نجیمی : مردم ایران در طلای من شریک هستند / باید سه طلا می گرفتم 

دونده نابینای ایران در مسابقات ۴۰۰ متر بازی‌های پاراآسیایی به مدال طلا دست پیدا کرد. این دومین مدال طلای نجیمی در این دوره از بازی‌ها بود.مطالب مرتبط

قطری‌ها در برگزاری جام جهانی 2022 کسی را شریک نمی‌کنند/ ایران شریک توریستی همسایه جنوبی!

در حالی که مدتی است بحث مشارکت جام جهانی 2022 قطر داغ شده، اما بعید به نظر می‌رسد چنین اتفاقی صورت بگیرد.

روسیه از منافع ایران به عنوان شریک راهبردی دفاع می کند

مسکو - ایرنا - نماینده ویژه رییس جمهوری روسیه در امور کشورهای حاشیه دریای خزر با بیان اینکه ایران یکی از شرکای تاریخی مسکو در منطقه است، اعلام کرد: روسیه در عرصه بین المللی همواره از منافع ایران به عنوان شریک راهبردی خود دفاع می کند.

پورشیب دومین طلای ایران را کسب کرد

سرگروه تیم ملی کاراته ایران با برتری مقابل رقیب قزاقستانی خود به نشان طلای لیگ جهانی در چین دست پیدا کرد.

دانشگاه باید پژوهشی انجام دهد که برای مردم ثروت ایجاد کند

معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر اینکه باید پژوهش‌ها به مرحله اجرایی برسد، گفت: دانشگاهی که می‌خواهد با تفکری نوین خود را شکل دهد، باید به ذی‌نفعان خود که مردم و دانشجویان هستند، پاسخگو باشد.

بدون مردم ما هیچ هستیم

وزیر امور خارجه کشور گفت: آنچه که ایران را بیش از هر چیزی قدرتمند تر کرد"مردم" است. مردم ایران مبنای قدرت ما هستند، لذا حفظ شان مردم و رعایت حقوق آنها یک ضرورت است بدون این مردم ما هیچ هستیم.

برخی شهرداران تک‌بعدی‌نگر هستند/ شهرداری به‌عنوان خط مقدم باید اعتماد مردم را جلب کند

معاون عمرانی وزیر کشور گفت: متاسفانه خیلی از شهرداران ما تک‌بعدی‌نگر هستند، در حالی‌که همه نگاه‌های اقتصادی، فرهنگی و توسعه‌ای را باید در نظر داشت.

یک پرسپولیسی سابق پرسپولیس را با استقلال شریک کرد

با گلی که تیم فوتبال پرسپولیس در دقیقه ۹۵ دیدارش مقابل پارس جنوبی خورد در عنوان بهترین خط دفاعی نیم فصل نخست با استقلال شریک شد.

سیاست خارجی حوزه درگیری‌های جناحی نیست/ ایران همواره تاثیرگذار خواهد ماند/ بدون مردم هیچ هستیم/ دوران قدر قدرتی در جهان به پایان رسیده است

وزیر امور خارجه تاکید کرد:‌ آنچه ایران را قدرتمند کرده، بیش از هر چیز مردم ایران است که مبنای قدرت هستند. هرچه را از جمله قدرت اقتصادی و نظامی و... را که به عنوان مبنای قدرت در نظر بگیریم، در همه اینها همسایگان‌‌مان از ما جلوتر هستند. یکی عضو ناتو است. دی

هواپیمایی قطر، شریک تجاری فیفا و «کونمبول» تا سال 2022

هواپیمایی قطر به عنوان شریک تجاری رسمی فدراسیون جهانی فوتبال تا سال 2022 میلادی معرفی شد.

کرانچار: هدفم رساندن ایران به المپیک بعد از۴۴ سال است/ رونالدو باید در مراسم توپ طلا حاضر می‌شد

سرمربی تیم امید ایران در مصاحبه با یک سایت کروات از هدف خود در حال حاضر و کسب توپ طلای لوکا مودریچ سخن گفت.

شریک ایرانی-آمریکایی مشاور سابق ترامپ متهم شد

دادستان‌های فدرال در آمریکا شریک تجاری «مایکل فلین»، مشاور امنیت ملی اسبق کاخ سفید را به لابی‌گری غیرقانونی از سوی دولت ترکیه برای اثرگذاری بر سیاست‌های آمریکا متهم کرده‌اند.

کرمان | جواد لاریجانی: مدیران دولتی اگر غیرکارآمد عمل کنند در تیم دشمن هستند

معاون بین‌الملل قوه قضائیه با اشاره به اینکه همه مدیران دولتی باید بدانند اگر غیرکارآمد عمل کنند در تیم دشمن هستند گفت: عفت زن و غیرت مرد امروز سیبل دشمنان ما است و مردم را باید از این هدف دشمن آگاه کرد.

«بیژن کیان» شریک ایرانی - آمریکایی مشاور ترامپ بازداشت شد

شریک ایرانی - آمریکایی مشاور امنیت ملی سابق آمریکا که برای ادای توضیحات در دادگاه حاضر شده بود بازداشت شد.

مسئولان با مردم صادقانه حرف بزنند

قم- ایرنا- آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید گفت: مسئولان نظام اسلامی باید با مردم با صداقت حرف بزنند، چون آنان بیدار و هوشیار هستند، برای حفظ اعتماد مردم وعده هایی ندهند که عملیاتی نمی شود.

سمنان| صیانت از عرصه‌های طبیعی و ملی باید مردم محور شود

نماینده مردم سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همه در حفظ و صیانت از عرصه‌های طبیعی و ملی مسئول هستند گفت: صیانت از عرصه‌های طبیعی و ملی باید مردم محور شود.

کیفرخواست علیه شریک ایرانی-آمریکایی مشاور سابق ترامپ

یک تاجر ایرانی-آمریکایی که شریک تجاری "مایکل فلین" اولین مشاور امنیت ملی رئیس جمهور فعلی آمریکا بوده است، به جرم دست داشتن در توطئه ای برای بدنام کردن "فتح الله گولن" روحانی سرشناس ترکیه ای، در دادگاه حاضر شد.

امینی: اصلاحات را اصلاح طلب واقعی باید انجام دهد نه فرصت طلب

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم از تورم و گرانی ناراحتند و خواهان اصلاحات درست و حسابی در کشور هستند؛ اما اصلاحات را باید اصلاح طلب واقعی انجام دهد نه فرصت طلب.

بین استان‌ها بر سر مساله آب، درگیری داخلی شکل گرفته است/ در انتخاب استانداران نباید فله‌ای عمل کنیم/ رفتار خود با مردم را تغییر دهیم

یک نماینده مجلس تاکید کرد: باید بپذیریم عملکرد ما و گفتمان با مردم و شرایطی که امروز بخش عظیمی از کشور با آن مواجه هستند سطح اعتماد و اطمینان به مسوولان را کمرنگ و دغدغه مند کرده است. اگر با مردم صادقانه حرف میزدیم که شرایط چیست و استکبار چه هدفی دارد مرد

دشمنان در حوزه گردشگری به دنبال ایران‌هراسی هستند

سرپرست استانداری تهران گفت: در حوزه گردشگری دشمنان به دنبال ایران‌هراسی هستند تا مانع از ورود گردشگر و توریست به ایران شوند اما دستگاه‌های متولی باید کار خود را انجام دهند.

دشمنان به دنبال مأیوس کردن مردم ایران هستند/رسانه‌ها ابزار اصلی

دامغان-امام جمعه دامغان با بیان اینکه امروز دشمنان به دنبال مأیوس کردن مردم ایران اسلامی از انقلاب هستند، گفت: رسانه‌ها ابزار اصلی در این توطئه است.