برپایی۱۰ بیمارستان صحرایی توسط سپاه در مسیر راهپیمایی اربعین

معاون بهداشت و درمان سپاه از برپایی ۱۰ بیمارستان صحرایی در مناطق مرزی شلمچه، چزابه و مهران و همچنین مسیر راهپیمایی اربعین از نجف تا کربلا خبر داد.مطالب مرتبط

بیمارستان های صحرایی سپاه قابلیت جابجایی دارد

معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه یکی از ماموریت های اصل سپاه، توانبخشی داخلی و خارجی در حوزه بهداشت و درمان است، گفت: بیمارستان های صحرایی سپاه قابلیت جابجایی به هر نقطه ای را دارد.

بیمارستان های صحرایی سپاه به نقاط مورد نیاز منتقل می شوند

تهران- ایرنا- معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این نیرو بیمارستان های صحرایی خود را با کمک هواپیما می تواند در حداقل زمان ممکن به هر نقطه ای نیاز باشد منتقل و شروع به خدمات دهی کند.

بیمارستان صحرایی در نقده راه اندازی شد

ارومیه- ایرنا- فرماندار نقده با اشاره به اینکه بیمارستان صحرایی با نام شهید دکتر رهنمون در روستای حاجی آباد این شهرستان برپا شده است، گفت: خدمت رسانی به ساکنان دورترین نقاط شهرستان از اهداف مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی به شمار می رود و این طرح نیز در همین

بهره برداری اورژانس بیمارستان نیرو دریایی سپاه در چالوس

بخش اورژانس بیمارستان نیروی دریایی سپاه با بیش از 54 میلیارد ریال هزینه ساخته و تجهیز شد.

دهمرده: از ظرفیت آزادی‌خواهان جهان برای برگزاری باشکوه راهپیمایی اربعین استفاده شود

یک نماینده اصولگرای مجلس با طرح این پرسش که چقدر ظرفیت نظام جمهوری اسلامی ایران در راهپیمایی اربعین به نمایش گذاشته شده است، گفت: باید از ظرفیت آزادی خواهان جهان برای برگزاری راهپیمایی باشکوه اربعین استفاده شود که در این صورت می‌توان ظرفیت اسلام، شیعه و ب

راهپیمایی اربعین بزرگ‌ترین تجمع مسالمت‌آمیز بشری شناخته شد

معاون ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: مراسم راهپیمایی اربعین امام حسین(ع) به عنوان بزرگ‌ترین تجمع و راهپیمایی مسالمت‌آمیز در دنیا شناخته شد.

خنثی‌سازی اقدام به شرارت در بیمارستان دولتی فریدونکنار

فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار از خنثی‌سازی اقدام به شرارت در بیمارستان دولتی فریدونکنار توسط شرور سابقه‌دار این شهر توسط پلیس مستقر در بیمارستان خبر داد.

قشر مستضعف جامعه بزرگترین حامی مالی پیاده‌روی اربعین هستند

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور گفت: علیرغم وجود افراد و خیرینی که ارقام قابل توجهی را در مسیر خدمتگزاری به زائرین اربعین حسینی هزینه می‌کنند، همچنان بخش عمده‌ای از هزینه‌ها توسط قشر مستضعف جامعه تامین می‌شود.

تلاش دشمنان برای کمرنگ کردن راهپیمایی اربعین بی‌نتیجه مانده است

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به نقشه ها و توطئه های دشمنان برای کمرنگ کردن شکوه راهپیمایی اربعین حسینی در سال‌های گذشته اظهار کرد: به یاری خداوند متعال تمامی این توطئه‌ها تاکنون بی‌نتیجه مانده است.

دستگیری لیدرهای شبکه «دی‌جی بندها» در شیراز توسط سازمان اطلاعات سپاه

‌روابط عمومی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران استان فارس اعلام کرد که تعدادی از سرکرده‌های شبکه سازمان‌یافته ترویج فساد و فحشا با عنوان «دی‌جی بندها» توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) سپاه فارس در شیراز دستگیر شدند.]]>

پیاده‌روی اربعین باعث صلح و دوستی ملت‌های‌ منطقه شد/ مسؤولان از عشق به خدمت خادمان اربعین درس بگیرند

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در آیین تجلیل از خادمان اربعین گفت: نکته مهم در راهپیمایی اربعین عشق به خدمت از سوی خادمان است که این امر می‌تواند برای مسؤولان کشور به عنوان یک الگو و درس باشد.

پیاده‌روی اربعین باعث صلح و دوستی ملتهای‌ منطقه شد/مسئولان از عشق به خدمت خادمان اربعین درس بگیرند

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در آیین تجلیل از خادمان اربعین گفت: نکته مهم در راهپیمایی اربعین عشق به خدمت از سوی خادمان است که این امر می‌تواند برای مسئولان کشور به عنوان یک الگو و درس باشد.

انتقال سه مسموم به بیمارستان توسط بالگرد اورژانس

رئیس اورژانس تهران از مسمومیت ۳ نفر توسط مواد روان گردان خبر داد.]]>

#از_تسنیم_بپرسید: 30 نکته مهم که باید درباره "زیارت و پیاده‌روی اربعین" بدانید

در این مطلب به تمام سؤالات، ابهامات و موارد ضروری برای سفر اربعین حسینی و مسیر پیاده‌روی زائران اربعین پاسخ داده شده است.

استفاده از ظرفیت اربعین برای تقویت انقلاب/خدمات موکب‏‌ها متنوع باشد

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با تاکید بر استفاده از فرصت اربعین برای تقویت انقلاب اسلامی، گفت: خدمات موکب‎ها تنها منحصر به استراحت و پذیرایی نباشد باید تلاش کنیم مردم را پای کار بیاوریم و وابستگی را به دولت و سپاه کم کنیم.

صهیونیست‌ها بیستمین راهپیمایی دریایی شکستن محاصره را سرکوب کردند

رسانه‌های فلسطینی از زخمی شدن شماری از شهروندان در پی سرکوب بیستمین راهپیمایی دریایی بازگشت برای شکستن محاصره توسط نیروهای رژیم صهیونیستی خبر دادند.

عمر مفید بیمارستان‌ها در ایران بین ۳۰ تا ۴۰ سال است

تهران- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: عمر مفید بیمارستان‌ها در کشورهای توسعه یافته بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ سال ‏است، اما عمر متوسط بیمارستان‌های ایران برای اینکه بدون اشکال ارائه خدمت کنند، بین ۳۰ تا ۴۰ سال است و بعد از آن باید بیمارستان‌ها را ‏با

عملیات ساخت سه بیمارستان 540 تخت‌خوابی در سیستان و بلوچستان آغاز می‌شود

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: عملیات ساخت سه بیمارستان 540 تختخوابی با اعتبار حدود چهار هزار میلیارد تومان به زودی توسط بخش خصوصی و دولتی در استان آغاز می‌شود.

خانواده‌های شهدا سوزن بان مسیر انقلاب هستند

فرمانده دانشگاه افسری امام حسین(ع) سپاه گفت: خانواده های شهدا چراغ راه و سوزن بان مسیر انقلاب اسلامی هستند.

آغاز عملیات ساخت سه بیمارستان در سیستان و بلوچستان بزودی

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بزودی عملیات ساخت سه بیمارستان‌٥٤٠ تختخوابی با اعتبار حدود چهار هزار میلیارد تومان توسط بخش خصوصی و دولتی در این استان آغاز می شود.