بن‌سلمان حذف خارجی را مکمل سرکوب داخلی می‌داند/ آل‌شیخ و شکست سیاست خارجی، دلیل سقوط اصلاحات ولیعهد

کلمات کلیدی: [ عربستان سعودی] [ جمال خاشقجی] [ محمد بن سلمان آل‌سعود] [ اصلاحات در عربستان سعودی]


مطالب مرتبط

بن‌سلمان حذف خارجی را مکمل سرکوب داخلی می‌داند/ آل‌شیخ و شکست سیاست خارجی، دلیل سقوط اصلاحات ولیعهد

ماجرای خاشقچی، خط بطلان اصلاحات ادعایی بن سلمان است

نیویورک- ایرنا- فعال حقوق بشری ایرانی-آمریکایی، ربایش و احتمال قتل روزنامه نگار عربستانی در کنسولگری این کشور در خاک ترکیه را نتیجه پشتیبانی دولت ترامپ و رژیم صهیونیستی از محمد بن سلمان دانست و گفت مساله خاشقچی خط بطلانی بر اصلاحات ادعایی ولیعهد سعودی است

افول از ستاره آسمان اصلاحات سعودی به جایگاه متهم

دوحه - ایرنا - مواضع 'محمد بن سلمان' ولیعهد سعودی در گفت وگو با شبکه خبری 'بلومبرگ' نشان داد، او که زمانی خود را ستاره آسمان اصلاحات عربستان می دانست، با ادامه سیاست های ماجراجویانه در داخل و خارج اکنون به جایگاه یک متهم تحت محاکمه تنزل یافته است .

جریان برانداز رقیب اول خود را اصلاحات می داند

شیراز- ایرنا- عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران گفت: در شرایط کنونی، جریان اصلاحات در برابر جریان برانداز قرار گرفته است، چون این جریان رادیکال، رقیب اول خود را در حال حاضر اصلاحات می داند و به همین دلیل عمده فشارها را بر این طیف سیاسی معطوف کرده است.

خانیکی: جریان برانداز رقیب اول خود را اصلاحات می داند

شیراز- ایرنا- عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران گفت: در شرایط کنونی، جریان اصلاحات در مقابل جریان برانداز قرار گرفته است، چون این جریان رادیکال، رقیب اول خود را در حال حاضر اصلاحات می داند و به همین دلیل عمده فشارها را بر این طیف سیاسی معطوف کرده است.

دلایل تهدیدهای خارجی و داخلی از ایران از زبان فرمانده ناجا

فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد که ایران به دلیل دفاع از مظلومان و استکبار ستیزی همواره مورد تهدید دشمنان داخلی و خارجی بوده است.

دلایل تهدیدهای خارجی و داخلی از ایران از زبان فرمانده ناجا

فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد که ایران به دلیل دفاع از مظلومان و استکبار ستیزی همواره مورد تهدید دشمنان داخلی و خارجی بوده است.

دستگیری، سرکوب، ترور و بایکوت از سوی بن سلمان

از جمله آخرین افرادی که از سوی بن سلمان سرکوب شد، جمال خاشقچی بود که طبق ادعای روزنامه آمریکایی یک تیم ۱۵ نفره پس از ورود به ساختمان کنسولگری عربستان در استانبول، وی را تکه‌تکه کرده و به بیرون از کنسولگری منتقل کردند.

فتوکلیپ|زوایایی از زندگی پوتین که کمتر کسی می‌داند

پوتین با وجود باقی ماندن در بالاترین سطح تصمیم گیری‌ها در کشور بیش از 18 سال، همچنان محبوب‌ترین سیاستمدار در روسیه بشمار رفته و مردم این کشور به وی اعتماد دارند و اکثرا از خط‌مشی سیاست داخلی و خارجی او حمایت می‌کنند.

عامل اصلی ناپدید شدن و قتل خاشقجی ولیعهد عربستان است

خالد بن فرحان آل سعود : به باور من حتی اگر خاندان سعود همچنان سکوت در پیش بگیرند اما نتیجه از دو حال خارج نیست یا کل آل سعود سقوط می کند یا محمد بن سلمان سقوط خواهد کرد.

برخوردهای خشن عربستان با فعالان حقوق زنان بعد از اصلاحات ادعایی «بن سلمان»

یک رسانه آمریکایی گزارش داده حکومت آل‌سعود بعد از اصلاحات ادعایی ولیعهد این کشور برخوردهای خشنی با فعالان حقوق زنان داشته و شماری از آنها ناپدید، بازداشت یا تبعید شده‌اند.

پایبندی مسکو به اصل عدم مداخله در مسائل داخلی دیگر کشورها

رئیس جمهور روسیه: روسیه به سیاست حمایت از صلح پایبند است و در سیاست خارجی همواره روندی مسئولانه را دنبال می کند.

پیام تشکر پسر عبدالله صالح به سلطان قابوس و ملک سلمان

پسر رئیس جمهوری پیشین یمن پیامی را برای سلطان قابوس بن سعید، پادشاه عمان، سلمان بن عبد العزیز، پادشاه عربستان و نیز محمد بن سلمان، ولیعهد این کشور، خلیفه بن زاید، رئیس امارات و محمد بن زاید، ولیعهد این کشور ارسال کرد.

915 ناشر خارجی و داخلی در نمایشگاه کتاب تبریز شرکت می کنند

تبریز- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان ‌شرقی با بیان اینکه شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز 29 مهر امسال گشایش می یابد، گفت: 915 ناشر خارجی و داخلی در این نمایشگاه شرکت می کنند که از این تعداد 60 ناشر خارجی هستند.

بنادر کشور آماده جذب سرمایه های داخلی و خارجی است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: بنادر کشور به حدی پیشرفت کرده است که می تواند در جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی موافق عمل کند.

آیا بن سلمان از مخمصه قتل خاشقجی جان سالم به در می‌برد؟

"اوایل ۲۰۱۶، وقتی که محمد بن سلمان، جانشین ولیعهد عربستان بود و دونالد ترامپ یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا، بن سلمان ۳۰ ساله مقام‌های ارشد انگلیسی را به ریاض فراخواند تا با او دیدار کنند. به گفته دو تن از مقام‌های انگلیسی حاضر در آن روز، بن سلمان

پیوستن به کنوانسیون ها، بازتولید اقتدار در عرصه جهانی

تهران - ایرنا - بازتولید اقتدار داخلی در عرصه خارجی یکی از الزامات سیاست خارجی هرکشور است و جمهوری اسلامی ایران با پیوستن به کنوانسیون های مربوط به گروه ویژه اقدام مالی، باردیگر می تواند اقتدار و تعامل سازنده را به جهان نشان دهد.

معارض برجسته سعودی: بن سلمان «لاف‌زن» است / همه منافع ولیعهد سعودی در جیب آمریکا است

سعد الفقیه شخصیت مخالف رژیم سعودی تهدیدهای محمد بن سلمان ولیعهد سعودی را لاف زدن دانست و گفت که همه منافع وی در جیب آمریکا است.

دیدگاه تحلیلگر مطرح انگلیسی درباره بن‌سلمان: چگونگی کنار زدن فرزند سلمان مهمترین سئوال سعودی‌هاست

یک نویسنده و تحلیلگر مشهور انگلیسی به بررسی برخورد ولیعهد سعودی با مخالفان و حمایت‌های بی وقفه ترامپ از او پرداخت و درباره عواقب پادشاه شدن ولیعهد سعودی هشدار داد.

ضرورت جایگزین کردن تحقیقات بومی با پژوهش‌های خارجی در بازی‌پژوهی

مدیر پروژه کنفرانس تحقیقات بازی‌های دیجیتال می‌گوید تعداد مطالعات داخلی در قالب کتاب، مقاله و پایان‌نامه بسیار کم و اغلب مطالعات داخلی، تکرار تحقیقات گذشته یا کپی‌برداری از کارهای خارجی است.