نشست هیأت های عالیرتبه وزارت کشور ایران و ترکیه برگزار شد

آنکارا- ایرنا- نشست هیأت های عالیرتبه وزارت کشور ایران و ترکیه امروز (پنجشنبه) در شهر آنکارا برگزار شد.مطالب مرتبط

نشست آینده سران آنکارا، مسکو و تهران در ترکیه برگزار می شود

تهران - ایرنا - نشست سه جانبه بعدی رجب طیب اردوغان، حسن روحانی و ولادیمیر پوتین روسای جمهوری ترکیه، ایران و روسیه با موضوع سوریه در ترکیه برگزار می شود.

اردوغان: دور بعدی نشست آستانه در استانبول/به ماکرون گفتم در سیاست هنوز جوان هستی

رئیس جمهور ترکیه گفت: دور اول نشست‌ها درباره یافتن راه حل برای بحران سوریه از سوچی آغاز و در استانبول و تهران پیگیری شد. دور دوم نشست‌ها مجدداً با نشست سوچی آغاز شد و پنجمین نشست را در ترکیه برگزار خواهیم کرد.

نشست سوچی اتحاد ایران، روسیه و ترکیه برای بازگشت آرامش به سوریه است

تهران-ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، نشست سوچی را اتحاد قدرتمند ایران، روسیه و ترکیه برای بازگشت آرامش به سوریه دانست و گفت: این نشست می تواند در حل مشکل آوارگان سوری و خروج آمریکا از این کشور تاثیر گذار باشد.

نشست نمایشی ورشو و دیدگاه کارشناسان ترکیه

آنکارا- ایرنا- نشست ورشو به رغم تمامی تلاش های آمریکا و برخی متحدان عرب واشنگتن در منطقه، در حالی امروز/چهارشنبه/ با شرکت معدودی از کشورها در پایتخت لهستان برگزار می شود که بسیاری از کارشناسان ترکیه ای از قبل به بررسی این نشست پرداخته و آن را نمایش غرب در

توضیحات کرملین درباره نشست سران روسیه، ایران و ترکیه در سوچی

سخنگوی کرملین از امکان پیوستن رئیس جمهوری بلاروس به جمع نشست سران روسیه، ایران و ترکیه در پایان مذاکرات آنها درباره سوریه خبر داده و گفت: روسای جمهوری سه کشور در کنفرانس مطبوعاتی مشترکی نیز شرکت می‌کنند.

چهارمین نشست سران ایران، ترکیه و روسیه فردا در سوچی برگزار می شود

روسای‌جمهوری ایران، روسیه و ترکیه درباره چه گفت‌وگو می‌کنند؟

به گفته معاون وزیر خارجه روسیه، چگونگی تامین ثبات و کنترل اوضاع در سوریه بعد از خروج نظامیان آمریکایی از این کشور، اصلی‌ترین موضوع مذاکرات در نشست سران روسیه، ایران و ترکیه در سوچی خواهد بود.

گزارش خبرگزاری فرانسه از همزمانی نشست سوچی و خروج نیروهای آمریکایی از سوریه

تهران-ایرنا- خبرگزاری فرانسه امروز (پنجشنبه) در گزارشی نوشت: نشست رئیسان جمهوری روسیه، ایران و ترکیه در حالی در سوچی برگزار می شود که گروه تروریستی داعش در سوریه به محاصره درآمده و واشنگتن آماده خروج نیروهایش از این کشور است.

بیانیه وزارت خارجه ترکیه در مورد مبادله دستگیرشدگان در سوریه

وزارت امور خارجه ترکیه اعلام کرد، در چارچوب فعالیت‌های مرتبط با مذاکرات آستانه با ابتکار عمل روسیه٬ ایران و ترکیه تعدادی از دستگیرشدگان در سوریه آزاد شدند.

امیدواری فرانسه به نتیجه مثبت نشست سران روسیه، ایران و ترکیه در سوچی

سفیر فرانسه در مسکو تاکید کرد، پاریس امیدوار است نشست سه‌جانبه روسای جمهوری روسیه، ایران و ترکیه در 14 فوریه (25 بهمن) در سوچی، نتیجه بخش بوده و به حل و فصل اوضاع در سوریه کمک کند.

بازتاب گسترده نشست سوچی در رسانه‌های ترکیه

بیش از 15 روزنامه ترکیه صبح امروز در صفحه نخست٬ بیانیه مشترک ایران، روسیه و ترکیه در شهر سوچی در مورد سوریه را برجسته کردند.

نشست ازدواج سفید در ایران برگزار می‌شود

نشست نهم از سلسله نشست‌های بررسی آسیب‌های اجتماعی در ایران با موضوع ازدواج سفید چهارشنبه ۲۳ بهمن ماه، در خانه مهر امام رضا (ع) برگزار می‌گردد. 

وزیر زیرساخت ترکیه در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی: ایران و ترکیه مکمل یکدیگرند

وزیر زیرساخت ترکیه گفت: ترکیه و ایران علاوه بر همسایگی، از لحاظ سیاسی، تجاری و فرهنگی نیز مکمل یکدیگرند. ترکیه پنجره ایران به سوی غرب و این کشور نیز پنجره ما به سوی شرق است.

نشست سه جانبه روسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه در سوچی آغاز شد

تهران - ایرنا - نشست سه جانبه روسای جمهوری اسلامی ایران، روسیه و ترکیه با هدف بررسی تحولات سوریه، عصر پنج شنبه به وقت محلی در شهر سوچی روسیه آغاز شد.

آشکارتر شدن پیچیدگی های صلح افغانستان پس از نشست مسکو

کابل - ایرنا - نشست مسکو که بین هیأت گروه طالبان و رهبران احزاب سیاسی افغانستان در شانزدهم و هفدهم بهمن ماه در مسکو برگزار شد، شکایت دولت کابل به سازمان ملل و بی صلاحیت خواندن شرکت کنندگان در این نشست را در پی داشت که بخشی دیگری از پیچیدگی های صلح این کشو

نشست سوچی فرصتی برای همکاری های بیشتر ایران، روسیه و ترکیه است

تهران-ایرنا-نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: نشست سوچی فرصتی بزرگ برای همکاری های بیشتر دو چند جانبه میان ایران، روسیه و ترکیه است.

توان دیپلماتیک ایران تهدیدات نشست ورشو را خنثی کرد

استاد علوم سیاسی دانشگاه فردوسی مشهد با بیان اینکه ایران باید توان نظامی-امنیتی و توان دیپلماتیک خود را همزمان افزایش دهد، گفت: یکی از عواملی که باعث شد نشست ورشو به اهداف مطلوب خود دست نیابد، تحرکات و اقدامات دیپلماتیک ایران از جمله نشست با ترکیه و روسیه

دیدار روحانی و اردوغان در سوچی پیش از برگزاری نشست سه‌جانبه درباره سوریه

روسای جمهور ایران و ترکیه پیش از برگزاری نشست سه‌جانبه روسیه، ایران و ترکیه درباره مسائل سوریه در سوچی دیدار کردند.

نشست پژوهشی معرفی تئاتر معاصر ترکیه؛ ۲۶ بهمن

در سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر نشست پژوهشی «معرفی تئاتر معاصر ترکیه» جمعه ۲۶ بهمن برگزار خواهد شد

ترکیه: ایران هتل کم دارد / ایران: ۱۴۰۰ واحد هتل داریم

ایران و ترکیه با تأیید نامتعادل و ناپایدار بودن روابط گردشگری دو کشور، تفاهم نامه‌ای را با هدف بهبود این وضعیت، امضا کردند.