دیوار بی اعتمادی بین مردم و شهرداری ها کوتاه شود

شیراز-ایرنا-معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور، اصل لازم و کافی برای داشتن موفقیت، پیشرفت، درآمدزایی و تسریع امور در شهرداری ها را اعتماد سازی دانست و گفت: اگر دیوار بی اعتمادی بین مردم و شهرداری ها کوتاه نشود، بی شک موفقیتی حاصل نخواهد شدمطالب مرتبط

ترامپ از تعطیلی دوباره دولت کوتاه آمد

تهران- ایرنا- رئیس جمهوری آمریکا که پیشتر تهدید کرده بود در صورت عدم تامین بودجه مورد نظر وی برای دیوار مرزی از سوی دمکرات ها، بار دیگر دولت را تعطیل می کند، از این تهدید کوتاه آمد.

تکلیف مسئولان کاهش بی اعتمادی و صیانت از آزادیهای مدنی است

یزد - ایرنا - معاون سیاسی استاندار یزد گفت: رعایت حقوق شهروندی، کاهش بی اعتمادی مردم و صیانت از آزادیهای مدنی مصرح در قانون، تکلیف همه مسئولان و متولیان امور جامعه است.

چرا مردم مخاطب قرار نمی گیرند؟

تهران- ایرنا- اوضاع اقتصادی باعث شده تا بسیاری از مردم هفته های منتهی به سال جدید را با فشارهایی مضاعف سپری کنند. در این میان، آنچه فشارها را غیرقابل تحمل می سازد و بر بی اعتمادی، شکاف و گسست سیاسی مدنی می افزاید، نبود پاسخگویی و روابط تعاملی میان مردم و

بهرام نیا: دولت برای بهبود وضعیت معیشت مردم برنامه‌ای کوتاه مدت ترتیب دهد

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از وضعیت کنونی معیشت مردم در تذکری به رییس جمهور، گفت: دولت برای بهبود وضعیت معیشت مردم برنامه ای کوتاه مدت ترتیب دهد.

برگزاری جلسات بدون خروجی بی اعتمادی عمومی را بدنبال دارد

زنجان - ایرنا - نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری جلسات متعدد و بدون خروجی به معضلی بزرگ تبدیل شده است که ضمن تضییع فرصت های کشور به بی اعتمادی عمومی نسبت به مسئولان دامن می زند.

مسئولان قدردان مشارکت اجتماعی مردم باشند

یک آسیب شناس اجتماعی عدم تحقق وعده‌های مسئولان را موجب بی اعتمادی مردم و کاهش سرمایه اجتماعی دانست و گفت: مسئولان باید قدردان مشارکت مردم در امور اجتماعی و فرهنگی باشند.

رویکرد شهرداری کرمان مردم محوری است

کرمان – ایرنا – شهردار کرمان گفت: رویکرد جدید شهرداری کرمان به سمت پروژه های مردم محور و انسان مدار پیش می رود و در این زمینه اعتقاد داریم فضای شهر باید برای حضور مردم فراهم شود.

قزوین‌| شفاف‌سازی رویکرد شهرداری‌ها در پاسخ به مطالبات مردم قرار گیرد

معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: شفاف‌سازی باید رویکرد شهرداری در پاسخ به مطالبات مردم قرار گرفته و همکاران شهرداری علاوه بر توجه به انضباط مالی در هزینه‌ها و پاسخگویی به درخواست از شهرداری‌ها توجه کنند.

اخبار کوتاه استان اصفهان

اصفهان- ایرنا- خدمتگزاری به مردم افتخارات مسئولان نظام است، گلزار شهدای روستای ابراهیم آباد خور و بیابانک افتتاح شد و بهره برداری سه واحد مسکن مددجویان کمیته امداد در نایین از جمله خبرهای کوتاه روز پنجشنبه استان اصفهان است.

رنگ رخساره خبر می‌دهد از سر ضمیر/ بنیاد مستضعفان باغ وثوق الدوله و عبقری را در اختیار شهرداری گذاشت

پیروز حناچی در واکنش به تکذیب بدهی‌های شهرداری از سوی محمدباقر قالیباف، شهردار اسبق تهران گفت: علیرغم همه فشارهایی که شهرداری متحمل شد، جلوی صدور مجوز برای برج باغ را گرفتیم؛ چراکه تامین سلامت مردم مهمترین هدف است.]]>

دست مردم کوتاه و خرما بر نخیل

بی دعوت این هفته به سراغ انبار‌های ذخیره سازی کالا‌های اساسی رفته است، مسوولین می‌گویند: مردم نگران نباشند، انبار‌ها پر است.

مشکل اصلی سایت دیوار کجاست؟

معاون دادستان کل کشور در فضای مجازی گفت: از ابتدای سال جلسات مکرری با مسئولان سایت دیوار برگزار شده اما اشکال اساسی در این سایت دو بحث پرداخت بیعانه و عدم احراز هویت است.

جان باختن کارگر زنجانی بر اثر ریزش دیوار

کارگر ساختمانی درشهر زنجان بر اثر سست شدن دیوار و ریزش آن جان باخت .

به نام مردم به کام شهرداری/طرح جدید کمکی به رفع آلودگی هوانمی‌کند

طرح جدید شهرداری تهران برای پولی‌کردن زوج‌وفرد کمکی به مشکل آلودگی هوای تهران نمی‌کند و شهرداری در پوشش این طرح به نام حل آلودگی هوا، سعی در تأمین کسری درآمدهای خود دارد.

تاخیر در تکمیل دیوار ساحلی پلدختر و مشکلات مردم

در صورت وقوع سیل ساکنان منطقه منازل سازمانی مشکل جدی پیدا می کنند.

احداث دیوار در مرز مکزیک یا در قلب پایتخت امریکا ؟

سرنوشت دیوار مرزی نه در جنگ قدرت میان کاخ سفید و کنگره یا در جدال ایدئولوژیکی میان جمهوریخواهان و دموکرات ها که در نهایت در حکم عالی ترین مرجع حقوقی - قضایی امریکا تعیین خواهد شد

روش‌های سوء استفاده کلاهبرداران از سایت‌های دیوار و شیپور

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا با هشدار به شهروندان گفت: افراد هنگام مراجعه به سایت های دیوار،شیپور و یا سایت های مشابه آن مراقبت‌های لازم را در نظر بگیرند.

دیوار مکزیک، تقابل ترامپ و دموکرات‌های کنگره

اختلاف میان دموکرات‌ها با ترامپ بر سر ساخت دیوار در مرز مکزیک، به تدریج تبدیل به یک «بحران تمام عیار سیاسی» در این کشور شده است.

افتتاح نخستین دیوار سنگ نوردی سالنی در تبریز

نخستین دیوار اختصاصی سنگ نوردی داخل سالن شمال غرب کشور، در تبریز به بهره برداری رسید.

بازدید محمد بن سلمان از دیوار چین

محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان که روز پنج شنبه وارد چین شد به بازدید از دیوار بزرگ چین رفته و در آن جا با چینی‌ها عکس یادگاری گرفت.