شرکت‌های دانش‌بنیان علاوه بر بازار داخلی به بازار خارجی نیز بیندیشند

کارشناس ارشد مدیریت تکنولوژی با اشاره به اینکه در حال حاضر با توجه به افزایش قیمت دلار برخی از شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند خدمات خود را به بازار خارجی ارائه کرده و ارز وارد کشور کنند، گفت: در بازاریابی بیشتر به بازار داخل کشور فکر کرده‌ایم که این اشتباه
کلمات کلیدی: [ بازار] [ شرکت‌های دانش‌بنیان]


مطالب مرتبط

شرکت‌های دانش‌بنیان علاوه بر بازار داخلی به بازار خارجی نیز بیندیشند

کارشناس ارشد مدیریت تکنولوژی با اشاره به اینکه در حال حاضر با توجه به افزایش قیمت دلار برخی از شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند خدمات خود را به بازار خارجی ارائه کرده و ارز وارد کشور کنند، گفت: در بازاریابی بیشتر به بازار داخل کشور فکر کرده‌ایم که این اشتباه

ایجاد خط اعتباری برای نقل‌وانتقال آسانتر شرکتهای دانش‌بنیان/کمترین اثرات نوسانات ارزی بر شرکتها

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور با تاکید بر اینکه علی‌رغم آنکه تحریم‌ها علیه کشور از مدت‌ها قبل آغاز شده، ولی شرکت‌های دانش‌بنیان کمترین تاثیرپذیری را از این موضوع داشتند، گفت: ما برای تسهیل فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان علاوه بر آنکه اقدام به معرفی شرکای منا

ورودشرکتها به بازار منوط به ایجادآن توسط دولت/بی‌ثمربودن بهبود بودجه امسال پارکها بدلیل گرانیها

رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس درباره سهم این پارک از تولید کالای ایرانی، به استقبال صنایع و بخش‌های دولتی از کالای دانش‌بنیان داخلی در زمان تحریم‌ها و نه غیر از آن، اشاره کرد و با تأکید بر اینکه ورود شرکت‌ها به بازار ازجمله برق تجدیدپذیر و ...، منوط به

پایان نمایشگاه شرکت‌های دانش بنیان

حدود ۴۰ هیئت خارجی در طول برگزاری دومین نمایشگاه شرکت‌های دانش بنیان خلاق و نوآور از آن بازدید کردند و این موضوع می‌تواند نقش مهمی در توسعه صادرات این شرکت‌ها داشته باشد.

توسعه فروش شرکت‌های دانش بنیان ایرانی

توان بالای متخصصان داخلی که منجر به تولید محصولات فناورانه شده است در نشست تجاری ایران و کنیا نمود بیشتری پیدا کرده است، جایی که مشتریان خارجی تشنه استفاده از محصولات ساخت ایران هستند، دستاوردی که در پی توسعه اقتصاد دانش بنیان به دست آمده است.

دل پر محققان ایرانی از عدم توجه به محصولات داخلی/ با دست خودمان شرکت‌های دانش بنیان را خفه نکنیم

دبیر ستاد توسعه فناوری نانو گفت: شرکت‌های دانش بنیان نیاز به توجه بیشتر دارند و نباید با دست خودمان آنها را خفه کنیم.

افتتاح دومین نمایشگاه شرکت های دانش بنیان داخلی

دومین نمایشگاه شرکت های دانش بنیان داخلی صبح امروز در بوستان گفتگوی تهران افتتاح شد.

حضور ۱۴ شرکت دانش بنیان در دومین رویداد استارت‌آپ صنعت گاز

معاون علمی و فناوری پارک فناوری پردیس با اشاره به برگزاری دومین رویداد فن بازار صنعت گاز گفت: در این فن بازار ۱۷ طرح ارائه می شود.

بهره‌مندی ۸۴ درصدی شرکت‌های دانش‌بنیان از تسهیلات صندوق نوآوری

رییس سابق صندوق نوآوری و شکوفایی با تاکید بر اینکه ۸۴ درصد شرکت‌های دانش‌بنیان از یک تا ۳۰ خدمت این صندوق را استفاده کرده‌اند، گفت: ۱۳ درصد شکایات شرکت‌های دانش‌بنیان مربوط به صندوق بوده است.

ایجاد بازار سلامت با همکاری معاونت علمی و وزارت بهداشت

معاون علمی‌وفناوری رییس‌جمهور با بیان اینکه با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، ۶۰ استارت‌آپ جدید در کشور راه‌اندازی شده است، گفت: علاوه بر آن در تلاش هستیم تا با کمک وزارت بهداشت، بازار جدیدی به نام بازار سلامت برای دانش‌آموختگان این حوزه فراهم کنیم.

۵۸ قلم داروی دانش بنیان تا ۲ سال آینده وارد بازار می شود

وزیر بهداشت گفت: تحقیقات در مورد داروها با همکاری معاونت علمی در حال انجام است و حدود ۵۸ قلم دارو تا ۲ سال آینده وارد بازار می شود.

نمایشگاه شرکت‌های دانش بنیان خلاق و نوآور

خلاقیت و نوآوری بیش از ۱۰۰ شرکت دانش بنیان در دومین نمایشگاه شرکت‌های دانش بنیان خلاق و نوآور به نمایش گذاشته شد.

ضرورت توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان

با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر حرکت به سمت اقتصاد مبتنی بر دانش و خروج از سیطره اقتصاد منابع، باید شرکت های دانش‌بنیان را توسعه دهیم.

شرکت مارال ربات آذربایجان غربی مجوز دانش بنیان دریافت کرد

ارومیه- ایرنا- رییس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی گفت: شرکت 'مارال ربات صنعت' مستقر در پارک علم و فناوری این استان موفق به اخذ مجوز دانش بنیان تولیدی نوع یک از طرف کارگروه تشخیص و ارزیابی شرکت‌های دانش بنیان شد.

بازدید تولیت آستان قدس رضوی از نمایشگاه شرکت‌های دانش بنیان خلاق و نوآور

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی تولیت ­آستان قدس رضوی با حضور در دومین نمایشگاه شرکت‌های دانش بنیان خلاق و نوآور در محل بوستان گفتگو از آخرین دستاورد‌های چندین شرکت دانش بنیان بازدید کرد.

ایجاد اشتغال صدها نفر از جمعیت روستایی با فناوری دانش بنیان

استفاده از استاندارهای جهانی، استفاده از فناوری دانش بنیان در تولید پوشاک کودک و نوجوان، صدور محصول به بیش از چهل کشور جهان، تولید محتوای مجازی جهت ارائه به بازار تولید پوشاک و کیف و کفش راهکار موفقیت این کارآفرین است.

شرکتهای دانش بنیان کمترین تأثیرپذیری را از نوسانات ارزی دارند

معاون رئیس جمهور بابیان اینکه کسی موضوع تاثیر مسائل ارزی در شرکتهای دانش بنیان را نفی نمی کند، گفت: شرکت های دانش بنیان کمتر از سایر بخش های صنعت از نوسانات نرخ ارزی تاثیرپذیری خواهند داشت.

نابودی شرکتهای دانش‌بنیان درصورت عدم اصلاح رویکردهای منفی/صادرات کالاهای دانشی قبل ازفروش داخلی

دبیر ستاد توسعه فناوری نانو دولتی بودن بخش زیادی از اقتصاد کشور و عدم کشش صنایع به دریافت فناوری را از چالش‌های موجود برای شرکت‌های دانش‌بنیان نام برد و گفت: در حال حاضر محققان برای ثبت اختراعات بین‌الملل و دریافت استانداردهای بین‌المللی ارز مورد نیاز خود

اقتصاد مقاومتی مبتنی بر اقتصاد دانش بنیان

رئیس کمیسیون آموزش مجلس: در سیاست‌های کلی پیش بینی شده است که حداقل ۵۰ درصد سهم تولید ناخالص داخلی باید از اقتصاد دانش بنیان باشد.

بازآفرینی بافت های ناکارآمد با استفاده از شرکت های دانش بنیان

شهردار تهران گفت: با استفاده از شرکت های دانش بنیان می توانیم حیات توسعه پایدار شهری را به بافت های ناپایدار شهری بازگردانیم و از توان و دانش جوانان کشور استفاده کنیم.