد کرد.

پاکستان: آمریکا فرافکنی نکند

سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان اقدام اخیر آمریکا مبنی بر قراردادن پاکستان به فهرست کشورهای ناقض آزادی مذهبی در جهان را رد کرد.

استفاده از عنوان مجمع تشخیص مصلحت در برخی همایش ها تکذیب شد

تهران- ایرنا- روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام ادعای مطرح شده در برنامه تلویزیونی «حالا خورشید» در خصوص فعالیت فردی از مدیران مجمع تشخیص مصلحت نظام در یک موسسه برگزار کننده جشنواره ها و همایش های کارآفرینی غیررسمی و با رویکرد تجاری را تکذیب کرد.

ایران ایر در چالش استقراض

در حالی قرار بود تغییر ساختار مالی یکی از ماموریت‌های مدیران ایران‌ایر طی 17 ماه اخیر باشد که دخل و خرج این شرکت همچنان با هم نمی‌خواند و فعلا این معضل با استقراض از سازمان‌های دیگر زیرمجموعه وزارت راه برطرف می‌شود.

خبر برگزاری جلسه فوق‌العاده شورای عالی هلال‌احمر تکذیب شد

مدیر کل روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر خبر برگزاری جلسه فوق العاده شورای عالی را تکذیب کرد.]]>

تکذیب گمانه‌زنى‌ها پیرامون معرفى استانداران پیشنهادى از سوی سامانی

سخنگوى وزارت کشور در توییتر خود گمانه‌زنى‌ها پیرامون معرفى استانداران پیشنهادى را تکذیب کرد.]]>

اصطلاح « داروی آزاد» نداریم/روند قیمت گذاری دارو

روابط عمومی وزارت بهداشت، با اشاره به تیتر خبری مبنی بر «گرانی داروهای آزاد با جیب مردم همخوانی ندارد»، اصطلاح «داروی آزاد» را رد کرد.

نیروهای جوان برای پست‌های مدیریتی وزارت کشور تربیت می‌کنیم

سخنگوی وزارت کشور گفت: یکی از اهداف وزیر کشور تربیت نیروهای انسانی حرفه‌ای در وزارت کشور بوده که این اقدام موجب کادرسازی مناسب در بدنه وزارت کشور شده است.

اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی هیئت‌های ورزشی استان یزد معرفی شد

یزد ـ رئیس روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان از برگزاری انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی هیئت‌های ورزشی استان یزد خبر داد و گفت: اعضای این شورا با رای اعضا مشخص شدند.

گمانه‌زنی‌ها پیرامون معرفی استانداران پیشنهادی تکذیب شد

سخنگوی وزارت کشور گمانه‌زنی‌ها پیرامون معرفی استانداران پیشنهادی را تکذیب کرد.

وقتی قانون رتبه‌بندی را نداریم چگونه اعتبار مورد نیاز را بگوییم

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش گفت: وقتی قانون رتبه‌بندی را نداریم چگونه می‌توان تعیین کرد به چه میزان اعتبار نیاز است. با اعتبار دو هزار میلیارد تومانی در بودجه 98 فقط ردیف برای رتبه بندی ایجاد کردیم.

دلیل رفت و آمد محمدیان به وزارت ورزش چیست؟

سرپرست معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان در مورد رفت و آمد فریبا محمدیان به وزارت ورزش توضیحاتی ارائه داد.

هیچ بازنشسته‌ای در وزارت کشور در حال فعالیت نیست/ 4 شاخص مهم برای انتخاب استانداران!

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر کشور با بیان اینکه هم اکنون حتی یک فرد بازنشسته در وزارت کشور در حال فعالیت نیست، گفت: انتخاب 14 استاندار برای وزارت کشور اقدامی دشوار بود که متناسب با ظرفیت وزارت کشور و هر استان این امر محقق شد.

دیدار نظامیان اسرائیلی و روس در مسکو

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که دیداری در مسکو میان مسئولانی از وزارت دفاع روسیه و وزارت جنگ رژیم صهیونیستی برگزار شد.

برانکو در نقش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس

سرمربی پرسپولیس که در طول حضور چهارساله خود موفقیت‌های بزرگی را برای باشگاه به دست آورده، این روزها در نقش روابط عمومی این باشگاه نیز در حال پاسخ به شایعاتی است که علیه تیم شکل می‌گیرد.]]>