دیوار بی اعتمادی بین مردم و شهرداری ها کوتاه شود

شیراز-ایرنا-معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور، اصل لازم و کافی برای داشتن موفقیت، پیشرفت، درآمدزایی و تسریع امور در شهرداری ها را اعتماد سازی دانست و گفت: اگر دیوار بی اعتمادی بین مردم و شهرداری ها کوتاه نشود، بی شک موفقیتی حاصل نخواهد شدمطالب مرتبط

دیوار بی اعتمادی بین مردم و شهرداری ها کوتاه شود

شیراز-ایرنا- معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور، اصل لازم و کافی برای داشتن موفقیت، پیشرفت، درآمدزایی و تسریع امور در شهرداری ها را اعتماد سازی دانست و گفت: اگر دیوار بی اعتمادی بین مردم و شهرداری ها کوتاه نشود، بی شک موفقیتی حاصل نخواهد ش

دیوار بی اعتمادی بین مردم و شهرداری ها کوتاه شود

شیراز-ایرنا-معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور، اصل لازم و کافی برای داشتن موفقیت، پیشرفت، درآمدزایی و تسریع امور در شهرداری ها را اعتماد سازی دانست و گفت: اگر دیوار بی اعتمادی بین مردم و شهرداری ها کوتاه نشود، بی شک موفقیتی حاصل نخواهد شد

مسئول ارشد «بنیاد فیفا» در گفت‌وگو با تسنیم: تهدیدات امنیتی سبب بی‌اعتمادی مردم افغانستان از حضور در انتخابات می‌شود

در حالی که چهار روز به انتخابات پارلمانی افغانستان باقی مانده، مسئول برنامه‌های بنیاد فیفا می‌گوید حملاتی که در ستادهای انتخاباتی صورت گرفته است سبب بی‌اعتمادی مردم از حضور در انتخابات پارلمانی شده است.

تفهیم اتهام محاربه به اعضای باند دیوار چین/ محاکمه به زودی

هشت عضو باند مخوف دیوار چین که بعد ازآزادی از زندان باند دیوار چین2 راتشکیل داده و از طلافروشان کیفی و مشتریان صرافی‌ها سرقت می‌کردند با اتهام محاربه در دادگاه محاكمه خواهند شد.

دیوار مرگ...

دیوار مدرسه تخریبی، جان "دنیا ویسی"، دانش آموز سنندجی را گرفت.

کتیبه باستانی دیوار شارستان میبد متعلق به این بخش نیست

در حالی فاز دوم عملیات مرمت اضطراری دیوار شهر تاریخی میبد آغاز شده که در جریان اجرای فاز نخست آن نشانه‌های یک کتیبه گچی متعلق به دوران اولیه اسلامی در حین آواربرداری و استحکام بخشی این دیوار کشف شد ولی مسئولان میراث فرهنگی استان یزد معتقد هستند که این کتی

شکار «شغال» در دیوار چهارم

نمایش «شغال» به نویسندگی و کارگردانی سجاد قاطعی از اول آبان ماه در تماشاخانه دیوار چهارم به صحنه می رود.

درگذشت دانش آموزی به دلیل ریزش دیوار مدرسه

بر اثر ریزش دیوار حیاط یکی از مدارس روستایی سنندج، متاسفانه یکی از دانش آموزان مدرسه مصدوم شد و بعد از اعزام به بیمارستان فوت کرد.

اخبار کوتاه از استان اصفهان

اصفهان - ایرنا - 27 پرنده در زیستگاه های اردستان رها سازی شد، 96 هزار نفر از مردم شهرضا کارت ملی هوشمند دریافت کردند و 12 کانکس لباسشویی از اصفهان به عتبات اعزام شد، از جمله خبرهای کوتاه روز پنجشنبه استان اصفهان است.

تخریب دیوار مدرسه‌ای در سنندج جان دختربچه‌ای را گرفت/ یک‌سوم مدارس کردستان غیراستاندارد هستند

پدر دانش‌آموز فوت‌شده مدرسه «گرماش» سنندج که بر اثر تخریب دیوار مدرسه جانش را از دست داد، گفت: آموزش و پرورش در قبال فرزند من مسؤول است و باید پاسخگوی وضعیت موجود باشد.

هواپیمای مسافربری هند با دیوار برخورد کرد

یک فروند هواپیمای مسافربری که از شهر "تیروچیراپالی" در جنوب هند به سمت دوبی پرواز می‌کرد پس از برخاستن از باند پرواز با دیوار فرودگاه برخورد کرد و دچار خساراتی شد.

تشکیل "فراکسیون پاسخگو" به‌منظور کاهش فاصله بین مردم و مسئولان

رییس فراکسیون پاسخگو گفت: یکی از اهداف تشکیل فراکسیون پاسخگو، برقراری ارتباط دو سویه و موثر با مردم و کاهش بی اعتمادی آنها نسبت به مسئولان است.

ترکیه سومین دیوار طولانی جهان را در مرزهای خود ساخت

ترکیه اعلام کرد که به منظور حفاظت از مرزهای خود در برابر عملیات قاچاق، مهاجرت غیرقانونی و نفوذ نیروهای مسلح، سومین دیوار مرزی طولانی دنیا را در مرزهای خود با سوریه و ایران تکمیل کرده است.

دسترسی مردم شهر کرمان به اطلاعات شفاف شهرداری

با راه اندازی یک پایگاه اینترنتی ، امکان دسترسی مردم کرمان به اطلاعات مهم شهرداری کرمان فراهم شد.

ربات جدید بوستون دینامیک از در و دیوار بالا می رود

شرکت بوستون دینامیک ویدئویی جدیدی را منتشر کرده که در آن ربات تازه تولید شده توسط این شرکت از در و دیوار بالا می رود و مانند ورزشکاران پارکور از جایی به جای دیگر می پرد.

رونمایی از دیوار نگاره گذر قصه ها در اهواز

به مناسبت هفته ملی کودک ، دیوار نگاره گذر قصه ها در اهواز رونمایی شد.

تقویت سرمایه‌های اجتماعی با همکاری روزافزون شهرداری و ناجا

رییس سازمان شهرداری ها گفت: همكاری موثر شهرداری و نیروی انتظامی و جامعه محور بودن این دو نهاد باعث ارتقای روزافزون نظم، انضباط و امنیت، پررنگ شدن مشاركت مردم، مقابله با تخلفات و قانون گریزی ها و تقویت سرمایه‌های اجتماعی خواهد شد.

نمی‌توان دور ایران دیوار کشید/ ضرورت رعایت ارکان اقتصاد مقاومتی

سمنان- نماینده سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس، بابیان اینکه عده‌ای در کشور معتقد هستند که می‌توان بدون مراوده خارجی توسعه یافت، گفت: نمی‌توان دور ایران دیوار کشید و انتظار توسعه نیز داشت.

مردم به مسئولان بی‌اعتمادند زیرا حرفمان با عمل تعارض دارد/ همه ماجرای فیلتر شدن تلگرام

وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات گفت: واقعیت ماجرا این است که یک شکاف بی‌اعتمادی وجود دارد که صحبتی از طرف مسئولین مطرح می‌شود و عکس آن عمل می‌شود، این را پنهان نکنیم. این ناشی از این است که عمل ما با صحبت ما تعارض دارد.

«آلان» بهترین فیلم کوتاه جشنواره‌ی آلمانی شد

فیلم کوتاه «آلان» به کارگردانی مصطفی گندمکار، جایزه بهترین فیلم کوتاه پانزدهمین دوره جشنواره «ابرس والده» آلمان را به دست آورد.