4 میلیارد و 800 میلیون تومان تسهیلات اشتغال روستایی در استان مرکزی پرداخت شد

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی گفت: از ابتدای سال 97 تاکنون نزدیک به 12 میلیارد و 981 میلیون تومان تسهیلات در زمینه‌های مختلف پرداخت کرده‌ایم که سهم اصلی آن را اشتغال روستایی با مبلغ 4 میلیارد و 870 میلیون تومان داشته است.مطالب مرتبط

۱۵۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در استان سمنان پرداخت شد

سمنان - معاون استاندار سمنان با اشاره به سیاست‌های دولتی در زمینه رونق تولید و اشتغال، گفت: ۱۵۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در استان پرداخت شده است.

130 درصد تسهیلات در حوزه اشتغال روستایی جذب شده است

کرمانشاه - ایرنا - فرماندار کرمانشاه از پرداخت 70 میلیارد و 300 میلیون تومان تسهیلات در بخش اشتغال روستایی خبر داد و گفت: تاکنون 130 درصد تسهیلات جذب شده است.

پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی به بسطامی ها

۹۳ طرح اشتغال برای مددجویان کمیته امداد بسطام با اعتبار یک میلیارد و ۴۱۱ میلیون تومان ایجادشد.

بانک‌ها در انتظار ابلاغ 2900 میلیارد تومان تسهیلات مرحله دوم اشتغال روستایی

مدیر پروژه های طرح تسهیلات اشتغال فراگیر وزارت کار با اشاره به اینکه بانک های عامل در اشتغال روستایی حدود 90درصد سهیمه خود در دور اول را پرداخت کرده اند گفت: اکنون منتظر ابلاغ صندوق توسعه ملی برای 2900 میلیاردتومان تسهیلات اشتغال روستایی هستیم.

یزد | تسهیلات اشتغال روستایی به سمت اشتغال تحصیل‌کرده‌ها هدایت شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار با بیان اینکه سهم وام اشتغال پایدار روستایی استان یزد در مرحله اول بیش از 115 میلیارد تومان بود‌ه، خواستا‌ر هدایت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری به سمت تحصیل کرده های استان شد.

پرداخت 160 میلیارد تومان اعتبارات اشتغال روستایی

به گفته دبیر کارگروه اشتغال استان کُردستان تاکنون 160 میلیارد تومان از اعتبارات اشتغال پایدار روستایی در کُردستان پرداخت شده است.

اختصاص 2 هزار و 100 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی به استان مرکزی

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی از اختصاص 2 هزار و 100 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی به استان خبرداد.

وام اشتغال روستایی یزد 115.8 میلیارد تومان است

یزد - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری یزد گفت: سهم وام اشتغال پایدار روستایی این استان در مرحله اول، 115.8 میلیارد تومان بود که بیش از 90 درصد آن پرداخت شد یا در مرحله انعقاد قرارداد قرار دارد.

روند پرداخت تسهیلات اشتغال ویژه مناطق زلزله زده مطلوب نیست

کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه گفت: روند پرداخت تسهیلات اشتغال ویژه مناطق زلزله استان به هیچ وجه مطلوب نیست چرا که از 600 میلیارد تومان مصوب دولت؛ 300 میلیارد تومان ابلاغ شده و از این مبلغ تاکنون فقط 163 میلیارد تومان توانستیم جذب و پرداخت کنیم و ای

259 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در مهاباد پرداخت شد

مهاباد- ایرنا- رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهاباد گفت: 259 میلیارد ریال اعتبار تسهیلات اشتغال فراگیر روستایی این شهرستان در قالب 143 طرح پرداخت شده است.

اختصاص یکصد و 30 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان

محمدی فارسانی تصریح کرد: چنانچه تسهیلات اشتغالزایی منجر به اشتغال پایدار و کسب درآمد حداقل یک میلیون و 200 میلیون تومان نشود، پرداخت مستمری به مددجویان ادامه خواهد داشت.

تصویب پرداخت 20 هزارمیلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی در دولت

وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت در جریان سفردولت به استان سمنان گفت: تا آخر سال جاری 20 هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی از محل تبصره 18 بودجه در اختیار داریم و در سال 98 هم با موافقت رییس جمهور عینا آمده است .

765 میلیون تومان تسهیلات به مددجویان امداد دماوند پرداخت شد

تهران- ایرنا- رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دماوند با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون 765 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان تحت پوشش این نهاد پرداخت شده است،گفت:دراین مدت 48 مورد اشتغال زایی در حوزه کشاورزی، دامداری و خدماتی صورت گرفت

بیش از 87 میلیارد تومان به اشتغال‌زایی مددجویان فارس تخصیص یافت

مدیرکل کمیته امداد استان فارس از  اختصاص 87 میلیارد و 100 میلیون تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان تحت حمایت این استان خبر داد.

جزئیات پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی/ واحدهای دریافت‌کننده تسهیلات با GPS کنترل می‌شوند

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اشاره به جزئیات پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی از سوی ۴ بانک عامل به تشریح مکانیزم نظارتی این صندوق برای رسیدن به هدف اشتغالزایی پایدار پرداخت.

153میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در هریس پرداخت شد

تبریز- ایرنا- فرماندار شهرستان هریس با اشاره به پرداخت 153 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در این شهرستان گفت: این تسهیلات در قالب مشاغل توسعه روستایی، صنعت، مشاغل خانگی، گردشگری و صنایع دستی برای اشتغال 350 نفر به متقاضیان ارایه شد.

130 میلیارد تسهیلات اشتغال روستایی در پارسیان جذب شد

بندرعباس- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: امسال در بخش اشتغال روستایی دو هزار و 890 میلیارد ریال تسهیلات کم بهره به استان اختصاص یافته که از این میزان 130 میلیارد ریال در شهرستان پارسیان در قالب 49 طرح جذب شده است.

پرداخت 25 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزا به استان‌ها

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کشور گفت: در سالجاری و برای سال آینده 25 میلیارد تومان تسهیلات با نرخ سود 8 درصد با رویکرد اشتغالزایی به متقاضیان مناطق محروم در استان‌های مختلف پرداخت می‌کنیم.

322 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار در سنندج پرداخت شد

سنندج - ایرنا - معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار سنندج گفت: از ابتدای امسال تاکنون 322 میلیارد ریال تسهیلات به 434 طرح متقاضیان اشتغال پایدار روستایی مصوب در این شهرستان پرداخت شده است.

پرداخت حدود یک میلیارد تومان تسهیلات در ساری

امسال 970 میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی برای 24 طرح مستقل و پشتیبان بخش کشاورزی در شهرستان ساری پرداخت شد.