رییس‌جمهور به محسن و پرویز اسماعیلی تسلیت گفت

رئیس جمهور در پیام‌هایی جداگانه با تسلیت درگذشت والده پرویز و محسن اسماعیلی، برای آن مرحومه رحمت واسعه و همجواری با حضرت زهرا (س) و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسالت کرد.مطالب مرتبط

پرویز اسماعیلی درگذشت شادروان احمدرضا دالوند را تسلیت گفت

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهور درگذشت روزنامه نگار و طراح گرافیك مطبوعاتی، شادروان احمدرضا دالوند را تسلیت گفت.

معاون ارتباطات دفتر رئیس جمهوری درگذشت دالوند را تسلیت گفت

تهران - ایرنا - پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری با صدور پیامی در گذشت احمدرضا دالوند از روزنامه نگاران و طراحان برجسته مطبوعات کشور را تسلیت گفت.

رییس‌جمهور به آنکارا سفر می‌کند

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس‌جمهور گفت: رییس جمهور به دعوت رسمی رجب طیب اردوغان رییس جمهور ترکیه و برای شرکت در پنجمین جلسه شورای عالی روابط راهبردی دو کشور به آنکارا سفر می کند.

نشست مشترک سران سه قوه

جلسه سران سه قوه، سه‌شنبه ۲۰ آذر، با حضور حسن روحانی، رییس جمهور، علی لاریجانی، رییس مجلس و صادق آملی لاریجانی، رییس قوه قضاییه، به میزبانی رئیس‌جمهور و در دفتر ایشان برگزار شد.

کارآمدی یکی از پایه‌های مشروعیت است/ نقد کارگزاران؛ تکلیف همگانی

محسن اسماعیلی، نقد کارآمدی صاحب منصبان را یک حق و بلکه تکلیفی همگانی دانست و گفت: انسان متعهد و متخصصی که قدرت اجرایی کردن طرح‌های خود یا الزامات قانونی را نداشته باشد، فاقد کفایت است.

خدا رحم کرد من رئیس جمهور نشدم که دلار 5 هزار تومان شود

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان که پرسید «فکر می کنید اگر رییس جمهور می شدید، وضع کشور بهتر از این بود؟» گفت: خدا رحم کرد که من رییس جمهور نشدم که دلار 5هزار تومان شود.

پرویز کاظمی آزاد شد

پرویز کاظمی وزیر رفاه و تامین اجتماعی دولت گذشته با قرار وثیقه از زندان اوین آزاد شد.

قیمت اجناسی که بی جهت افزایش یافته است باید پایین بیاید

رییس دفتر رییس جمهور با بیان این که این حق را به مردم می‌دهیم که انتظار داشته باشند با کاهش قیمت دلار، قیمت اجناس هم کاهش یابد، گفت‌: رییس جمهور، وزیر صنعت را مامور کرده است تا کاهش قیمت ها را دنبال کند.

چالش رییس جمهور مکزیک برای کاهش حقوق قضات

رییس جمهور جدید مکزیک اعلام کرد حقوق برخی از مقامات قضایی کشور توهین‌آمیز است.

قول همکاری رییس جمهور درخصوص نمایشگاه جنوبی/ تغییروضعیت BRTولیعصر

شهردار تهران گفت : نمایشگاهی در جنوب تهران ایجاد شده که البته یک دهم آن ساخته شده و مابقی‌اش می‌تواند توسط بخش خصوصی انجام شود؛ رییس‌جمهور هم قول همکاری در این موضوع دادند.

معاون اول رییس جمهور آب شیرین‌کن یکصدهزار متر مکعبی هرمزگان را افتتاح می‌کند

معاون اول رییس جمهور به منظور بازدید و افتتاح چندین طرح و پروژه مهم صنعتی، اقتصادی و عمرانی، فردا (دوشنبه) به استان هرمزگان سفر می‌کند.

معاون اول رییس جمهور به استان هرمزگان سفر می‌کند

معاون اول رییس جمهور به منظور بازدید و افتتاح چندین طرح و پروژه صنعتی، اقتصادی و عمرانی، فردا (دوشنبه) به استان هرمزگان سفر می‌کند.

معاون اول رییس جمهور به استان هرمزگان سفر می‌کند

معاون اول رییس جمهور به منظور بازدید و افتتاح چندین طرح و پروژه مهم صنعتی، اقتصادی و عمرانی، فردا (دوشنبه) به استان هرمزگان سفر می‌کند.

معاون اول رییس‌جمهور وارد بندرعباس شد

معاون اول رییس جمهور به منظور بازدید و افتتاح چندین طرح و پروژه مهم صنعتی، اقتصادی و عمرانی، وارد بندرعباس شد.

همکاری بهزاد عبدی و پرویز آبنار در دومین فیلم آزیتا موگویی

بهزاد عبدی ساخت موسیقی و پرویز آبنار صداگذاری «ایده اصلی» به کارگردانی آزیتا موگویی را انجام می‌دهند.

نوزدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده

در دومین روز از هفته‌ "پژوهش" مصادف با یکشنبه‌ ۲۵ آذر ماه در سالن اجلاس از فناوران و پژوهشگران برتر دانشگاهی ، پژوهشگاهی و دستگاه های اجرایی توسط معاون اول رییس جمهور، وزیر بهداشت، وزیر علوم و معاون علمی و فناوری رییس جمهور تقدیر به عمل آمد.

رونمایی از ۱۰ طرح‌ فناورانه جهاددانشگاهی با حضور معاون اول رییس جمهور

گردهمایی روسای واحدهای جهاددانشگاهی به طور همزمان با رونمایی طرح‌های فناورانه جهاددانشگاهی توسط معاون اول رییس جمهور امروز در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می‌شود.

وضعیت نامناسب بازارچه مرزی پرویز خان

ایرنا-قصرشیرین- تصاویر وضعیت نامناسب بازارچه مرزی پرویز خان شهرستان قصرشیرین را نشان می دهد.عکس: سید امید کرندی*11*

رییس جمهور ارزانی ۲۰درصدی کالا با پذیرش «اف ای تی اف»را تضمین کند

شمیرانات- امام جمعه لواسان با بیان این که بانک‌های خارجی با پذیرش «اف ای تی اف» هم با ما کار نمی کنند، گفت: رییس جمهور ارزانی ۲۰درصدی کالا با پذیرش «اف ای تی اف» را تضمین کند.

دومین روز سفر معاون اول رییس جمهور به استان هرمزگان

اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در دومین روز سفر خود به استان هرمزگان در بهره‌برداری و افتتاح از فاز نخست نیروگاه سیکل ترکیبی هرمز با ظرفیتو160 مگاوات و بهره‌برداری از فاز نخست پروژه آب‌شیرین‌کن یک‌صد هزار مترمکعبی بندرعباس شرکت کرد.