نشست هیأت های عالیرتبه وزارت کشور ایران و ترکیه برگزار شد

آنکارا- ایرنا- نشست هیأت های عالیرتبه وزارت کشور ایران و ترکیه امروز (پنجشنبه) در شهر آنکارا برگزار شد.مطالب مرتبط

نشست هیأت های عالیرتبه وزارت کشور ایران و ترکیه برگزار شد

آنکارا- ایرنا- نشست هیأت های عالیرتبه وزارت کشور ایران و ترکیه امروز (پنجشنبه) در شهر آنکارا برگزار شد.

نشست هیأت های عالی رتبه ایران و ترکیه برگزار شد

نشست هیأت های عالی رتبه ایران و ترکیه ظهر امروز پنجشنبه ۱۹ مهرماه در آنکارا به ریاست عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران و سلیمان سویلو وزیر کشور ترکیه برگزار شد.

مبارزه با قاچاق و تروریسم محور گفتگوهای ایران و ترکیه است

وزیر کشور گفت: نشست هیات های دو کشور ایران و ترکیه درباره مسائل مرزی و مبارزه با قاچاق انسان،تروریسم و مواد مخدر برگزار خواهد شد.

مبارزه با قاچاق و تروریسم محور گفت‌وگوهای ایران و ترکیه است

وزیر کشور تاکید کرد: نشست هیات‌های دو کشور ایران و ترکیه درباره مسائل مرزی و مبارزه با قاچاق انسان، تروریسم و مواد مخدر برگزار خواهد شد.]]>

سفر وزیر کشور ایران به ترکیه

ایرنا-آنکارا- عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور ایران با استقبال محترم اینجه معاون وزیر کشور ترکیه وارد فرودگاه آنکارا شد و در ادامه سفر یک روزه خود با سلیمان سویلو وزیر کشور ترکیه دیدار و گفت و گو کرد.رحمانی فضلی در این سفر در نشست مشترک کارشناسان وزرای کشو

نشست 'چالشها و فرصتهای تجارت با پول ملی' در آنکارا برگزار شد

آنکارا- ایرنا- نشست 'چالش ها و فرصت های تجارت با پول ملی' روز جمعه با حضور مسئولان و کارشناسان کشورهای ایران، ترکیه٬ روسیه و هند در مرکز مطالعات ایرانی آنکارا(ایرام) برگزار شد.

با وزیر کشور ترکیه درباره مبارزه با تروریسم گفت‌وگو می‌کنیم

وزیر کشور با بیان این‌که «در نشست هیات های دو کشور ایران و ترکیه درباره مسائل مرزی و مبارزه با قاچاق انسان و مواد مخدر گفت‌وگو خواهیم کرد»، گفت: مبارزه با تروریسم از دیگر محورهای گفت‌وگو با وزیر کشور ترکیه است.

نشست مشترک کنسولی ایران و روسیه در مسکو تشکیل می‌شود

ششمین نشست مشترک کنسولی ایران و روسیه هفته آینده به ریاست مدیر کل کنسولی وزارت امورخارجه ایران و رئیس دپارتمان کنسولی وزارت امور خارجه روسیه در مسکو برگزار خواهد شد.

نشست چهار جانبه سوریه پنجم آبان در استانبول برگزار می شود

آنکارا- ایرنا- ابراهیم کالین سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه اعلام کرد: نشست چهار جانبه سوریه با شرکت سران کشورهای ترکیه، روسیه، فرانسه و آلمان 27 اکتبر(پنجم آبان ماه) در شهر استانبول برگزار می شود.

نشست سران ترکیه، روسیه، آلمان و فرانسه درباره سوریه در استانبول

سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه اعلام کرد، قرار است نشست چهارجانبه‌ای درباره سوریه با مشارکت رهبران ترکیه، روسیه، آلمان و فرانسه ۲۷ اکتبر در استانبول برگزار شود.

اولین نشست شورای هماهنگی کشوری شبکه ملی جامعه و دانشگاه در وزارت علوم برگزار شد

اولین نشست شورای هماهنگی کشوری به دعوت رئیس شورای هماهنگی کشوری و معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم برگزار شد.

رایزنی تهران و مسکو در مورد ایجاد کنسولگری‌های جدید

ششمین نشست مشترک کنسولی ایران و روسیه هفته آینده به ریاست مدیرکل کنسولی وزارت امور خارجه ایران و رئیس دپارتمان کنسولی وزارت امور خارجه روسیه در مسکو برگزار خواهد شد.

برگزاری نشست مشترک اتاق بازرگانی ایران و عراق

نشست مشترک اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و عراق با حضور بازرگانان عراقی و ایرانی برای حل مشکلات هر دو کشور در صادرات محصولات برگزار شد.

نشست «جنگ جهانی اول و میسیونرها در ایران» برگزار می شود

به همت پژوهشکده علوم تاریخی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و انجمن ایرانی تاریخ نشست «جنگ جهانی اول و میسیونرها در ایران» برگزار می شود. 

تمامی تجهیزات پزشکی ایرانی مبتنی بر رعایت قوانین اتحادیه اروپا

نشست مشترک مدیر منطقه‌ای بهداشت کشور فرانسه در امور خاورمیانه و اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران برگزار شد.

ایجاد 2 مرز مشترک جدید ایران با ترکیه به کجا رسید؟

استاندار آذربایجان غربی با تشریح برخی از مهم‌ترین دستاوردهای سفر اخیر خود و وزیر کشور به ترکیه گفت: در نشستی که به همراه وزیر کشور با مقامات کشور ترکیه داشتیم ایجاد مرز رسمی در کوزه‌رش سلماس و بورالان ماکو پیگیری شد.

تروریسم و مبارزه با قاچاق انسان و مواد مخدر محور گفتگو با مقامات ترک

وزیر کشور با بیان اینکه در نشست هیات‌های دو کشور ایران و ترکیه درباره مسائل مرزی و مبارزه با قاچاق انسان و مواد مخدر گفتگو خواهیم کرد، گفت: مبارزه با تروریسم از دیگر محورهای گفتگو با وزیر کشور ترکیه است.

درخواست آمریکا از ترکیه برای حمایت از تحریم‌ها علیه ایران

رئیس گروه اقدام ایران در وزارت امور خارجه آمریکا از ترکیه خواست تا ازتحریم‌های واشنگتن علیه ایران حمایت کند.

احتمال راه‌اندازی بانک مشترک میان ایران و ترکیه

در جهت افزایش حجم مبادلات بازرگانی ایران و ترکیه و تسهیل آن، دبیر شورای مشترک بازرگانی ایران و ترکیه از احتمال راه‌اندازی بانک مشترک میان دو کشور خبر داد و اعلام کرد: نقشه راهی برای همکاری‌های اقتصادی دو کشور آغاز شده و دو کشور خواستار توسعه همکاری در زمی

نشست گروه ویژه اقدام مالی در باره ایران امروز برگزار می شود

تهران - ایرنا - آخرین روز نشست شش روزه گروه ویژه اقدام مالی (FATF ) امروز (جمعه) در پاریس پایتخت فرانسه برگزار می شود و در آن در باره ایران نیز تصمیم گیری خواهد شد.