سازمان ملل: عربستان کودکان یمنی را می کُشد

کمیته حقوق کودکان سازمان ملل با صدور گزارشی انتقادات شدیدی را متوجه حملات ائتلاف متجاوز سعودی علیه کودکان یمنی کرد.مطالب مرتبط

سازمان ملل: عربستان کودکان یمنی را می کُشد

کمیته حقوق کودکان سازمان ملل با صدور گزارشی انتقادات شدیدی را متوجه حملات ائتلاف متجاوز سعودی علیه کودکان یمنی کرد.

جنایات عربستان؛ از کودکان یمنی تا خاشقجی

سازمان ملل همزمان با افکارعمومی جهان از عربستان درباره سرنوشت خاشقجی پاسخ می خواهد، این در حالیست که یونیسف می گوید سالانه شصت و شش هزار کودک یمنی جان می دهند.

وبگاه یمنی:‌ مرگ در میان کودکان یمنی با سرعتی هولناک در گسترش است

یک وبگاه یمنی با انتقاد شدید از عربستان نوشت، شاه سعودی چطور می‌تواند بر جنایات خود در نابودی همه زیرساخت های یمن و گرسنگی و کشتار بیش از پانصد هزار کودک یمنی سرپوش گذارد؟

درخواست سازمان ملل برای توقف فوری حملات عربستان به یمن

کمیته حقوق کودکان سازمان ملل متحد از عربستان سعودی خواست تا هرچه سریعتر به کشتار غیرنظامیان، به‌ویژه کودکان، در یمن پایان دهد.

یمن|شهادت 1248 کودک از آغاز تجاوز عربستان

کمیته حقوق کودکان سازمان ملل متحد از شهادت 1248 کودک یمنی از آغاز تجاوز عربستان به این کشور خبر داد.

کارشناسان سازمان ملل خواستار توقف حملات ریاض به کودکان یمن شدند

تهران- ایرنا- کمیته حقوق کودکان سازمان ملل از عربستان خواست تا به حملات هوایی مرگبار به مواضع غیرنظامی در یمن پایان دهد و مسئولان کشته و زخمی شدن کودکان را تحت پیگرد قرار دهند.

سایه مرگ بر سر کودکان، زنان و مردان بی دفاع یمنی گستره تر شده است

سازمان ملل هشدار داده است سیزده میلیون یمنی در معرض خطر مرگ ناشی از گرسنگی هستند و این می تواند بدترین قحطی جهان در یک قرن گذشته باشد.

سازمان ملل: عربستان سعودی باید حملات به یمن را متوقف کند

یک نهاد حقوقی سازمان ملل فعال در حمایت از حقوق کودکان، با اشاره به شمار بالای کودکان قربانی شده در پی حملات ریاض در یمن، خواستار توقف این حملات شد.

اجتماع ضد عربستان و حمایت از یمن در ترکیه

شماری از مردم ترکیه ضمن همدردی با زنان و کودکان بی دفاع یمنی از متجاوران سعودی خواستند هر چه سریعتر کشتار بی رحمانه خود در یمن را متوقف کنند.

یمن در مسیر فاجعه انسانی

تهران - ایرنا - ائتلاف نظامی تحت رهبری عربستان طی حدود چهار سال گذشته به رغم محکومیت های متعدد جهانی، ذره ای از اقدامات ضد بشری خود در یمن نکاسته و با هدف گیری و کشتار مردم و کودکان یمنی، این کشور را به سمت یک فاجعه انسانی سوق داده است.

تحولات یمن|شهادت 3 هزار زن یمنی از آغاز تجاوز عربستان

وزارت بهداشت یمن از شهادت سه هزار زن یمنی از آغاز تجاوز عربستان به این کشور خبر داد.

سازمان ملل بار دیگر توقف حمله‌ها به یمن را خواستار شد

کمیته دفاع از حقوق کودکان سازمان ملل از عربستان و متحدانش خواست حمله‌ها به یمن را متوقف کنند.]]>

پیوستن به FATF بهانه‌گیری‌های آمریکایی‌ را اتمام نمی‌دهد

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه آیا آمریکایی‌ها از عربستان کودک‌کش یک بار سؤال کرده‌اند که چرا کودکان دبستانی بی‌گناه یمنی را به خاک و خون می‌کشید، گفت: معتقدیم با اقداماتی همچون پیوستن به FATF بهانه‌گیری آمریکایی‌ها باز هم ادامه خواهد داشت.

سازمان حقوق بشر اروپایی: عربستان قابل اعتماد نیست

تهران - ایرنا - سازمان حقوقی اروپایی که مسائل مربوط به حقوق بشر عربستان را دنبال می کند، بامداد چهارشنبه اعلام کرد: نمی توان به گزارش احتمالی عربستان از نتیجه تحقیقات ناپدید شدن و قتل خاشقچی اعتماد کرد

عملیات بی‌سابقه یمنی‌ها درجنوب عربستان/ساقط کردن ۳هواپیمای جاسوسی

نیروهای مقاومت یمن طی یک عملیات بی سابقه کنترل تعدادی از روستاهای جنوب عربستان را به دست گرفته و ۳ هواپیمایی جاسوسی این کشور را ساقط کردند.

حـراج کودکان

با وجود در نظر گرفتن وصف مجرمانه برای خرید و فروش کودکان اما این پدیده همچنان معضلی جدی برای جامعه ‌است. فرزندپذیری برای متقاضیان زمان‌بر است و این افراد به جای مراجعه به سازمان بهزیستی، از روش‌های غیر قانونی فرزندخواندگی کودکان را قبول می‌کنند.

شهادت 1248 کودک یمنی در حملات هوایی ائتلاف متجاوز سعودی

کمیته حمایت از حقوق کودکان سازمان ملل اعلام کرد از آغاز تهاجم ائتلاف سعودی به یمن 1248 کودک در این کشور به شهادت رسیدند.

79 غیرنظامی یمنی در بمباران هوایی عربستان کشته شدند

تهران - ایرنا - منابع نظامی و پزشکی یمن با اشاره به حملات هوایی پی در پی ائتلاف سعودی در 48 ساعت گذشته اعلام کردند که 79 غیرنظامی در استان 'الحدیده' در غرب یمن در بمباران های جنگنده های عربستان کشته شدند.

تصویب لایحه حمایت از کودکان ما را از صفر به پنجاه می‌رساند/چرا وضعیت کودکان کار هر روز بدتر می‌شود؟

سازمان‌های مردم نهاد در بحث خدمات‌رسانی به گروه‌های هدف با کاستی‌های بسیاری روبرو هستند و تقسیم ناعادلانه امکانات و کمک‌های تخصیص‌یافته به این حوزه موجب توقعاتی شده که به مطالبه‌گری سازمان‌های مردم نهاد صدمه می‌زند.]]>

بیش از ۲۲ میلیون یمنی در شرایط بحرانی به سر می‌برند

سازمان ملل متحد روز جمعه اعلام کرد که بیش از ۲۲ میلیون یمنی در شرایط بحرانی به سر می برند و این کشور شاهد بدترین فاجعه انسانی بر روی زمین است.