انتصاب رئیس سازمان نظام مهندسی معدن

رئیس جمهور در حکمی و به پیشنهاد وزیر صنعت، معدن و تجارت، دکتر داریوش اسماعیلی را برای مدت سه سال به عنوان "رئیس شورای مرکزی و رئیس سازمان نظام مهندسی معدن" منصوب کرد.مطالب مرتبط

بازگشت۱۵میلیارد از تخلف مالی به نظام مهندسی/نظام ارجاع کارشفاف شد

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، از شفاف‌سازی سامانه ارجاع کار و امکان مشاهده کلیه پروژه‌های نظارتی، از سوی همه اعضای نظام مهندسی خبر داد.

تخلف 15میلیارد تومانی در نظام مهندسی استان تهران

تهران- ایرنا- رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران گفت که حدود 15 میلیارد تومان از حساب های این سازمان خارج شده بود که با تلاش هیات مدیره قبلی و هیات مدیره دوره هشتم و شکایت این سازمان بخش زیادی از این منابع مالی به حساب‌های سازمان نظام مهندسی بازگ

نرخ خدمات مهندسی در استان گلستان 17 درصد افزایش یافت

رئیس هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان با اشاره به رشد 17 درصدی نرخ خدمات مهندسی در استان، گفت: حدود 9 هزار و 500 نفر در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان عضویت دارند.

دستورالعمل سیما و منظر در نظام مهندسی ساختمان گلستان تدوین شد

گرگان- رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان گفت: دستورالعمل سیما و منظر در نظام مهندسی ساختمان گلستان مدون و به مرکز نظام مهندسی فرستاده شده تا به کل کشور ارجاع شود.

تخلف 15 میلیارد تومانی در نظام مهندسی استان تهران

تهران- ایرنا- رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران با اشاره به تخلفات مالی در این سازمان اظهار داشت: حدود 15 میلیارد تومان از حساب های این سازمان خارج شده بود که با تلاش هیات مدیره قبلی و هیات مدیره دوره هشتم و شکایت این سازمان بخش زیادی از این منا

مجمع عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

تصویب و تایید عملکرد حسابهای مالی سال 96 سازمان و تصویب بودجه پیشنهادی سال 98 سازمان نظام مهندسی ساختمان از موضوعات این نشست بود.

انتصاب رئیس سازمان نظام روان‌شناسی

دکتر محمد حاتمی با حکم رئیس جمهور به عنوان «رئیس سازمان نظام روان‌شناسی» منصوب شد

انتصاب رئیس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور

با حکم رئیس جمهور دکتر محمد حاتمی به عنوان رئیس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.

فاز نخست مجموعه فرهنگی ورزشی نظام مهندسی قم تکمیل شد

قم - رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم از تکمیل فاز نخست مجموعه فرهنگی ورزشی این سازمان در آستانه روز مهندس خبر داد.

افزایش نظارت مهندسان بر ساخت و سازهای استان تهران

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران از آغاز بازرسی های متوقف شده در حوزه ساخت و ساز در راستای ارتقای کیفیت خبر داد و گفت:امسال میزان ارجاع کار توسط سازماان نظام مهندسی حدود 13 میلیون مترمربع بوده که نسبت به سال 18 درصد افزایش یافته است.

لزوم شفاف سازی روابط مالی مهندسان و سازمان نظام مهندسی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان بر لزوم شفاف سازی روابط مالی بین مهندسان و سازمان نظام مهندسی و از سویی پیمانکاران تاکید کرد.

ظفرقندی رئیس کل سازمان نظام پزشکی شد

تهران- ایرنا- همزمان با برگزاری انتخابات تعیین ریاست کل سازمان نظام پزشکی امروز جمعه با حضور اعضای هیات مدیره این سازمان در محل انستیتو پاستورمحمد رضا ظفر قندی به عنوان رئیس کل این سازمان انتخاب شد.

222 معدن در آذربایجان شرقی غیرفعال است

تبریز- ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی آذربایجان‎شرقی گفت: 317 معدن فعال، 57 معدن در وضعیت تعطیلی موقت و 222 معدن غیرفعال در استان وجود است.

انتصاب جدید در وزارت صمت

وزیر صنعت، معدن و تجارت با صدور حکمی­ پیمان زندی را­ به سمت رئیس مرکز اصناف و بازرگانان منصوب کرد

از ظاهر ساختمان خانه نخرید

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان البرز گفت: در حال حاضر خریداران واحدهای مسکونی از چیزی که می‌خرند اطلاعی ندارد و صرفاً از روی ظاهر آن دست به خرید می‌زند.

رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران انتخاب شد

محمدرضا ظفرقندی، با کسب اکثریت آرای اعضای مجمع عمومی نظام پزشکی، به عنوان رئیس کل سازمان نظام پزشکی انتخاب شد.

«محمد حاتمی» رئیس سازمان نظام روانشناسی شد

رئیس‌ جمهور در حکمی «محمد حاتمی» را برای مدت چهار سال به عنوان رئیس سازمان نظام روان‌شناسی منصوب کرد.

وجود 650 معدن دارای پروانه بهره‎برداری در آذربایجان‎شرقی

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی آذربایجان‎شرقی گفت: حدود 650 معدن دارای پروانه بهره‎برداری در استان وجود دارد که از این بین 317 معدن فعال، 57 معدن در وضعیت تعطیلی موقت و 222 معدن نیز غیر فعال است.

رئیس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور منصوب شد

با حکم رئیس جمهور محمد حاتمی به عنوان رئیس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.

معاون رئیس جمهور مطرح کرد: چرا مشکلات سبب جدایی مردم از نظام نمی‌شود

معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: مردم نشان دادند که با وجود این شرایط اقتصادی و به رغم بارش باران و سرمای هوا، از نظام خود پشتیبانی می‌کنند و این مشکلات سبب جدایی مردم از نظام نخواهد شد.