روحانی با پیشنهاد تخفیف ۳۵ درصدی ارز اربعین موافقت کرد

رئیس جمهور با پیشنهاد رئیس بانک مرکزی برای تخفیف ۳۵ درصدی نسبت به نرخ ارز نیما برای زائران اربعین حسینی، موافقت کرد.مطالب مرتبط

تخفیف 25 درصدی عوارض به تابلوهای تبلیغاتی ساخت داخل در قم به تصویب رسید

در هفتاد و چهارمین جلسه رسمی و علنی شورای شهر قم لایحه تخفیف 25 درصدی عوارض به تابلوهای ساخت داخل و تخفیف 10 درصدی به تبلیغ کالاهای خارجی به مناسبت دهه فجر مصوب شد.

تخفیف 90 درصدی هزینه تخلیه و بارگیری در بندر چابهار

چابهار- ایرنا- کشتی های خارجی متعلق به لاینرهای بین المللی در بندر شهید بهشتی چابهار از تخفیف 90 درصدی در THC (هزینه تخلیه و بارگیری کانتینر) بهره مند می شوند.

دولت با پیشنهاد واگذاری اختیار منابع به استانداری ها موافقت کرد

تهران- ایرنا - وزیر کشور گفت: دولت با پیشنهاد واگذاری اختیار منابع یارانه سه دهک از مردم به استانداری ها برای کمک به نیازمندان و تقویت سیستم تولید و حمل و نقل موافقت کرد.

اخطار به‌ یک کتابفروشی به دلیل تخفیف نامتعارف 50 درصدی

همسو با اجرای قانون نظام صنفی و برخورد با حراج و تخفیف بدون مجوز و نامتعارف فروش کتاب، به یکی از واحدهای صنفی اخطار داده شد.

اصناف شهر اراک مشمول ۵۰درصد تخفیف عوارض کسب می‌ شوند

اراک- رئیس اتاق اصناف استان مرکزی گفت: اصناف شهر اراک در صورت موافقت و تصویب شورای شهر، مشمول ۵۰ درصد تخفیف عوارض کسب می‌شوند.

مجلس پیشنهاد میانگین افزایش ۲۰ درصدی حقوقها را دارد

کرمان - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مجلس پیشنهاد میانگین افزایش ۲۰ درصدی حقوقها و دستمزدها را در لایحه بودجه ۹۸ دارد.

موافقت دولت با افزایش اعتبارات مددجویان در بودجه سال ۹۸

رئیس کمیته امداد با اشاره به شرایط اقتصادی کشور، گفت: در نامه ای از رئیس جمهور خواستیم اعتبارت این نهاد متناسب با نرخ تورم ۹۷ افزایش یابد که این پیشنهاد با موافقت دولت همراه شده است.

موافقت با واگذاری استقلال و پرسپولیس

تهران-ایرنا- هیأت دولت در جلسه عصر یکشنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور، با واگذاری شرکت های فرهنگی – ورزشی استقلال و پرسپولیس موافقت کرد.

موافقت رئیس جمهور با افزایش اعتبارات مددجویان در بودجه ۹۸

رئیس کمیته امداد با اشاره به شرایط اقتصادی کشور، گفت: در نامه ای از رئیس جمهور خواستیم اعتبارت این نهاد متناسب با نرخ تورم ۹۷ افزایش یابد که این پیشنهاد با موافقت وی همراه شده است.

موافقت رئیس‌جمهور با افزایش اعتبارات مددجویان در بودجه ۹۸

رئیس کمیته امداد با اشاره به شرایط اقتصادی کشور، گفت: در نامه‌ای از رئیس‌جمهور خواستیم اعتبارت این نهاد متناسب با نرخ تورم ۹۷ افزایش یابد که این پیشنهاد با موافقت وی همراه شد.

موافقت رئیس‌جمهور با افزایش اعتبارات مددجویان در بودجه ۹۸

رئیس کمیته امداد با اشاره به شرایط اقتصادی کشور تاکید کرد: در نامه‌ای از رئیس‌جمهور خواستیم اعتبارت این نهاد متناسب با نرخ تورم ۹۷ افزایش یابد که این پیشنهاد با موافقت وی همراه شد.]]>

هیات دولت با واگذاری استقلال و پرسپولیس موافقت کرد

هیأت دولت در جلسه عصر یکشنبه به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور، با واگذاری شرکت های فرهنگی – ورزشی استقلال و پرسپولیس موافقت کرد.

پیگیری اخذ تخفیف خوراک پالایشگاه ستاره خلیج فارس/کاهش بیش از 70 درصدی هزینه‌های مالی تاپیکو

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین(تاپیکو) از تسویه بخش زیادی از تسهیلات اخذ شده برای این هلدینگ در دوازده ماه منتهی به آذر 97 و کاهش بیش از 70 درصدی هزینه‌های مالی تاپیکو خبر داد.

موافقت دولت با واگذاری شرکتهای فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس

­هیأت دولت در جلسه عصر یکشنبه به ریاست روحانی رئیس جمهور، با واگذاری شرکت های فرهنگی – ورزشی استقلال و پرسپولیس موافقت کرد.

افزایش وام ازدواج در لایحه بودجه ٩٨ پیشنهاد شده اما با آن موافقت نشد

سرپرست دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان گفت: وام ازدواج در سال ۹۸ همان ۱۵ میلیون تومان خواهد بود.

دفاتر: ایرلاین‌ها حق ندارند روی کارمزد تخفیف دهند/سایت‌های فروش: برخی ایرلاین‌ها تا هفت درصد تخفیف را مجاز دانستند/دستگاه‌های نظارتی ورود کنند

نشست خبری انجمن دفاتر مسافرتی ایران پیرامون موضوع نوع نرخ‌گزاری آنلاین فروش بلیت در حالی برگزار شد که دفاتر مسافرتی از قانونی صحبت کردند که طبق آن ایرلاین‌ها حق تخفیف روی کارمزد را نخواهند داشت. قانونی که هنوز ارائه نشده و قرار است بخشنامه مربوط به آن در

۵۰ درصد تخفیف برای ۸۵۰۰ ساعت آموزش آنلاین

«فرادرس» که مجموعه‌ای پیشگام در تحقق عدالت آموزشی و ترویج فرهنگ آموزش مهارت‌محور است، اقدام به برگزاری جشنواره ویژه در خصوص تخفیف آموزشی خود کرده است.

صدور اخطار به‌دلیل تخفیف نامتعارف

اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان تهران اعلام کرد همسو با اجرای قانون نظام صنفی و برخورد با حراج و تخفیف بدون مجوز و نامتعارف فروش کتاب، به یکی از واحدهای صنفی اخطار داده شد.

یک پیشنهاد خوب با تماشای «مسافر فوکوشیما»: بیایید رئیس‌جمهورها عوض!

مردم ایران رئیس جمهور کاری می خواهند و ژاپنی‌ها هم کسی را می‌خواهند که برای همیشه راکتورهای اتمی‌شان را خاموش کند. پیشنهاد تعویض روسای جمهور، پیشنهاد خوبی است، نه؟

تخفیف قابل توجه به مشتریان دارای معافیت نفت ایران با چه توجیهی؟

در حالی که آمریکا به 8 مشتری نفت ایران مجوز ادامه خرید نفت را داده است و نیاز خاصی به ارائه تحفیف به آنها احساس نمی شود، مسئولان وزارت نفت سعی دارند در راستای رقابت با عربستان، به مشتریان نفت ایران تخفیف قابل توجهی بدهد.