محمدیان با رکوردشکنی طلای پرتاب وزنه مردان را بر گردن آویخت

پرتابگران وزنه کشورمان موفق به کسب مدال طلا رقابت های پرتاب وزنه مردان بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ شد.مطالب مرتبط

طلای پاراتکواندوی مسابقات جهانی بر گردن دانشجوی شیرازی

دانشجوی دانشگاه شیراز طلای پاراتکواندوی مسابقات جهانی ترکیه را بر گردن آویخت.

دانش آموز گلستانی مدال طلای مسابقات تیم ملی بوکس را به گردن آویخت

برخواه: به دومین طلای المپیک سهراب مرادی خیلی امیدوارم

سرمربی تیم ملی وزنه برداری گفت: آسیب دیدگی در ورزش قهرمانی وجود دارد با این حال خیلی امیدوارم سهراب مرادی دومین طلای المپیکش را بگیرد.

ووشو کار آذربایجان غربی مدال نقره کشور را کسب کرد

ارومیه- ایرنا- رییس هیات ووشو آذربایجان غربی گفت: «اسماعیل کریمی» ورزشکار وزن منفی 65 کیلوگرم استان مدال نقره مسابقات قهرمانی جوانان کشور و انتخابی تیم ملی را بر گردن آویخت.

چرا مردان خود را "رویئن تن" می‌دانند؟

رییس مرکز تحقیقات بهداشت باروری و ناباروری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با ذکر مهمترین علل کم‌توجهی مردان به سلامت خود، گفت: ویژگی‌های خاص دیدگاه مردان به مردانگی و باورهای غلط در این زمینه باعث نگاه متفاوت مردان به سلامت و مراقبت از خود شده است.

آغاز هفته سلامت مردان با شعار «مردان فعال تر، مردان سالم تر»

شمارش خشک

ما معمولاً از سفر فضانوردان به فضا زمانی خبردار می‌شویم که سفینه‌ای پرتاب می‌شود گر چه امروز رسانه‌ها به پرتاب فضانوردان هم کمتر می‌پردازند. اما شاید مطلع نباشید که سرنشینان این سفینه‌ها برای رسیدن به این لحظه یعنی زمان پرتاب، سال‌ها آموزش می‌بینند و برای

شایع‌ترین علل بیماری و ناتوانی در مردان

دبیر علمی سومین "کنگره سلامت مردان" ضمن اشاره به علل بیماری و ناتوانی در مردان، درباره سرطان‌های شایع در مردان نیز توضیح داد.

وزنه برداران زنجانی در اردوی تیم ملی

ملی پوشان وزنه برداری به روی تخته رفتند.

85درصد موارد "ایدز" در مردان است

رئیس اداره میانسالان وزارت بهداشت ضمن اشاره به برنامه‌های در نظر گرفته شده برای سلامت مردان، گفت: ۹۰ درصد حوادث شغلی برای مردان اتفاق می‌افتد و ۸۵ درصد موارد ایدز نیز در مردان دیده می‌شود.

سرنوشت نامعلوم 80 تن طلای استرالیا در بانک مرکزی انگلیس

بانک مرکزی انگلستان 80 تن طلای استرالیا را سالهاست نگه داشته است و به استرالیا اجازه نداده حساب درستی از دارایی‌های طلای خود داشته باشد .

جام جهانی تیراندازی معلولان| رکوردشکنی و صعود جوانمردی به فینال تپانچه 10 متر بادی بانوان/ ارم در جایگاه دوازدهم ایستاد

ساره جوانمردی در جام‌جهانی تیراندازی و در ماده تپانچه بادی 10 متر با رکوردشکنی در جایگاه نخست مرحله مقدماتی ایستاد.

یک برنامه استراتژیک برای "سلامت مردان"

مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت با بیان اینکه زنان سبک زندگی سالم‌تری نسبت به مردان دارند، گفت: در حال تدوین برنامه استراتژیکی برای مردان هستیم که در سال آینده انجام می‌شود و در این برنامه نگاه ویژه‌ای به سلامت مردان خواهیم داشت.

سواد سلامت مردان، کمتر از زنان/ سبک زندگی زنان سالم‌تر از مردان

مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت با بیان اینکه زنان سبک زندگی سالم‌تری نسبت به مردان دارند، پنج علت مهمی که سلامت مردان را با خطر مواجه می‌کند را توضیح داد.

افشین قطبی: جو موجود در ایران علیه داوری زیبا نیست/ دوست داریم مسئولیت شکست را به گردن دیگران بیاندازیم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: ما می‌توانیم مسئولیت شکست را بپذیریم ولی سعی می‌کنیم تقصیر را به گردن کسی دیگر بیاندازیم.

مهاباد قهرمان لیگ وزنه برداری آذربایجان غربی شد

مهاباد - ایرنا - تیم وزنه برداری مهاباد عنوان قهرمانی سومین مرحله از چهارمین دوره لیگ وزنه برداری آذربایجان غربی را به خود اختصاص داد.

شعار هفته "مردان فعال تر، مردان سالم تر"

از سوی دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اسامی روز‌های هفته ملی سلامت مردان اعلام شد.

حضور بانوان در وزنه برداری تقویت می شود

بجنورد- ایرنا- رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: تقویت حضور بانوان در عرصه وزنه برداری از مهم ترین اهداف این فدراسیون در برنامه های آینده خود است.

"مردان" ایرانی 4 سال زودتر از "زنان" می‌میرند!

کارگروه سلامت معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه امید به زندگی در ایران را برای مردان ۷۴ سال و برای زنان ۷۸ سال عنوان و اظهار کرد: علت این امر عدم توجه مردان به خودمراقبتی است.

وضعیت نامطلوب تغذیه در مردان

مدیرکل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت، الگوی تغذیه‌ای مردان را نامطلوب اعلام کرد و گفت: ۵۹ درصد از مردان ۴۵ تا ۶۰ ساله دچار کمبود ویتامین D هستند.