نشست هیأت های عالیرتبه وزارت کشور ایران و ترکیه برگزار شد

آنکارا- ایرنا- نشست هیأت های عالیرتبه وزارت کشور ایران و ترکیه امروز (پنجشنبه) در شهر آنکارا برگزار شد.مطالب مرتبط

مسکو: اسرائیل نمی‌تواند به بهانه ایران، حملات خود علیه سوریه را ادامه دهد

در شرایطی که یک هیأت نظامی عالیرتبه رژیم صهیونیستی برای دیدار با مقامات روسیه به مسکو سفر کرده، یک منبع ارشد در وزارت دفاع روسیه تأکید کرد، «به اسرائیل خواهیم گفت، نمی‌توانند به بهانه واهی تهدید ایران، حملات در سوریه را ادامه دهند».

درباره سیاست موشکی ایران شفاف‌سازی می‌کنیم ولی مذاکره نه/ پرونده گرجستان مفتوح است

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به سفر اخیر ظریف به قطر برای شرکت در نشست بین‌المللی دوحه اظهار کرد: در حاشیه این سفر وزیر امورخارجه رایزنی‌ها و تبادل نظرهای مفید و سازنده‌ای با مقامات عالیرتبه قطر داشت .

واعظی عازم ترکیه شد

رئیس دفتر رئیس‌جمهور عصر پنجشنبه برای دیدار و گفت‌وگو با مقام‌های ارشد ترکیه‌ای، در صدر یک هیات عالیرتبه سیاسی و اقتصادی عازم آنکارا شد.]]>

واعظی عازم ترکیه شد

رئیس دفتر رئیس جمهور عصر پنجشنبه برای دیدار و گفت‌وگو با مقام‌های ارشد ترکیه‌ای، در صدر یک هیات عالیرتبه سیاسی و اقتصادی عازم آنکارا شد.

نشست شورای معاونین مرکز حراست وزارت کشور در دماوند برگزار شد

دماوند- نشست شورای معاونین مرکز حراست وزارت کشور با حضور مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت کشور در دماوند برگزار شد.

تنزل وضعیت اقتصادی اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها /لزوم همترازی بین وزارت علوم و بهداشت

هشتمین نشست "شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های ایران" با حضور نمایندگان ۲۲ تشکل صنفی و با حمایت و پشتیبانی ۳۰ تشکل دانشگاهی برگزار شد.

پامپئو در نشست شورای امنیت سازمان ملل با موضوع ایران شرکت می‌کند

طبق اعلام وزارت خارجه آمریکا، وزیر خارجه این کشور در نشست شورای امنیت سازمان ملل درباره ایران که قرار است امروز برگزار شود شرکت خواهد کرد.

ایران، ترکیه و روسیه برای حل بحران سوریه در ژنو نشست مشترک برگزار می کنند

واعظی عازم ترکیه شد

تهران- ایرنا- «محمود واعظی» رییس دفتر رییس جمهوری عصر پنجشنبه برای دیدار و گفت و گو با مقام های ارشد ترکیه، در صدر یک هیات عالیرتبه سیاسی و اقتصادی عازم آنکارا شد.

بیانیه مشترک وزیران امور خارجه ایران، روسیه و ترکیه در پی نشست ژنو

وزیران امور خارجه ایران، روسیه و ترکیه به عنوان ضامنین فرمت آستانه، نشستی سه جانبه و مشورتی را با استفان دمیستورا فرستاده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در امور سوریه ( ۲۷ آذر ۱۳۹۷) برگزار کردند.

مگر ترامپ سیاست خارجی دارد؟!/ رفتار مقامات مرزبانی تفلیس قابل قبول نیست

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به سفر اخیر ظریف به قطر برای شرکت در نشست بین‌المللی دوحه اظهار کرد: در حاشیه این سفر وزیر امورخارجه رایزنی‌ها و تبادل نظرهای مفید و سازنده‌ای با مقامات عالیرتبه قطر داشت .

قاسمی: سازوکار مالی اروپا صرفا برای تامین دارو و مواد غذایی تعریف نشده است

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به سفر اخیر ظریف به قطر برای شرکت در نشست بین‌المللی دوحه اظهار کرد: در حاشیه این سفر وزیر امورخارجه رایزنی‌ها و تبادل نظرهای مفید و سازنده‌ای با مقامات عالیرتبه قطر داشت .

توافق ایران، روسیه و ترکیه درباره موعد اولین نشست کمیته قانون اساسی سوریه

وزرای خارجه جمهوری اسلامی ایران، فدراسیون روسیه و جمهوری ترکیه در پایان نشست مشترک امروز خود بر تشکیل اولین نشست کمیته قانون اساسی سوریه در اوایل سال آینده میلادی توافق کردند.

سوئیس میزبان نشست وزرای خارجه ایران، روسیه و ترکیه درباره سوریه

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و همتایان روس و ترکیه ای او روز سه شنبه در ژنو گردهم می آیند تا درباره بحران سوریه و کمیته قانون اساسی جدید این کشور گفتگو کنند.

بیانیه وزرای امور خارجه ایران، روسیه و ترکیه در پایان نشست مشترک با دی‌میستورا

وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، فدراسیون روسیه و جمهوری ترکیه به عنوان ضامنین فرمت آستانه، نشستی سه جانبه و مشورتی را با استفان دمیستورا فرستاده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در امور سوریه در ژنو مورخ ۱۸ دسامبر ۲۰۱۸ ( ۲۷ آذر ۱۳۹۷) برگزار کردند.]]>

سیزدهمین نشست ایران، پاکستان و افغانستان در اسلام آباد

مقامات ارشد مبارزه با مواد مخدر پاکستان، ایران و افغانستان در این نشست دو روزه که به میزبانی وزارت کنترل مواد مخدر پاکستان برگزار می‌شود، حضور دارند.

شفافیت مالی مسئولین موجب سلامت نظام اداری کشور می‌شود

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس گفت:شفافیت مالی مسئولین باعث صحت و سلامتی نظام اداری و مخصوصا سیاسیونی می‌شود که در رده‌های بالا فعالیت می‌کنند و تضمینی برای اشخاصی است که فعالیت‌های سیاسی دارند و جزو کارگزاران عالیرتبه نظام هستند.

نشست سه جانبه مذاکره کنندگان ارشد روند صلح سوریه برگزار شد

نشست سه جانبه مذاکره کنندگان ارشد روند صلح سوریه، ایران، ترکیه و روسیه در ژنو برگزار شد.

سفر ناگهانی هیأت کویتی به عربستان پس از نشست ریاض

یک روزنامه کویتی از سفر ناگهانی یک هیأت کویتی به عربستان سعودی دو روز پس از برگزاری نشست شورای همکاری خلیج‌فارس در ریاض خبر داد.

گسترش همکاری‌های آموزشی بین دانشگاه آزاد و دانشگاه ورشو لهستان

نشست مشترک دانشگاه آزاد اسلامی با هیأت دانشگاهی ورشو به منظور راه‌اندازی رشته‌های زبان و ادبیات و تاریخ‌شناسی دو کشور برگزار شد.]]>