"> سایت دسترس :: رییس شورای مرکزی و رییس سازمان نظام مهندسی معدن منصوب شد

رییس شورای مرکزی و رییس سازمان نظام مهندسی معدن منصوب شد

رئیس جمهور در حکمی و به پیشنهاد وزیر صنعت، معدن و تجارت، دکتر داریوش اسماعیلی را برای مدت ۳ سال به عنوان "رئیس شورای مرکزی و رئیس سازمان نظام مهندسی معدن" منصوب کرد.]]>مطالب مرتبط

رییس‌ کل جدید سازمان نظام پزشکی کشور انتخاب شد

مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی کشور به منظور انتخاب رییس‌ کل جدید این سازمان، با تشکیل جلسه ای و اخذ آرا، محمدرضا ظفرقندی را با کسب ۱۳۴ ‌ رأی از مجموع ۲۳۷ عضو حاضر در مجمع، به عنوان رییس ‌کل سازمان نظام پزشکی کشور انتخاب کرد.]]>

انتخاب رییس کل نظام پزشکی، جمعه/ 6نفر کاندید شدند

عضو هیات رییسه مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی آخرین جزییات انتخاب رییس‌کل سازمان نظام پزشکی کشور را اعلام کرد.

سرپرست مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم منصوب شد

محمد مهدی میرزایی قمی ​​​​​​​در حکمی از سوی عیسی کلانتری معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان سرپرست مرکز ملی هوا وتغییر اقلیم منصوب شد.

اولویت‌های کاری رییس‌کل جدید نظام پزشکی اعلام شد

رییس‌کل سازمان نظام پزشکی کشور مباحثی چون بهبود رابطه پزشک و بیمار، کنترل هزینه‌های سلامت، تعامل مثبت با وزارت بهداشت و ... را به عنوان بخشی از اولویت‌های کاری خود در سازمان نظام پزشکی اعلام و جزییات آن را تشریح کرد.

ظفرقندی رییس‌ کل سازمان نظام پزشکی کشور شد

در جلسه فوق‌العاده مجمع‌ عمومی سازمان نظام پزشکی کشور، محمدرضا ظفرقندی به عنوان رییس‌کل این سازمان انتخاب شد.

محمدرضا ظفرقندی رییس‌ کل سازمان نظام پزشکی کشور شد

به دنبال برگزاری جلسه فوق‌العاده مجمع‌ عمومی سازمان نظام پزشکی کشور، دکتر محمدرضا ظفرقندی به عنوان رییس‌کل این سازمان انتخاب شد.

رییس سازمان شیلات برکنار شد

طی حکمی از سوی وزیر جهاد کشاورزی، نبی اله خون میرزایی به سمت معاون وزیر و رییس سازمان شیلات ایران منصوب و جایگزین حسن صالحی شد، این درحالی است که در ماه های گذشته انتقادات زیادی به حضور کشتی‌های خارجی در خلیج فارس برای صیادی وجود داشت. 

مدیران سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران منصوب شدند

معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران طی احکام جداگانه‌ای، قائم مقام، معاون اجرایی، رییس شورای نظارت و مدیران کمیته‌ها و بخش‌های این نمایشگاه را منصوب کرد.

نرخ خدمات مهندسی در استان گلستان 17 درصد افزایش یافت

رئیس هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان با اشاره به رشد 17 درصدی نرخ خدمات مهندسی در استان، گفت: حدود 9 هزار و 500 نفر در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان عضویت دارند.

دستورالعمل سیما و منظر در نظام مهندسی ساختمان گلستان تدوین شد

گرگان- رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان گفت: دستورالعمل سیما و منظر در نظام مهندسی ساختمان گلستان مدون و به مرکز نظام مهندسی فرستاده شده تا به کل کشور ارجاع شود.

مجمع عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

تصویب و تایید عملکرد حسابهای مالی سال 96 سازمان و تصویب بودجه پیشنهادی سال 98 سازمان نظام مهندسی ساختمان از موضوعات این نشست بود.

اوحدی عضو شورای عالی فرهنگی آستان حضرت عبدالعظیم(ع) شد

رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با دریافت حکمی به عضویت در شورای عالی فرهنگی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) منصوب شد.

نظارت بر ساخت و سازهای ساختمان در گلستان بیشتر می شود

گرگان - ایرنا - رییس هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان با ارائه برنامه های دوره هشتم مدیریتی این نهاد گفت که نظارت بر ساخت و سازهای ساختمانی در این استان بیشتر از گذشته و تقویت می شود.

سعید اوحدی عضو شورای عالی فرهنگی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم شد

رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با دریافت حکمی به عضویت در شورای عالی فرهنگی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) منصوب شد.

سفر رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به اردیبل

محمدباقر نوبخت، معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه بودجه کشور،۲۱ بهمن در سفر خود به اردبیل، از پروژه راهن آهن اردبیل-میانه و سد گیوی بازدید کرد.

دیدگاه رییس خانه احزاب راجع مسائل مختلف گلستان

گرگان - ایرنا - به اعتقاد عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی و رییس خانه احزاب گلستان؛ فقدان شخصیت های محوری و با نفوذ گلستانی در مناصب حساس کشور یک چالش و از موانع مهم در رفع نیازها و کمبودهای استان برای توسعه پایدار است.

لزوم شفاف سازی روابط مالی مهندسان و سازمان نظام مهندسی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان بر لزوم شفاف سازی روابط مالی بین مهندسان و سازمان نظام مهندسی و از سویی پیمانکاران تاکید کرد.

محمدرضا ظفرقندی رییس‌ کل سازمان نظام پزشکی کشور شد

سفر رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به اردبیل

محمدباقر نوبخت، معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه بودجه کشور،۲۱ بهمن در سفر خود به اردبیل، از پروژه راهن آهن اردبیل-میانه و سد گیوی بازدید کرد.

پارک فضایی در منطقه آزاد انزلی ایجاد می شود

انزلی-ایرنا-تفاهم نامه همکاری سازمان فضایی ایران و سازمان منطقه آزاد انزلی در خصوص ایجاد پارک موضوعی و توسعه گردشگری فضایی میان رییس هیأت مدیره و مدیرعامل این سازمان و معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رییس سازمان فضایی ایران، با حضور رییس فراکسیون گ