ترکیه ادعای ترامپ درباره خاشقچی را دروغ خواند

آنکارا- ایرنا- دولت ترکیه ادعای دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا درباره همکاری واشنگتن با آنکارا در تحقیقات پرونده ناپدید شدن جمال خاشقچی را دروغ خواند.مطالب مرتبط

ترکیه ادعای ترامپ درباره خاشقچی را دروغ خواند

آنکارا- ایرنا- دولت ترکیه ادعای دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا درباره همکاری واشنگتن با آنکارا در تحقیقات پرونده ناپدید شدن جمال خاشقچی را دروغ خواند.

ادعای ترامپ درباره کمک بازرسان آمریکایی به ترکیه در پرونده «خاشقچی» رد شد

نشریه فارین پالیسی با رد ادعای رئیس‌جمهور آمریکا مبنی بر کمک بازرسان این کشور به ترکیه در پرونده خاشقچی، گزارش داد که ترکیه هنوز درخواستی برای آن ارائه نداده است.

ترامپ: ترکیه مدارک صوتی و تصویری درباره خاشقچی ارائه کند

تهران - ایرنا - دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد که دولت او از ترکیه خواستار ارائه مدارک صوتی و تصویری درباره ناپدید شدن جمال خاشقچی شده است، اما گفت اطمینان ندارد که چنین مدارکی وجود داشته باشد.

معامله محرمانه ترامپ با بن سلمان برای توقف تحقیق در قضیه خاشقچی

یک روزنامه نگار مشهور عرب با اشاره به دروغ های رئیس جمهور آمریکا درباره تحقیق در زمینه ناپدید شدن نویسنده معارض عربستانی، گفت، ترامپ طی یک معامله‌ محرمانه با آل سعود، بر سر توقف تحقیقات درباره قضیه خاشقچی توافق کرده است.

«خاشقچی» خدمات زیادی به عربستان کرد/ادعای ربوده شدن او بی‌اساس است

سفیر عربستان سعودی در آمریکا و برادر ولی‌عهد این کشور بعد از شدت گرفتن جنجال‌های بین‌المللی درباره سرنوشت «جمال خاشقچی»، با بیان اینکه این روزنامه‌نگار خدمات زیادی به عربستان کرده، مدعی شد ادعای ربوده شدن خاشقچی نادرست است.

پلیس ترکیه ویدئوی تیم ترور ادعایی خاشقچی را منتشر کرد

آنکارا - ایرنا - پلیس ترکیه تصاویر و ویدئوی ورود و ترددهای مشکوک 15 دیپلمات سعودی به استانبول را که به ادعای رسانه‌های ترکیه تیم ترور 'جمال خاشقچی' هستند، منتشر کرد.

سناتورهای آمریکایی خواستار تحقیق درباره سرنوشت خاشقچی شدند

تهران – ایرنا – 22 سناتور آمریکایی روز چهارشنبه در نامه‌ای به «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا خواستار تحقیق درباره سرنوشت «جمال خاشقچی» روزنامه‌نگار منتقد آل‌سعود شدند که از زمان ورود به کنسولگری عربستان در ترکیه، ناپدید شده است.

اعزام دو هیات سعودی به ترکیه برای تحقیقات درباره خاشقچی

آنکارا- ایرنا- شبکه تلویزیونی ان.تی.وی ترکیه اعلام کرد که برای بررسی و تحقیق درباره سرنوشت جمال خاشقچی روزنامه نگار ناپدید شده، دو هیات از عربستان سعودی به شهر آنکارا و استانبول ترکیه اعزام شده است.

ترکیه ادعای آمریکا درباره تحقیق بر روی پرونده خاشقجی را رد کرد

ترکیه ادعای رئیس جمهور آمریکا درباره همکاری یک تیم از ایالات متحده برای تحقیق درباره سرنوشت جمال خاشقجی روزنامه نگار مفقود شده سعودی را رد کرد.

پمپئو برای مذاکره درباره خاشقچی به ترکیه سفر کرد

آنکارا- ایرنا- مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا برای مذاکره با مقامات ترکیه درباره ناپدید شدن جمال خاشقچی روزنامه نگار عربستانی و سرمقاله نویس واشنگتن پست به آنکارا سفر کرد.

پادشاه عربستان با رییس جمهوری ترکیه درباره خاشقچی گفت وگو کرد

دوحه – ایرنا – 'سلمان بن عبدالعزیز' پادشاه عربستان سعودی در تماس تلفنی با 'رجب طیب اردوغان' رییس جمهوری ترکیه درباره ربوده شدن 'جمال خاشقچی' روزنامه نگار ناراضی این کشور در استانبول گفت وگو کرد.

واشنگتن: فعلا درباره سرنوشت خاشقچی قضاوت نمی‌کنیم

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ضمن درخواست از ریاض برای انجام تحقیقات درباره ناپدید شدن فعال سعودی در ترکیه، گفت که فعلا درباره سرنوشت خاشقچی قضاوت نمی‌کنند.

وزیران خارجه انگلیس و ترکیه درباره خاشقچی گفت‌وگو کردند

لندن - ایرنا - وزیران امور خارجه انگلیس و ترکیه درباره سرنوشت جمال خاشقچی روزنامه‌نگار منتقد عربستانی که در استانبول ناپدیدشده است در لندن گفت‌وگو کردند.

ترکیه ادعای ترامپ در مورد پرونده خاشقجی را رد کرد

مقامات ترکیه اعلام کردند کارشناسان آمریکایی در تحقیقات درباره موضوع جمال خاشقجی روزنامه نگار سعودی دخالت ندارند.

ترکیه در ماجرای خاشقچی تا کجا پیش خواهد رفت؟

شاید یکی از سوال های مهمی که درباره ربایش و به احتمال زیاد قتل فجیع جمال خاشقچی منتقد محمد بن سلمان ولیعهد عربستان در کنسولگری این کشور در استانبول ترکیه وجود دارد این است که دولت آنکارا تا کجا موضوع را پیگیری خواهد کرد و اینکه آیا به مصالحه تن خواهد داد

آمریکا با ولیعهد عربستان درباره قتل خاشقچی مماشات می کند

تهران - ایرنا - به رغم وجود شواهد عینی درباره قتل وحشتناک 'جمال خاشقچی' روزنامه نگار منتقد عربستان در کنسولگری این کشور در ترکیه، مقامات کاخ سفید هنوز هم با ریاض مماشات می کنند.

امکان ندارد قتل احتمالی «خاشقچی» بدون اطلاع بن سلمان انجام شده باشد

مدیر سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا با انتقاد شدید از تاثیر مواضع کاخ سفید بر «جسور شدن» ولی‌عهد عربستان سعودی، انکار ریاض درباره ناپدید شدن «جمال خاشقچی» را غیرقابل باور خواند.

حقوق بشر ترکیه خواستار پاسخگویی درباره سرنوشت خاشقچی شد

انجمن حقوق بشر ترکیه خواستار پاسخگویی آنکارا و ریاض درباره سرنوشت خاشقچی شد.

ترکیه و عربستان گروه اقدام مشترک درباره خاشقچی تشکیل می دهند

آنکارا- ایرنا- ابراهیم کالین سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه اعلام کرد که با پیشنهاد عربستان سعودی، یک گروه اقدام مشترک بین دو کشور برای بررسی و روشن شدن موضوع ناپدید شدن جمال خاشقچی روزنامه نگار عرب تشکیل می شود.

آغاز کار تیم تحقیقاتی مشترک ترکیه و عربستان درباره خاشقجی

آنکارا- ایرنا- شبکه خبری ان.تی.وی ترکیه اعلام کرد که فعالیت تیم تحقیقاتی مشترک ترکیه و عربستان سعودی در استانبول درباره ناپدید شدن جمال خاشقچی آغاز شد.