عربستان در پرونده «خاشقجی» با پیامدهای خطرناکی رو به رو خواهد شد

یک وزیر انگلیسی تاکید کرد که در صورت دست داشتن عربستان در پروند جمال خاشقجی، این کشور با پیامدهای خطرناکی رو به رو خواهد شد.مطالب مرتبط

عربستان در پرونده «خاشقجی» با پیامدهای خطرناکی رو به رو خواهد شد

یک وزیر انگلیسی تاکید کرد که در صورت دست داشتن عربستان در پروند جمال خاشقجی، این کشور با پیامدهای خطرناکی رو به رو خواهد شد.

جانبداری امارات و اتحادیه عرب از عربستان در پرونده خاشقجی

به دنبال تهدیدات آمریکا علیه عربستان در خصوص پرونده قتل جمال خاشقجی، امارات و اتحادیه عرب مواضع جانبدارانه ای در قبال عربستان اتخاذ کردند.

القدس العربی: عربستان در جهت اعتراف ضمنی به قتل خاشقجی گام برمی‌دارد

عربستان پس از آنکه به نسخه‌ای از عملیات ترور جمال خاشقجی در کنسولگری‌اش در استانبول دست یافت، در جهت اعتراف ضمنی به دست داشتن در این پرونده حرکت کرده و اینگونه جلوه خواهد داد که مقامات امنیتی از سر اشتباه مرتکب قتل او شده‌اند.

سقوط بورس عربستان به سبب پرونده خاشقجی

رسانه‌های خارجی از سقوط شاخص بازار بورس عربستان به سبب پرونده جمال خاشقجی منتقد مشهور سعودی خبر دادند.

پرونده "خاشقجی" چالشی خطرناک برای ترامپ/ واشنگتن بر سر دوراهی انتخاب یکی از دو متحد

یک روزنامه آلمانی در گزارشی نوشت که با توجه به رویارویی ترکیه و عربستان در پرونده ناپدید شدن یک روزنامه نگار منتقد سعودی، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در چالش خطرناکی بین انتخاب یکی از دو متحد گیر کرده است.

عربستان از آمریکا به علت تساهل در پرونده خاشقجی تشکر کرد

سفارت عربستان سعودی در واشنگتن، از آمریکا به علت تساهل در پرونده جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی که اخیرا در کنسولگری عربستان در استانبول ترکیه ناپدید شده است تشکر کرد.

چه کسانی از عربستان در بحران پرونده خاشقجی حمایت کردند؟

نخست وزیر مکلف لبنان بر همبستگی خود با عربستان سعودی در مقابله با اتهاماتی علیه این کشور مطرح شده، تاکید کرد. این در حالی است که شش کشور عربی دیگر در پرونده جمال خاشقجی طرف سعودی‌ها را گرفتند.

جعجع: نباید از مساله خاشقجی برای منزوی کردن عربستان استفاده شود

رئیس حزب القوات اللبنانیة که در گروه ۱۴ مارس مورد حمایت ریاض است با حمایت از عربستان در پرونده خاشقجی و تاکید بر لزوم منتظر ماندن تا اعلام نتایج تحقیقات، گفت، نباید از مساله خاشقجی برای به انزوا کشاندن عربستان استفاده شود.

اتکای خطرناک دونالد ترامپ به عربستان سعودی

فایننشال تایمز نوشت: دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا احتمالا حداکثر تلاش خود را برای محدود کردن پیامدهای دیپلماتیک ماجرای خاشقجی برای عربستان به عمل خواهد آورد.

آموزش نیروی هوایی عربستان توسط انگلیس به رغم پرونده خاشقجی همچنان ادامه دارد

نیروهای سلطنتی هوایی انگلیس با وجود پرونده جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار واشنگتن پست هنوز به نیروهای هوایی عربستان سعودی آموزش می‌دهند.

عربستان 100میلیون دلار به آمریکا پول داد/ احتمال ارتباط با پرونده «خاشقجی»

روزنامه نیویورک‌تایمز گزارش داده عربستان سعودی احتمالاً برای رفع‌ورجوع پرونده ناپدیدشدن جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار منتقد آل‌سعود 100میلیون دلار پول به آمریکا داده است.

مک‌گورک: پرداخت ۱۰۰ میلیون دلار توسط عربستان هیچ ارتباطی با پرونده خاشقجی ندارد

فرستاده ویژه رئیس جمهوری آمریکا در ائتلاف ضد داعش می‌گوید: پرداخت ۱۰۰ میلیون دلار از سوی عربستان به واشنگتن هیچ ارتباطی با پرونده جمال خاشقجی ندارد.

استقبال عربستان از طرح ترکیه برای پرونده «جمال خاشقجی»

عربستان از طرح ترکیه برای تشکیل تیم حقیقت یاب مشترک برای پرونده «جمال خاشقجی» روزنامه نگار منتقد و معروف سعودی استقبال کرد.

سازمان ملل همکاری ترکیه و عربستان در پرونده خاشقجی را خواستار شد

دفتر حقوق بشر سازمان ملل اعلام کرد "نگرانی جدی" خود را از ناپدید شدن جمال خاشقجی، خبرنگار منتقد حکومت عربستان در محل کنسولگری این کشور در شهر استانبول اعلام کرد.

گفتگوی تلفنی ملک سلمان و اردوغان درباره پرونده خاشقجی

پادشاه عربستان سعودی و رئیس جمهور ترکیه به صورت تلفنی پیرامون پرونده جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی رایزنی کردند.

تشکیل کارگروه مشترک ترکیه-عربستان برای پیگیری پرونده خاشقجی

ترکیه و عربستان از تشکیل کارگروهی مشترک برای پیگیری پرونده جمال خاشقجی نویسنده منتقد سعودی خبر دادند.

افزایش فشارهای برلین بر عربستان در پرونده خاشقجی/ لغو سفر وزیر خارجه آلمان به ریاض

رسانه‌های آلمانی از افزایش فشارهای برلین بر عربستان در پرونده ناپدید شدن خاشقجی خبرنگار منتقد سعودی و لغو موقت سفر وزیر امور خارجه آلمان به این کشور خبر دادند.

اردوغان: توضیحات عربستان درباره پرونده خاشقجی راضی کننده نیست

رئیس‌جمهوری ترکیه اعلام کرد، آنکارا نمی‌تواند در برابر ناپدید شدن جمال خاشقجی، روزنامه نگار سعودی ساکت بماند و به همین خاطر درباره تمامی جنبه‌های این پرونده تحقیقات انجام می‌دهد.

«بمب اطلاعاتی» پرونده خاشقجی در دست مقامات ترکیه

افشاگر معروف سعودی از پیدا شدن «بمب اطلاعاتی» از کنسولگری عربستان در استانبول در خصوص پرونده قتل جمال خاشقجی و بررسی آن توسط مقامات ترکیه خبر داد.

جنایات عربستان؛ از کودکان یمنی تا خاشقجی

سازمان ملل همزمان با افکارعمومی جهان از عربستان درباره سرنوشت خاشقجی پاسخ می خواهد، این در حالیست که یونیسف می گوید سالانه شصت و شش هزار کودک یمنی جان می دهند.