ساماندهی رودخانه های شهری از برنامه های اصلی بازآفرینی وزارت راه

وزیر راه و شهرسازی گفت: ساماندهی رودخانه های شهری در برنامه های اصلی بازآفرینی وزارت راه و شهرسازی قرارگرفت.مطالب مرتبط

بازآفرینی شهری بدون مشارکت مردم ممکن نیست

مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با بیان اینکه اقدامات پیشگیرانه برای توسعه سکونتگاه‌های غیررسمی در دستور کار شرکت بازآفرینی شهری است گفت: دولت حامی و پشتیبان شهرداری و مدیران شهری برای اجرای طرح بازآفرینی شهری است.]]>

بازآفرینی شهری رویکردی جدیدی برای ارتقاء کیفیت زندگی شهری است

قزوین- عضو هیئت مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: بازآفرینی شهری رویکرد جدیدی برای ارتقاء کیفیت زندگی شهری است که با برنامه ریزی اصولی و کاربردی با کمک شهرداری ها باید اجرایی شود.

پیشرفت طرح بازآفرینی شهری کمتر از 10 درصد بوده است

تهران- ایرنا- عضو هیات مدیره شرکت بازآفرینی شهری گفت: طبق برنامه ششم توسعه سالیانه باید 10 درصد از بافت های فرسوده شهری نوسازی شود اما تاکنون عملکرد ما در این حوزه بسیار کمتر از 10 درصد بوده است.

29 محله قم بازآفرینی می شود

قم - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی قم گفت: اجرای بازآفرینی شهری در 39 محله این شهر برنامه ریزی و سهم اداره های مختلف در این محله ها تعیین شده است.

اصلاح هندسی و ساماندهی جاده ها از برنامه های وزارت راه است

ساوه - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی گفت: اصلاح هندسی تقاطع های خطرناک، ساماندهی و ایمن سازی معابر پرحادثه از مهم‌ترین برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی برای ایام نوروز 98 است.

4 هکتار از بافت محدوده شهر قم؛ نیازمند احیا و بازآفرینی

معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم خبر داد: از ۱۳هکتار محدوده شهری،۴ هکتار واجد بازآفرینی شهری است که تاکنون هزار و 580هکتار آن با اشاره به شاخصه های ریزدانگی، نفوذ ناپذیری، بحث استحکام است.

همدان تنها استان آغاز کننده طرح بازآفرینی شهری

با اجرای دستورالعمل بازآفرینی محلات، عدالت بیشتری در زمینه برخورداری از امکانات عمرانی و اجتماعی در این مناطق جاری می‌شود.

ساماندهی سگ‌های ولگرد در "دهکده مهربانی"

یکی از مطالبات جدی و به حق شهروندان منطقه ۲۲ در دوره جدید مدیریت شهری ساماندهی سگ‌های ولگرد بود که از گذشته یکی از چالشهای اساسی در منطقه به شمار می رفت، حال به گفته معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲۲ اولین گام در راه تحقق وعده مدیریت شهری به شهروندان

بازدید سرزده خرمی از کارگاه سد لاستیکی تولم شهر و وضعیت ساماندهی رودخانه‌های صومعه سرا

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان به طور سرزده از کارگاه سد لاستیکی تولم شهر و همچنین وضعیت ساماندهی رودخانه های شهرستان صومعه سرا بازدید کرد.]]>

ساماندهی آب بندان های ماسال سرعت گیرد

رشت - ایرنا - فرماندار ماسال با اشاره به نزدیک بودن فصل زراعی جدید، بر لزوم شتاب در عملیات ساماندهی رودخانه ها و آب بندان های شهرستان تاکید کرد.

تملک اماکن تاریخی شهرها از دستور کار وزارت راه و شهرسازی خارج شد

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری، گفت: اولویت جدید وزارت راه و شهرسازی در نوسازی بافت های فرسوده، ساخت واحد مسکونی است و تملک اماکن تاریخی فعلا در دستور کار قرار ندارد.

اقدامات پیشگیرانه برای توسعه سکونتگاه‌های غیررسمی

مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: اقدامات پیشگیرانه برای توسعه سکونتگاه‌های غیررسمی در دستور کار شرکت بازآفرینی شهری است

مناطق حاشیه ای ساوه ساماندهی شود

ساوه - ایرنا - فرماندار ساوه گفت: وجود مناظق حاشیه نشینن در این شهر آسیب زاست و اقدامات بازآفرینی در ساماندهی و ممانعت از توسعه این مناطق با جذب اعتبارات ملی دنبال می شود.

محیط های شهری برای جذب گردشگران نوروزی ساماندهی شوند

قزوین - ایرنا - استاندار قزوین گفت: در آستانه فرا رسیدن نوروز 98 قرار داریم و باید ورودی شهرها و محیط های شهری برای جذب گردشگران توسط شهرداران ساماندهی شوند.

سالانه 270 محله بافت ناکارآمد کشور بازآفرینی می شود

قزوین - ایرنا - کارشناس مسئول دبیرخانه ستاد بازآفرینی شهری ایران گفت: دولت موظف شده تا سالانه 270 محله بافت های ناکارآمد کشور را احیا و بهسازی کند.

هدف طرح بازآفرینی شهری کنترل آسیب‌های اجتماعی در حاشیه شهر است

تفاهم نامه ۳۶۰۰ میلیاردی با سازمان برنامه برای نوسازی بافت فرسوده

عضو هیئت مدیره شرکت بازآفرینی شهری از امضای تفاهم نامه با سازمان برنامه وبودجه برای تخصیص ۳۶۰۰میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی برای نوسازی بافت های فرسوده خبر داد.

تاکید فرماندار ماسال بر تسریع روند ساماندهی آب بندان‌ها و رودخانه ها

کارگران ساختمانی در سه میدان اصلی شهر قم ساماندهی می‌شوند

شهرداری قم در جوابیه گزارش انتقادی خبرگزاری تسنیم درباره عدم ساماندهی کارگران ساختمانی گفت: کارگران ساختمانی و فصلی قم به‌زودی در سه میدان پرتجمع شهر ساماندهی می‌شوند.

بررسی طرح ساماندهی معابر ۵ شهر

در شورای هماهنگی ترافیک استان طرح ساماندهی معابر شهری رزن، کبودراهنگ، جوکار، فیروزان و سامن که توسط مشاور آماده شده است، بررسی شد.